10 סיבות לקנות (או לא) על אופניים עם גלגלי שיניים 125

נמאס קטנועים אוטומטיים? האם אתה אוהב מכוניות להיראות כמו אופנוע אמיתי? הנה 10 סיבות לקנות (או לא) אופנוע 125cc עם הילוכים.

בשוק קיימים כמה אופנועים ומוניות כיהם לא אוטומטית. אבל לפעמים כמו האסתטיקה שלה ואחדתנוחות יותר מהופעתו כך שהוא מחפשבאמת. בפעמים אחרות, לא חושבות עליהם, אבל הם יכולים לתתסיפוקים רבים. אתה לא יודע אם אתה מושך את המצמד ב הבא שלךadquisicioón? הנה אתה 10 סיבות לקנות (או לא)125 אופניים סמ"ק עם הילוכים.  

יתרונות וחסרונות של קניית אופניים עם גלגלי שיניים 125 (11)

 • Motos-125-עם-מהירות-נסיעות-הונדה-נוסעים

  125 זוגות אופניים סמ"ק ללא הילוכים בשפע בשוק אבל יש.

 • אופנוע-125-עם-הילוך-הונדה-CBR-ספורט-Repsol

  מארקה בתוך סמ"ק 125 לתת לך תחושות יותר.

 • Motos-125-עם-הילוך ביצועים-סוזוקי-ואן-ואן

  מערכת היחסים המשתנה כרוך בשיפור הביצועים של האופנוע שלך.

 • אופנוע-125-עם-הילוך-שדה-ימאהה

  כמו כן מספק שליטה רבה יותר, בייחוד במצבים עדינים terronos Offroad.

 • אופנוע-125-עם-הילוך מנוע-לטמפרטורה

  כמו כן, את ההילוכים לעזור להתחיל לחמם את המנוע בהדרגה כאשר הטמפרטורה בחוץ היא מאוד נמוכה.

 • אופנוע-125-עם-הילוך-קטנוע-סוזוקי-בורגמן-חנייה

  וזה יכול לחסום את האופניים במעלה הר, לא אוהב קטנועים בלי בלם חניה.

 • אופנוע-125-עם-הילוך-וספה-PX

  עם זאת, בעיר, מהירות הרכב היא הרבה פחות נוח, כי לשמור באגרופו.

 • אופנוע-125-עם-הילוך-KYMCO-זינג-II

  אופנועים עם תיבת הילוכים אוטומטיים לא צריכים לנדוד תגובות איטיות.

 • אופנוע-125-עם-הילוך שינוי

  הם דורשים נהג מיומן יותר.

 • Motos-125-עם-צעדות-עיר-תנועה-אור

  ובמוקדם, למשל, כדי לצאת במהירות ברמזורים.

 • אופנוע-125-ל-מצמד הילוכים-ניצבת

  כשהגענו לעיר ללבוש של המצמד ידנית גדול.

1 תחושות נוספות

בתור התחלה, נהיגת תחושות שהוא מביא אופנועעם צעדות, כל תזוזה, הם בדרך כלל יותר טהורים. אם אתהכמו נהיגה אופנועים העברת מיכלי בין הרגליים-instead של שולחן אלונקה סוג שמיכה פונקציונלי ומעשיאתה נוסע, תמיד לגרום לך לשנות tilín יותרצעדות, כף רגל שמאל או אגרוף אם סוג PX וספה,למשל. בכל מקרה, את הצליל ואת הביצועים שלאופני 125 הוא בדרך כלל לא הכי יפה של אלהיקום motero, תוך הכרה כי ישנם דגמיםכיף עם כמה ספורטיבי בתפיסה שלה.

אם הרעיון שלך הוא מעל המתג לפלח אופנוע גבוהsacándote בעתיד כרטיס A2 או A (סוגי רישיון אופנועספרד), הוא לא יותר וניסיון צבירה עםתצורת Moto סטנדרטית, מצמד, הילוכים בצדעזוב בלם אחורי ברגל ימין. 

2 שליטה רבה יותר

עם מצעדים אני נשאר תלוי למנוע אצהחזק בגלל משתנה רציף איטי, אתה afinarás טובמבלי להקטין את ההשפעה של "תלוש" המנוע ללכתdeternerte ... זה יותר שליטה על התגובות במיוחדחשוב על משטחים חלקים או להפוך את הנהיגהOffroad. 

3 ביצועים טובים יותר

לפעמים העובדה שיש צעדות, מאפשרת לך לשחקטוב ביצועים צנועים היטב יותר 125 זוגות אופניים,אם שמנוע צורך עזר, למתוח שלייחסים, בזמן מראש פחות יותר מבריק -ואזSegura-, ולהגיע המקסימאלי שלך לפני שעזבתי את מהירות כביש.אם האופניים עדיין קר, גם אתה נוהג בהילוכים גבוהיםלאפשר טמפרטורה לקחת יותר בהדרגה, עםכך השימון הוא להאריך מכנים הולמיםאת החיים של הרכב שלך ולהימנע gripaje הנוראית, בין היתרדברים. 

צריכת 4

אופטימיזציה של ביצועים ושימוש צעדות ארוכות תכוףלשחק עבור מתינות בצריכת הבנזין.

חנייה 5

כתוצאת יתרון סופי, יש לזכור כי אם אתה באופן קבוע לחנותעלויות, יתרון של אופניים עם הילוכים במחשב אחרללא בלם יד זה הוא שאתה יכול לנעול את הגלגל האחורי עםעמדה בהילוך ראשון כדי לעצור את המנוע ואת הפארק.בנוסף, אם נגמר לך הסוללה 125 ולא זמיןKickstarter, אתה יכול להגדיר את זה שנידוחפים.

6 דגמים מעטים בשוק

למרבה הצער, זה אחד החסרונות של לקנות125 אופניים סמ"ק עם הילוכים זהו כי ההיצע נמוך מאוד,כרגע. יש כמה -more עירום וספורט אשרהם יגיעו 2016- מעניין להתחיל או להפעיל אתB מכונת רישיון ולא לראות את האופניים כאמצעי גרידא שלתחבורה. 

7 נוחות תחתונה

חוץ PX וספה, למשל, אופנועי הילוך לאתכונת תצורה "קטנוע" ... ולכןיתרונות המוצעים על ידי מגזר זה: קלילות ויכולת תמרון, חלוליםמגלשות, הגנה fairing, פחות ואביזריםכדי נוחות. וגם, כמובן, ללא מצמדידני.

8 יציאות איטיות

אופנוע 125 סמ"ק עם הילוכים בדרך כלל הם עוזביםיחסית רמזורים מהירים בעיר. עם זאת,ואני צורך לעסוק הראשון יכול להאט את הפעולה.

9 ב קילומטראז גז בעיר

בעוד כבישים משניים עיקריים הוצאותדלק ניתן לשלוט מצמד פגע בעירזה יכול להיות לא נוח כאשר מוציאים פחותדלק, למרות שזה נכון כי זה תלוי בכל אופניים כיישנם מנועים מאוד מכוונים והעברות אוטומטיות המשויכיםהדור האחרון הם באמת יעיל בדרכיםעירוני. 

10 הוצאות אחרות: תחזוקה

שוב, בשלב הזה בעצם הוא לשאול לאן אתה הולךכדי להשתמש האופניים שלך רוב הזמן: אם אתה הולך לגלגלבעיקר בעיר, למשל, זה נראה הגיוני כיעם 125 סמ"ק אופנוע הילוך אתה תסבול יותר ללבושקלאץ 'עם אוטומטית אם אתה צריך לשנותברציפות מאוד שאנחנו תקועים סעיפים. למרות המרחקיםגרבי כבישים עוקפים, לייעל צעדותלא יכולתי שלא למעלה משני מהיר ופחות בלאידיסקים או תופים -למעקב Breno להאט יותרבהדרגה, באמצעות בלם המנוע. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: