איך לקנות מכונית דרך אמזון

הזמנים הטובים ביותר כדי לקנות מכונית

אנחנו מסבירים צעד אחר צעד את הכל.

אמזון לוקח זמן שרוצה למכור מכוניות באירופה כבר מזמן להיות חדש. החברה משקיעה משאבים רבים במחלקה זו, ואפילו כבר עשה כמה אחיזה, כגון מכירת סיאט Mii ידי מנגו בצרפת, מספר דגמים פיאט, מיני קופר S בהודו, או מכירת האחרונות של אופל Grandland X. עכשיו, איך קונים מכונית עבור אמזון? אנחנו מסבירים.

איך לקנות מכונית עבור אמזון, צעד אחר צעד

כדי לקנות מכונית עבור אמזון, חשוב להבין איזה דגם אתה רוצה. קניות באינטרנט מאוד מייעל פעולה, אבל העובדה היא שאף אחד לא יכול לבדוק את המכונית, וזה חסרון. אם רכישות רכב דרך האינטרנט להתפתח, יצרניים ייהנה סוכנויות חיסכון בעלויות, אך עדיין צריך לשמור על שירות (תערוכה) שאליו לקוחות יכולים ללכת מודלים "טעם".

זה כמו הולך להיות, העובדה היא כי אחד כבר יכול לקנות מכוניות מסוימות על ידי אמזון. המודלים הם נדירים במהדורות מוגבלות מאוד; אבל יש אפשרות. ואנחנו מסבירים כיצד תהליך הרכש.

  1. עבור אל www.amazon.es
  2. לחץ על הקישור
  3. Made prereservation
  4. הוספת הרכב שלך לעגלת הקניות שלך

1. עבור אל www.amazon.es

איך לקנות מכונית עבור אמזון

לאחר הזנת האינטרנט הכללי של Amazon.es, היא פועלת באותו אופן כפי שהיית כל פריט אחר לשים את השם מכונית שאתה רוצה לקנות בחיפוש. אנחנו cogic כדוגמה את מכירת המכונית אופל Grandland X, אשר נמצא כעת למכירה בפלטפורמה המקוונת. במסך תצא מודל שאתה יכול לקנות ב אמזון (אם זה למכירה, לזכור שהיום, כמה דגמים שניתן לרכוש על ידי אמזון).

2. לחץ על הקישור

איך לקנות מכונית עבור אמזון

אמזון גרסות מופע של המכונית שאתה רוצה לקנות זמין לקנייה. לחץ על אחד שמעניין אותך (במקרה זה, "טרום ההזמנה Grandland אופל 1.6D X AT6 מצוינת. צבע כחול עם אופל גלפגוס גג שחור").

3. מבצע prereservation

איך לקנות מכונית עבור אמזון

ואכן בשלב הקודם, אמזון אקח אותך למסך חדש שבו אתה הודעת כי, עבור פרופורמה אופל Grandland X המצוינת 1.6D AT6. הצבע הכחול, אתה צריך לשלם 500 יורו, אשר יקוזז מהמחיר הסופי של המכונית (אשר במקרה זה הוא 29,564.74 יורו). עלויות תחבורה כלולות.

בנוסף, פלטפורמת מכירות מקוונות הסברתי כי אם תבצע את פעולות טרום reverva היום במכונית תקבל בין 13 ו -16 בנובמבר עם המשלוח הרגיל.

במקרה זה, את זמן האספקה ​​הוא שלושה ימי עבודה מהסוחרים שלך, מרגע חתימת החוזה ותשלום מלא של הרכב. במכירת כלי רכב אחרים (כגון מושב Mii) אמזון נקטה המכונית אל הדלת של קונה הבית.

4. מוסיפים את המכונית לעגלת הקניות שלך

איך לקנות מכונית עבור אמזון

אם אתם מעוניינים אמזון מוכר מכונית, אתה רק צריך להוסיף אותו לסל הקניות שלך, ולהשלים את הרכישה. 

לאחר פרופורמה אופל Grandland X, אמזון ישלח אוטומטית דואר אלקטרוני אופל ספרד יהיה טלפון ליצירת קשר תוך פחות מ 60 דקות מרכישת-הספר מראש קופון כדי להסביר את השלבים כדי להשלים את הרכישה.
טלפון של לקוחות: 900 813 527 (בין 9 ל 20 בערב כל יום בשבוע).


Понравилась статья? Поделись с друзьями: