Prowadzenie Mit: Ford Mustang Fastback 1967 GTA

muskularne postacie, radia nawiercone na kole, Galopujący logo: prawie wszystko w Mustang Fastback 1967 GTA ma sportowy wygląd. Ale w rzeczywistości jest to bardziej estetyczne niż cokolwiek innego.

Możemy spróbować Ford Mustang Fastback GTA z 1967. legendarny Ford Mustang ukończył 50 lat (przyjrzeć Ford Mustang 2015). Pół wieku, które oznaczył kilkapokoleń, otworzyła segment ( „pony-cars') i maWystąpił w ponad 500 filmach (stając się jej bohatera;w rzeczywistości jest wykonana replika małego FordaBullit Mustang został sprzedany na aukcji). Teraz staramy się jednym zWczesne wersje, które dążyli być prawdziwym sportu. Comasz?

Na początku to był sen. Wizja Technik Forda w Dearborn byłprawdziwy sport. Zaprojektował loveseat, co było do tylnej V4napędzającym tylne koła, a powinno być późniejFord 12M. Mustang miał być coupe z tyłu silnika, aleByło to tym, że to sen. 

I to, że Lee Iacocca, kierownik bród, skłonnykciuk w dół. „Więc nie będzie bestseller,” powiedział,Miał swój udział w projekcie mustang: Cztery fotele, zwarte,tani w produkcji i bardzo stylowe. wynik:Mustang, który ostatecznie stał się legendą.

Kiedy Ford Mustang przybył w kwietniu 1964 roku dodealerzy, w cenie podstawowej $ 2500 w tym czasie,nikt nie przypuszczał, że jego sukces będzie tak szybka. 100000sprzedanych egzemplarzy rocznie, stał się najbardziej utytułowanymprzemysł amerykański na początku 60 E zainaugurowałaNowa klasa pojazdu: narodziły się „pony cars”.

Coupe cabrio i dołączył do nich przez Ford Mustang Fastbackcoupe, który służył do dalszego zwiększenia sprzedaży i byłPodstawą dla sportowcy wersjach Carroll Shelby. klientelanormalne jest skierowany do władzy, i że chociaż byliDostępny z silnikami sześciocylindrowych Forda Falcona, Hisbyło udane i V8 warianty, jak w jegokonkurenci, Camaro i Challenger.

Model 1967, który pochodzi z Ford Mustang Fastback GTANasz test jest silnik V8 topowych 6,4 litra.W 1969 roku będzie nawet 7 litrów. Przekładnia byłaautomatyczne trzy relacje. Jednak przekazywanie go pocieszyćtwierdził, że amerykański rynek w tym czasie, ale nie jedenSpodziewał kompaktowego samochodu sportowego.

V8 Mustang Fastback GTA Ford 1967 kolein gwałtownieprzez wylot reaguje gwałtowny pedału gazu i pasekSiła obrotów góry. Niespodzianki wzdłużnesubiektywnie bardziej niż wydajność na papierze.W każdym razie, jego wysoki poziom hałasu, nieprecyzyjne i adresmiękkie podwozie nie zachęcają wiele pozwolić prowadząc „Bullit”wewnątrz.

Automatyczny Mustang Fastback GTA to 67,wstawione również marsze bardzo delikatnie i dyskrecja, któreI zdecydowanie przekonany, że jest to coupe na spaceryzrelaksowany i pokazać je.