קנה מכונית בגרמניה: כל מה שאתם צריכים לדעת

קנה מכונית בגרמניה: כל מה שאתם צריכים לדעת

זהו שוק הרכב הגדול ביותר באירופה כי זה כמעט בלתי מוגבל היצע. האם חשבת אי פעם לקנות מכונית משומשת בגרמניה? יש לנו נסעתי לשם כדי להגיד לך שאתה צריך לעשות אם אתה רוצה לקנות מכונית משומשת מכה.

כמו עם מכירות רכב, לקנות מכונית בגרמניה זהו אחד מאותם נושאים לבוא לעתים קרובות בשיחות כמעט תמיד בגלל מישהו שמכיר מישהו הלך טוב מאוד. עם זאת, כאשר אחד הוא רציני לגבי נעשה עם מכונית יד שנייה בגרמניה, כל כך הרבה ספקות כי בסופו של דבר לסגת יותר מאחד להתעורר. אל תדאגו, נצטרך כל מה שאתם צריכים לדעת:

למה גרמניה היא המקום האידיאלי לקנות בשוק מכוניות משומש?

ישנן מספר סיבות מדוע קונים מכוניות בגרמניה מעניין, הבולט ביותר הוא נפח: 65% בגודל של ספרד, יש כמעט פי שניים מהאוכלוסייה (80 מיליון), עם אבטלה מעט והשכר הכולל גבוה בהרבה כאן.

בנוסף, מותגי היוקרה הגדולים כמו מרצדס, אאודי ו BMW, שוכנים שם. לכן, במדינות הדרום, במיוחד בוואריה, שבו BMW שבסיסה ריכוזים גבוהים יותר לכל מכונית של המותג הזה מאשר בכל מקום אחר על פני כדור הארץ. היצרן מציע הנחות לעובדים של 30% ו, כמו ITV מתחיל לזוז אחרי שלוש שנים, זה על התדירות שבה הבווארים לחדש את מכוניתם. 

איך לקנות מכונית בגרמניה, צעד אחר צעד

אם התקציב שלך הוא לא מאוד מגושם, החסכוני ביותר הוא שאתה שנוסע לגרמניה ואני אביא את הנהיגה ברכב.

AUTOBILD.ES שעשינו בתהליך לספר לכם צעד אחר צעד, כפי שאתם יכולים לראות למטה. "אנחנו על זה עם תקציב של 20,000 יורו.

 1. חיפוש באינטרנט.
 2. לנסוע לגרמניה.
 3. אתר הרכב.
 4. קנייה ומכירה של הרכב.
 5. התיעוד הנדרש.
 6. רשום את המכונית בספרד.

 

1. חיפוש באינטרנט

 • כדי לקנות מכונית משומשת בגרמניה הוא חיפוש באינטרנט הקשורים בקריטריונים הנדרשים למדי, וביניהם הוא כסף.
 • כמו כן הוא חיוני כי אתה ברור על איזה סוג של רכב אתה צריך.
 • בין הפניה לאתרים השונים, עליך להיכנס בפסקה Gebrauchtwagenbörse (שוק בשימוש) ו, פעם שם, אתה מקליד בחיפוש בכל הקריטריונים המתאימים לך, לעשות, מודל, סוג מנוע (דיזל או בנזין), מחיר (בין מינימום ומקסימום) קילומטראז ומקסימום.
 • לא לשכוח להצביע גם 'ארץ"(מדינה שבו אתה מחפש) ו pLZ o 'Postleitzahl"(מיקוד), אשר מגביל את התוצאות כמה, אבל אתה צריך: לא רוצה להיות מחפש מכונית בהמבורג, וסופך לרדת למינכן כי זה איפה מצאת את זה.
 • אתה יכול לראות את כל מספרי המיקוד בגרמניה. אם המידע הזה לא נראה לך מספיק, כאן אתה יכול לבדוק איך למצוא מכונית בגרמניה באינטרנט.

 

2. נסיעה לגרמניה

טיול ברכב לקנות בגרמניה יש לו את היתרונות והחסרונות שלה.

ראשית, אתה יודע כי כרטיסי טיסה דרך אחת ללכת יותר יקר. אם אתה רוצה להימנע אתה נוהג חזרה הכאת מינכן ומדריד בין 2100 km- שם, שם חברות הובלה אתה מביא אותו משאית על עבור 500 יורו. אם תבחר באפשרות זו, מומלץ כי אתה לשכור ביטוח טוב (כ 100 יורו), כי אחרת אתה יכול לקחת גועל כאשר, בשעה חמש או שש שבועות-מה זה ייקח traerlo- מגיע הידיים.

תודה לחברות תעופה תקציב, אפשרויות טס לגרמניה לקנות רכב הם כמעט בלתי מוגבלים, אבל לעתים קרובות לעבור לחניית ביניים פלמה דה מיורקה (שעשינו גם לקצץ בעלויות).

לפני שעזב, אני ממליץ לך לתכנן בצורה קצת אחורה, אם אתה הולך לעשות במכונית גרמנית חדשה למותג שלך. יהיה שימושי כדי לטעון דוגמאות של יישומים עבור נסיעות אנו ממליצים במאמר זה.

3. אתר את הרכב

ברגע שיש, מחפשים מכוניות בגרמניה מתחיל. אתה יכול לעבור בצורה חלקה לתוך תחבורה ציבורית.

חנויות רכב, כמו בספרד, הם בפאתי הערים, ללא רכב לנוע, זה כבר מכשול גדול. בנוסף, BMW -visitamos הגדול אחד מהמרכזי הרשמי עם עד 1200 יחידות מניות- וסוחרים רבים-מותג גדולים, נאמרו לנו זה יכול לקחת כמה ימים כדי לספק את הרכב. אם אתה רוצה לעשות לתיור, בסדר, אבל אם לא ...

אז אם אתה ממהר, להימנע הסוחרים. למעשה, העצה שלי היא כי שאתרת את היחידה שמעניינת אותך, רק למקרה, תכנית ב 'ו ג' תכנית באותו האזור, במיוחד אם מצאת כמה מציאות המוצעים על ידי אנשים פרטיים.

אם אתם פונים קנייה ומכירה, הם חייבים לתת לך אחריות לשנה מכאנית ויש לך יתרון נוסף: על פי חוק, חייב ליידע אותך אם המכונית לא סבלה או תאונות. למעשה, על פוסטרים כי כלי רכב להסתכל מידע זה בדרך כלל מופיע Campas'unfallfrei(תאונה חינם 'פירושו "Unfallfrei" ו, אם נושאת'nicht"קדמי, ההפך).

בסופו של דבר, מצאנו רכב: סיור 320D BMW בן ארבע ו 73,811 ק"מ שעלותו 16,500 יורו, הלא סחיר. מודל זה משמש הוא בקרב מבוקש ביותר באירופה.

 

קניית 4. הרכב מוכר

לפני היציאה, אתה חייב ליידע את הבנק של מה היא הדרך הטובה ביותר לשלם בעת רכישת מכונית בגרמניה.

אתה תמיד יכול להביא במזומן, שכן 500 פתקים כמעט כל סכום בליטות מעט מאוד, אבל אם יש לך נקיפות מצפון, האמצעי הבטוח ביותר הוא תשלום העברה סוויפט, אבל אתה צריך להיות מעודכן אם הבנק שלך מחובר מערכת זו וכל התהליך לוקח בין 24 לבין 72 שעות.

מומלץ לכם לקחת את תעודת הזהות במקום דרכון, כי במסמך זה אינו מכיל כתובת. דבר נוסף שכדאי לדעת הוא שכל החוזה מכירה וקנייה של מכונית בגרמניה היא שיקפה את המע"מ, כך שאתה לא צריך לשלם בספרד.

כמו כן על פי דין, כאשר קניית משלוח ומכירת רכב חייבת לעבור לפני בדיקה טכנית קצרה של ישות עצמאית. לאחר המכניקה הסיגה את BMW, ספר מומחה מן ITV חברה לקרות על מנת להפוך את הבדיקה הכללית של עשר נקודות חיוניות גזי פליטה אחרים, אשר במקרה זה נעשה בסוכנות עוצמה.

אם אתה לקנות מכונית בפרט בגרמניה, אתה תהיה אחראי לביצוע הניתוח הזה במרכז מורשה (DEKRA, ADAC, TÜV, וכו ') במשך כ 100 יורו, עם חסרון כי במרכזים אלה לא מתורגמנים לתרגם מגרמנית לאנגלית או ספרדית.

נהלים אחרים רכישת מכונית בגרמניה הם נעשים במשרד התעבורה (Verkehrsamtממקום הניתוח).

לראות איפה אתה נמצא ואת לוח הזמנים שלך, כי ייתכנו הבדלים גדולים: במינכן, למשל, נפתח רק בין 9.00 h ו 12.00 h. למרבה המזל, אנחנו אתרנו את BMW בעיירה בשם סטארנברג והכל, נכנס "Verkehrsamt" הוא היה descentralizado- פתוח מרהיב מ -7 בבוקר עד 19 בערב.

בכל מקרה, בעוד קנייה ומכירה או אישור ממתין פרט מהבנק שלך כי ההעברה נעשתה, זה נורמלי שיש לך זמינות לפחות 24 שעות לניהול הזה. להלן, תוכל לסקור את כל התיעוד שאתה צריך להשלים

 

5. תיעוד הנדרש

בשנת המכירה, הוצאות הסוכנות יהיה לְהָבִיא ב מחיר רכב.

אם אתה קונה יחיד, אתה יכול לשכור את שירותיו של סוכנות או לעשות כל הניירת עצמך. בגלריה לך התפקידים שהם צריכים ללבוש את הרישום במשרד (Zulassungsstelle), בנוסף בדרכון:

 • תעודת סיום משביע רצון לשקם 100 אירו
 • Abgasuntersuchung (תעודת אחרי שעברו את הגרסה של גזים): 30 יורו.
 • Fahrzeugbrief (ניירות רכב).
 • תעודת ביטוח בינלאומית.
 • Versicherungsbestätitung (תעודת ביטוח שעה): 100 יורו.
 • רישום נעשה 5 דקות. בתי קרובי משרדים ציבוריים. לעזוב את גרמניה עם המכונית, אתה צריך לקחת קצת צלחות זמניות, שעלותו כ 100 יורו, כולל נהלים. המונח של אותו (המשויך ביטוח לטווח) מגיע על הצדדים.
 • חוזה ונתונים טכניים: אם אתה הולך רכישה גרמנית, רוב הסיכויים שאתה מקבל תעודת תאימות פורמט אירופאי. זה מסמך לבוא שצוין כל תכונות טכניות רכב. במקרה שאתה לא מציע את זה, אני שואל אותו, כי אחר תצטרך לעשות אחד בספרד. יש לך שתי אפשרויותהוא שביצע את תחנת ITV, שעלותו כ- 90 יורו, או אחד רשמי המונפק על ידי היצרן יכול ללכת אפילו יותר יקר. בנוסף, תוכל להאט די כל הניירת.


 

6. לרשום את המכונית ספרד

אחרי נהיגת יום שיא, הגענו במדריד בסוף השבוע. כדי לתת את ניירות מכונית גרמנית בספרד לא היה שום חיפזון מיותר, שכן לרשותנו כדי להביא במחזור לוחית רישוי ו פאן-אירופאי זמני ביטוח, אשר היו בתוקף למשך חודש אחד.

פעם ספרד, לרשום מכונית זרה חייב לעבור את ITV עם המסמכים הבאים:

 • כרטיס ITV (עם העתקים)
 • החשבונית המקורית עבור המכונית בתרגום לספרדית (בתעבורה לא ספציפית, אבל זה כבר מומלץ על ידי מתורגמנית בית משפט).
 • הוכחה ששלם את המס על כלי רכב (הסכום נקבע על ידי כל עירייה) • יישוב המס על מסוים של אמצעי תחבורה (שנעשה באמצעות אינטרנט).
 • טופס הבקשה לרישום שהושג תנועה יכול download'm כאן-. אפשרות נוספת היא לעשות את זה דרך סוכנות שבו, במשך כ 300 יורו, אתה חוסך הבירוקרטיה הזו.

 

כמה זה עולה לקנות מכונית בגרמניה (למשל רכישה של טורינג 320D BMW)

טיסה 2 אנשים בדרך אחת:€ 498,00
מלון חדר זוגי 2 לילות:€ 228,00
שיקום:112.08 €
הוצאות אחרות:€ 5.90
תחבורה ציבורית:€ 33.10
מוניות:€ 82.20
דלק:174.46 €
אגרה:€ 103,70
ITV בספרד:€ 169,87
ההרשמה ספרד:838.95 €
לוחיות רישוי ספרדיות:23,00 €
מחיר הרכב:16.500,00 €
סה"כ: 18,769.26 €

מה היה עולה ב ספרד

מחיר GANVAM (לא כולל מע"מ):19,720.00 €
מחיר של ציוד 
עוזר חניה:€ 650,00
מתאם טלפון:1.600,00 €
הגה תכליתי:€ 300,00
משענת יד מרכז:€ 200,00
סה"כ: 22,470.00 €
שמרנו את: 3700.74 €
Понравилась статья? Поделись с друзьями: