KYMCO Dink 125 Wielki Test: cnotliwy spadkobierca

To tutaj testy nowego KYMCO GRAND Dink 125, cnotliwego dziedzica, którego jedynym celem, aby stać się nową bestsellerową azjatycką firmę i wziąć spuściznę pozostawi flagowy zakresie, Super Dink 125.

Test Kymco Agility Miasto 125 2016

Dajemy wam pierwszy test na KYMCO Wielki Dink125 2016, cnotliwy spadkobierca, który chce działać jakosprzedaży nowej azjatyckiej firmy w naszym kraju. JeśliKilka tygodni skoczył w Grand Dink 300 ulicami BarcelonyTym razem miasto San Lorenzo del Escorial iPuerto de la Cruz Verde zostały wybrane scenariuszekorzyści z nowego badania KYMCO Wielki Dink 125, motocyklktóry trwa już miesiąc w salonach w Hiszpanii i może byćCiebie po cenie 3,699 euro w trzech różnych kolorach:biała, czarna i tytanu.

Skomplikowane zadanie zastąpienia mitu

Od KYMCO, w imieniu dyrektora CarlosWang, Nie gryzie się w język, gdy mówią, że nowaKYMCO Wielki Dink 125 został zaprojektowany z unikalną misję,zastąpić Super Dink 125 jako wielki sprzedażyKYMCO w Hiszpanii i najlepszy motocykl sprzedaży w ciągu ostatnich pięciu lat więcejz 30.000 jednostek zarejestrowany. Innymi słowyczęsto nazywany „tańca z najbrzydszy”, ponieważ feat że trwaGrand Dink 125 to nie lada wyczyn, ale po try mawięcej niż jeden argument do realizacji tego ważnego problemu.

Sytuacja, że ​​jeszcze potrwać kilka miesięcy, aby produkować iże KYMCO odegrała jego karty oraz podczas wykonywaniamodele przejściowe euro3. terazKonsumenci mają mocny zniżki w całym tym zakresie(Super Dink i K-XCT) To spaść poniżej nowyGrand Dink w cenie, choć bezMechaniczne nowe istotne cechy cnotliwego spadkobiercyani fakt, że emisje dostosować dużoOpłaty slack określone przepisami Euro4.

KYMCO Wielki Dink nowy test 125 2016

Jechaliśmy nasz zespół testowy i szybkoWidzimy pierwsze szczegóły dotyczące nowej generacjiKYMCO skutery Euro4. Najpierw przez projekt Grand Dink 125, znacznie bardziej elegancki i wyrafinowany niż, na przykład,Sam Super Dink, nowoczesne linie, gdzie pokazujeręka Massimo Zaniboni i jego drużynaprojektantów. 

poniżej siedzenie widzimy, że ma wystarczającą pojemnośćdo umieszczenia wewnątrz dwa kaski jeśliskorzystać z tej powierzchni dobrze, coś możemy sklasyfikować jakoobowiązkowe na GT skuter, którego celem jest być najlepszym sprzedającymHiszpania. 

KYMCO Wielki Dink zdjęcia testowe 125 2016 (11)

 • Test-KYMCO-Grand-Dink-125-2016-1

  Próbowaliśmy nowy Wielki KYMCO Dink 125 2016, sprzedając KYMCO przyszłość.

 • Test-KYMCO-Grand-Dink-125-2016-2

  Miejscem wybrana do przetestowania jego wydajność była El Escorial

 • Test-KYMCO-Grand-Dink-125-2016-3

  Opony i zawieszenia, a nowe wyłączny rachunek dla Hiszpanii, szczególnie zauważyć w bruku.

 • Test-KYMCO-Grand-Dink-125-2016-4

  Linie, nowoczesny i sportowy, są także ważnym miejscem dla nowego Wielkiego Dinka 125.

 • Test-KYMCO-Grand-Dink-125-2016-5

  Klasztor San Lorenzo del Escorial był gościem specjalnym w tej prezentacji.

 • Test-KYMCO-Grand-Dink-125-2016-6

  Ukończyć nowoczesny skuter, który nie ma nic do zazdrości trudną wymianę, Super Dink 125.

 • Test-KYMCO-Grand-Dink-125-2016-7

  Chociaż było ciemno, nowy system oświetlenia LED pozwoliło nam kontynuować wyciskanie wydajności.

 • Test-KYMCO-Grand-Dink-125-2016-8

  W Puerto de la Cruz Verde przetestowaliśmy nową Bosch 9.1 ABS, a także zachowanie silnika.

 • Test-KYMCO-Grand-Dink-125-2016-9

  Zakrętach, nowy Grand Dink 125 czuje zwinny i szlachetny. Łatwo jest znaleźć granicę z nim.

 • Test-KYMCO-Grand-Dink-125-2016-10

  Podobnie jak wszystkie 125, na stromych zboczach brakuje trochę radości, coś, co również wpływa na jej równomierne silnik.

 • Test-KYMCO-Grand-Dink-125-2016-11

  W skrócie, skuter, który ma wszystko, aby stać się najlepiej sprzedającym się od KYMCO chętny do zdobycia.

Jesteśmy również świadkami nowego systemu oświetlenia, gdzie LED wyznacza linia być stosowana przez tajwańską firmęten model. Z przodu znajdziemy podwójna optycznaLED który jest widoczny w świetle dziennym. Ze swojej strony,tylny zaskakuje nas latarni Full LED dopasowaćOstrze, które daje więcej osobowości do KYMCO Wielkim Dinka idzięki którym będzie to znacznie łatwiejsze do rozróżnienia naInne skutery w swoim segmencie.

Zanim się dzieje również możliwośćstudiować Scorecard, Jak szczegółowo niżjego starszy brat i czytelny. Informacje takie jakTemperatura otoczenia (które służyły przypomnieć zimnazrzutu się w czasie badania) lub temperatury silnikaa także inne klasyki jak poziom paliwa lubRazem Przebieg się tym pełnym oprzyrządowaniem.

Bezpieczna komfort w każdych warunkach

również zasługuje na szczególną uwagę nową siedzibę KYMCOGrand Dink 125. Poza tym jest bardzo puszyste i lepiejMateriał jest także nieco niższa niż w przypadku SuperDink, co jest zaletą dla użytkowników posturyśrednio-niska, aby mieć większe trudności dotyka ziemi z ichstopy. Nasz organizm ładnie pasuje do jego struktury ipowierzchnia dla pasażera jest do zaakceptowania dla Twojej wygody.

Nowy Kymco Agility Miasto 125 cc 2016 (6)

 • Test-New-Kymco Agility-City-125-CC-2016

  W końcu mamy „odgryźć” to sprzedaż 125 cc i wysokie koła.

 • New-Kymco Agility-City-125-CC-2016

  Nowy Kymco Agility Miasto 125 2016 jest jednym z najbardziej oczekiwanych skuterów.

 • New-Kymco Agility-City-125-cc-2016-back

  Jest to całkowicie nowa konstrukcja roweru, silnik i podwozie.

 • New-Kymco Agility-City-125-cc-2016-tylna lewa

  Jest to pierwszy motocykl Kymco, że jest zgodny z Euro 4 antiemisiones.

 • New-Kymco Agility-City-125-cc-2016-bocznego

  Ponownie, ponownie zawiera zewnętrzną skrzynkę jako standard.

 • New-Kymco Agility-City-125-cc-2016-box

  Obraz jest równie proste i skuteczne, ale zawiera więcej informacji.

Zabawa na przedmieściach

Pierwszy kontakt realizujemy go ulicami więcejDowntown El Escorial, w tym kilka kroków w dółklasztor i gdzie mogliśmy przetestować cechy KYMCOGrand Dink w ruchu miejskim. Ponadto mieliśmyszczęście, aby rozpocząć ten odcinek trasy po samochodyZaczęły się mnożyć ich obecność przy okazji wyjśćpracy. W tej dżungli: Grand Dink samochód zachowujeFormularz szlachetny i są odczuwalne przede wszystkim, ich nowazawiesiny, które wchłaniane zarówno brukusanlorentino jak progi zwalniające bardzo mocno, a takżenowy Opony przeznaczone do Kenda. Te dwa elementyZostały one produkowane wyłącznie na rynek hiszpański.

Kilka minut później, że nadszedł czas, aby uruchomić w jednym znajbardziej znany Madrycie moteras geografia obszarów jest Puerto de la Cruz Verde. To miejsce, gdzie ruchZmniejszyła się, a krzywe główne protagonistamiwycisnąć maksymalną wydajność naszych KYMCO Wielkidink 125. Po pierwszych kilku metrach zaznajomienia widziszZdaje sobie sprawę, że jest to skuter, który pozwala wyszukiwać granicę zasięguwłasnych ograniczeń. Tak bardzo, że w trakcie hamowaniaMamy spieszyć ponad krzywą i gdzie również nowyABS 9.1 z Bosch To było zauważalne nawet więcejzabawy i bezpiecznej jazdy.

Sprawdź badanie wykonujemy naKYMCO Wielki Dink 300

Nie rozmawialiśmy o silniku, jednym cylindrze Synerject od4 zawory dostawa mocy którego jest bardziej równomierny niż wSuper Dink, jeden z głównych nowości nałożonych przezUstawodawstwo Euro4 umożliwiły także zapewnić większyPrzyspieszenie wyrwać Grand Dink. Tak bardzo, żewyższy moment obrotowy uzyskuje postać wokół 6700obr.

Jeśli chodzi o moc, jego prawie 13 CV więcej niżwystarcza do jazdy obywatel, a nawet szosyMożesz cierpieć więcej na koncie, na zakrętach odzyskać wszystkoi stracony czas. Kładziemy się z naszej jednostkidookoła 105 kilometrów na godzinę acoplándonos trochę do jego wielkakopuła, która mówi z kolei chroni wiele, gdy idziesz dodużych prędkościach. Być może na celniej drogowym oraz kosztóww dół mogą osiągnąć 115 kilometrów na godzinę.

2016 Test Kymco Wielki Dink (9)

 • Test-Kymco-Grand Dink-2016

  I mamy „smakował” nowe Kymco Dink 2016 Wielki.

 • Test-Kymco-Grand Dink-2016-rondo

  Jest to kategoria touring skuter GT.

 • Test-Kymco-Grand Dink-2016-Mountain

  Poza miastem, staraliśmy górskie drogi.

 • Test-Kymco-Grand Dink-2016-czołowy

  Jest to całkowicie nowy rower, o atrakcyjnym wyglądzie i wielu usprawnień.

 • Test-Kymco-Grand Dink-2016-krok po krzywej

  Dobre zachowanie ich ustawienie zawieszeń i przeprojektowanie opon jest spowodowane, między innymi.

 • Test-Kymco-Grand Dink-2016-ABS

  Wszystko działa bardzo dobrze znanym silniku Super Dinka, teraz spotyka Euro 4.

 • Test-Kymco-Grand Dink-2016-bocznego

  Urządzenie testowaliśmy to wersja 300 CC.

 • Test-Kymco Dink-Grand-2016-300-cc

  Istnieją również 125 cc.

 • Test-Kymco Dink-Grand-2016-300-cc-action

  Kymco Dink Wielki Nowy osiągnie rynku hiszpańskiego w sierpniu 2016 roku i ma być prawdziwym bestsellerem.

Wnioski: godnym następcą

KYMCO Wielki Dink Jest to GT skuter, który spełnia bardzo dobrzeswoich obowiązków. Miasto działa jak ryba w wodzie, nawetJest bardziej zwinny niż Super Dink kiedy napotykają więcej krzywychZamknięty gruntowym, zawiesin i zacisk hamulcowyz przodu trzy-tłokowe mają wiele do zrobienia. Wychodzićmiasto jest odpowiedni pojazd na krótkich dystansach - przezna przykład sekcje zawarte w obszarze M30 w przypadkuMadrid- ale nie pytaj więcej niż możesz dać, bo jak125 daje dobre do dawania.

Ma najlepszy Super Dinka i poprawę innych aspektów, takich jak:hamowania lub przyspieszenia. To jest węższy i mocy, któremoże wyższe użytkownicy rozmiar może być mały problem.W każdym razie, jest to skuter zaprojektowany do użytkumożna rozwiązać te problemy praktyczne związane z mobilnością, które zawszegenerują duży kapitał, gdzie ziemia spotyka się bardzodobra uwaga.

Najlepszym: cena, jakość, design, emisji,zawiesin, opony i stabilność, która daje abs.

Najgorsze: niewygodne platforma dla dużych użytkowników,koza noga nieco niestabilny.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: