Car2Go עובד טוב במדריד, עכשיו עם רישום מקוון

Car2Go פועלת בעיר הבירה מאז נובמבר. יש כבר כמעט 100,000 משתמשים יהיו הרבה יותר בזכות מערכת הרישום המקוונת החדשה מבטלת את הצורך לעצור את המשרד כדי לאמת רישיון נהיגה כרגיל.

זהו רכב ציבורי המצליח ביותר של החברה עדכאשר כדור הארץ כולו. Car2Go היא נוכחת ב 31ערים מוונקובר טורינו, דרך הבירהספרד. 

ב מדריד, Car2Go פועל מ אמצע החודשנובמבר הצלחתה חרג התחזיות האופטימיות ביותראחראי בחברה. מאז אותו יצא לדרךהבירה השיגה כ 100,000 משתמשים קוביותעבור השירות. ואם כאשר הם התחילו לעבוד הם עשו350 מכוניות, עכשיו מגדילה את הצי שלה ל 500.

Uber או מונית, מה עובד הכי טוב?

Car2Go מדריד הוא נולד עם אתגרים מספיק כדי להתגברחוסר התרבות בקרב להשכרת רכבתושבי בירת התחרות מצד חברות כמוBluemove או ביישומים מסוימיםשיתוף מכונית לקחת כמה שנים בשוק.

ההבדל העיקרי של השירות מוצע עם Car2Goלגבי האמור לעיל הוא כי כל המכוניות הן כלחשמל ולמרות EV חכם מציע טוב 120 ק"מ שלאוטונומיה, לא אופטימלי לטיולים מחוץ לעיר.

Car2Go, נוכח 31 ערים בעולם (7)

 • סן פרנסיסקו Car2Go

  בסן פרנסיסקו, Car2Go חווה עלייה משמעותית במספר המשתמשים

 • ארה

  ברחבי ארה"ב המרכזית, Car2Go יושמה רק בעיר אוסטין, אם אפשר לקרוא לזה למרכז

 • סן דייגו Car2Go

  סן דייגו הוא עוד תחום שבו ארה"ב Car2Go מיושמת

 • רומא Car2Go

  Car2Go גם הגיע לרומא, טורינו ומילאנו

 • לונדון Car2Go

  בלונדון כבר car2go הכישלון המהדהד ביותר עד כה

 • שתי פילוסופיות מנוגדות של ניידות,

  שתי פילוסופיות מנוגדות של ניידות, אך הם יכולים לחיות בשלום

 • רומא

  בפריז או ברומא, השכרת מכוניות משמשות כדי לבצע את הרכישה

איך זה עובד Car2Go במדריד

שיא 1. על הפלטפורמה
עד כה, להיותהמשתמש Car2Go מדריד זה היה חיונילהירשם דרך אתר האינטרנט ראשון ולאחר מכן עבראחד מהמרכזי הרשמי כדי לאמת את רשותנונהיגה.

עם מערכת הרישום המקוונת החדשה הוא הרבה procedimentoקל יותר מבטל את הצורך בביקור פיזימרכז רשמי (האפשרות נשארה למימעדיף) ומאפשר לסיים את התהליך על ידי שליחת תמונה שלועוד בעל רישיון נהיגה מןטלפון חכם.

שיפור זה הוא יתרון גדול במיוחדלקוחות ספונטניים, מי מחליט להשתמש באחת המכוניותcar2go מבלי מחשבה קדימה.

"אנחנו רוצים להפוך את הקשר הראשון שעלינו שלנולקוחות פוטנציאליים עם המוצר שלנו כפי קלפשוט ככל האפשר. וקיבלנו אותו עם תהליך הרישוםדיגיטלי לחלוטין, מההתחלה עד הסוף"אומראוליבייה Reppert, מנכ"ל car2go.

רישום מתבצע באמצעות היישום אוהאתר של החברה. לאחר הזנתנתונים אישיים ופרטי תשלום, הלקוח צריךלהעלות תמונה של עצמך ועוד של רישיון הנהיגה שלו. לאחרבדיקות בטיחות כדי להבטיח תאימות ותוקףנתונים, תקבלו הודעת דוא"ל המאשר כיהאימות הייתה מוצלחת. ללקוח יש כל כך נכוןמיד לשכור car2go.   

2. אתר את המכונית הקרובה ביותר למיקום שלך.

עם יישומים ניידים car2go אתה יכול לדעת בזמן אמתאיפה ההשכרה החכמההקרוב ביותר למיקום שלך. מאותה פלטפורמה שתוכללחסום כל משתמש להשתמש לפניכם.

3. פתח את המכונית.

מהרגע שאתם לחסום car2go מכונית יש לךשל 30 דקות כדי להגיע אליו. אחרי זהlibrre תקופה תהיה נגישה לכל שארמשתמשים. 

ברגע שאתה ליד המכונית אתה יכול להתחיל הזמנה. זהאוטומטי פתוח ופעם בפנים, המסךלוח מחוונים יגידו לך מה לעשות הלאה.

בין ההוראות שאתה תציין כי תבדוק עםפן מסירות רכב חיצוני. שלב זה הואחשוב. אם נתקלת מכה או שאתה צריך לקבל נזקצור car2go האחראי לדווח על כך;אם אתה לא יכול לעשות המשתמש הבא יהיה להאשים אותך להיותהאשם.

איך זה עובד Car2Go (8)

 • רחוב car2go

  אתה יכול ENCONTRA במכונית חונה ברחוב כלשהו או מוסך

 • רישום car2go

  להרשמה כמשתמש אתה צריך ללכת עם רישיון הנהיגה שלך כדי במשרד הרישום

 • פתיחת car2go

  המכונית משוחררת עם כרטיס משתמש, אם אתה מפסיד, אתה צריך לשלם קנס

 • כרטיס car2go

  המשתמש בכרטיס ישחרר מכוניות בקרוב בערים אירופאיות

 • car2go לאתר

  בשינה ניידת אתה יכול לאתר את המכונית באמצעות הודעת SMS או GPS

 • car2go מוליך

  יש מקסימום של קילומטרים שממנו Car2Go כבר לפצות

 • עתודות car2go

  מיקום והזמנות רכב יכול להתבצע מראש

 • איך זה עובד Car2Go

  Com אמסטרדם בערים, יש שירות זה שחרור

4. התחל Car2Go שלך.

מפתח חכם יישמר לצד המסךלוח המחוונים. אתה חייב למקם אותו לחריץ שליד הבלםיד התחלה. כקוריוז שהעריך כי צבתעד במגע אורות רדיו. זה הדבר היחידלהקשיב: זכרו שאתם נוהגים ברכבחשמלי.

בפנים תמצאו בדפדפן כדי לחשב את המסלולאתה הולך לעשות ולחצן לפנותcar2go אחראי.

5. שבות.

צי car2go של מכוניות מורשים מדרידזה שהופץ ברדיוס של 53 ק"מ במה שמכונהכמו השקדים המרכזיים במדריד. יש באזור הזהעם הגבלותבמחזור במקרים של זיהום גבוה, אבלמכוניות car2go פטורות תאימות.

סיים את המסע שלכם אתם יכולים להשאיר אותו חונה בכל מקוםלמקם בתוך כי הטבעת. יש לזכור שכמו הוא תוסף הואתשלום חינם של תשלום עבור חניה באזורי תשלום. שםיכול לעזוב הוא האזורים הפרטיים או עם חניה מוגבלתזמן.

אה! וזה לא צריך לדאוג את מצב הסוללה,עובדי דיימלר עוסקים אלה בעבודהלהטעין. הדרישה היחידה היא על קיום לפחות אחד20% עומס. אם אתה עומד בתנאי זה, יתכן כייש מפעילי car2go לבקש מנוף וחוזהלשכור קובע כי במקרה שהתשלום בו תהאעצמך.

אז car2go המשתמש

החברה ניתחה את הרגלי השימוש של שלה יותר מ 63,000למשתמשים לדעת הגילאים, העדפות ... ללקוחותיהם.להלן התוצאות:

- לפי גיל. רוב לקוחותיה הם צעירדור Y, בין 26 לבין 35 שנים. אם הילידיםחשבון דיגיטלי עבור 36% מהמשתמשים שלה, לעקוב אחריהם מקרוב(31%) הנהגים בין 36 ו 49; בעוד 16% שלמשתמשים נמצאים בין 18 ו 25 שנים. אחוז הנותרים הואבמשך 50 שנים.

על פי התוצאות של ניתוח שבוצע על ידי שימושCar2Go, המשתמש של השירות הממוצע הוא 37 שנים, אבלמשתמש כבד (שמשתמש בממוצע חשמלי חכםארבע פעמים בשבוע) הן צעירות מעט: 34 שנים.

- לפי מין. הם הרבה יותר פעילים בשירותCar2Go אליהם, עם 70% מכלל עתודות.

- פעמים במידה שווה. משתמשים להשתמש car2goבמיוחד כאמצעי תחבורה לעקוף אחר הצהרייםעד חצות, עם שיא בצריכת החשמל במיוחד בין השעות 12:00 עד15.00 ו 18.00 כדי 21:00.  

- ברוב המקומות בהם תכופים. אם לפנאי או עבורלעבור לעבודה ובחזרה הביתה, לפופולרית שלהםהשכרה בתחומים כגון הציר של Castellana ושכונותמסביב, מנדס אלווארו, Principe Pio ומכירות. 

- זמן אוויר. הממוצע הוא 20 דקות.

איך Car2Go הרבה 

אחד היתרונות car2go ואת המפתחות להצלחה שלה הן כיאתה משלם רק עבור הזמן שהם משתמשים: 0.19 סנט לדקה(מע"מ לא כלול). המחיר הוא מאוד טוב ועושה את זה אחדחלופותמונית, רוב בשווי נקוב עם Uber ו Cabify.

אבל תיזהר, כי זמן אוויר לא יכול להבין את זהלנהוג, אבל יש להם הוענק. אז אם אתה הולך לעשותהפסקות ממושכות לא תפצינה לשמר את שכר הדירה.עצור שעות לאכול, למשל, תהיה משמעות גידול של23 יורו על החשבון הסופי.

מה אם יש לך תאונה

Car2Go מציעה כיסוי ביטוחי לצדדים שלישייםזיכיון 500 יורו. אם יש לך תאונה ואתה אשםתשלם את סכום מקסימאלי שאר -The מופקד בידיcompany-, ואילו אם התאונה היא באחריותיתר על כן ביטוח אשר יהיה אחראי על תיקוןנזק.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: