Grandtour Renault Talisman 2016 test: żaden SUV

Pierwszy test Grandtour 2016 Renault Talisman, wariant rodzina Talisman. Podobnie jak sedan, sport Tourer Talisman wyróżnia się dynamizmem i komfortu, a zwłaszcza dla jego dużej przestrzeni wewnętrznej i 4Control czterech układu kierowniczego koła. Jest on dostępny od 25,400 euro.

Tu masz pierwszy test Renault Talisman Grandtour2016. Opierając się na tej samej platformie, Talisman, jest tylko 17 mm dłuższasedan (4,865 do 4,848 mm w przód) tylko wzrostWpływa tylny zwis.

Możesz być zainteresowany: Mazda6 wagonRenault Talisman vs Grandtour

Chociaż może się wydawać, kłamstwo, to rodzina segmentu Duprawy w Hiszpanii pomimo silny nacisk SUV żeZostały one przesuwając złamać jako samochodu rodzinnego. I to, żewzrosły, ponieważ wielu pracowników, którzy otrzymująsamochód jako część ich wynagrodzenia w naturze, którzy są skłonnirodzina. W tym filmie można poznać najważniejsze punktyRenault Talisman Grandtour 2016.

Podobnie jak w 2016 roku Renault Talisman Talisman GrandtourMa Lewa ołówka Laurens van denAcker, który wyróżnia się ogromnym diamentem na siatce, któraWedług urzędników Renault, pokazuje diament „więcejduma”. Z tyłu, w międzyczasie, to gdzie są oczywiścieRóżnice z dużą bramą jako środek sceny. bramaktóry jest bardzo podobny do tego z Megane i że otwarteautomatycznie unosi nogę pod pojazdem. wTutaj można dostosować i zapamiętać wysokość otworuklapy tylnej 3 sekund po naciśnięciu przycisku służyzamknięcia. Pień Talisman wynosi 572 Grandtourlitrów się chowany dach płótno; do objętości sufituwynosi 1681 litrów. 

WewnątrzTalisman 2016 Grandtour ma taki sam wygląd jaksaloon, a więc dobre i złe. W ogólnekabiny pilota został nowocześnie połączeniu zwysokiej jakości wykończenie, w którym głównym bohaterem jestKonsola środkowa i duży ekran 8,7 wersje”górny (7 '' serii). I to gdzie wybijaniegraniczące z tworzywa sztucznego wyświetlacz właśnie ze względu na jego zły.mała plamka na dobry zestaw.

Twarz: Mazda 6 Wagon Grandtour vs Renault Talisman (16)

 • Twarz: Mazda 6 Wagon Grandtour vs Renault Talisman

  Twarz: Mazda 6 Wagon Grandtour vs Renault Talisman

 • Renault Talisman Grandtour

  Renault Talisman Grandtour

 • Wewnątrz Grandtour Renault Talisman
 • Renault Talisman Grandtour Wnętrze detal
 • Renault Talisman Grandtour wnętrze szczegół bagażnika
 • Grandtour Renault Talisman wewnątrz tylnej szczegółowo
 • Grandtour Renault Talisman nos wymiata
 • Grandtour Renault Talisman wymiata
 • Grandtour Renault Talisman za
 • Mazda 6 Wagon

  Mazda 6 Wagon

 • Mazda 6 Wagon tylny
 • Mazda 6 Wagon tylny tylny
 • Mazda 6 Wagon tylny przedział bagażowy za
 • Mazda 6 Wagon nos
 • Twarz: Mazda 6 Wagon Grandtour vs Renault Talisman
 • Twarz: Mazda 6 Wagon Grandtour vs Renault Talisman

Renault Talisman Motors Grandtour

Talisman 2016 Grandtour jest dostępny z pięcioma silnikami:trzy napędowy dci 110, 130 i 160 KM dwa TCe benzyny i 150200 KM. Testowałem silnika TCE 200 KM (official średnie zużycie5,8 l / 100 km i 132 g CO2 na km), które doskonale pasujeta rodzina. EDC związany automatyczna 7 relations,Jest bardzo stabilny i wygodny. Ale jeśli chcę trochę więcej bieganie,wystarczy zmienić parametry systemu w tryb MULTISENSESport, a kierunek i twardnieją i podwoziePrzejścia zmiany są ograniczone.

Jazda Renault Talisman Grandtour 2016

Ale bez wątpienia to, co lubię najbardziej jest system4Control kierownicy na cztery koła, który również montujeMegane GT sedan i Talisman. System jest 4Controlstale aktywny. Poniżej progu 50 km / h trybieKomfort (60 km / h tryb neutralny i 80 km / h, w trybie sportowej), przy czymtylne koła obracają się w kierunku przeciwnym do kółprzodu z maksymalną amplitudą 3,5 stopni. W kategoriachuczucia, to jak Talisman Grandtour skrócić walkęz korzyścią dla maksymalnej elastyczności. Powyżej tego progu,tylne koła obracają się w tym samym kierunku co kołaprzód. Z okrągłym 4Control przez kręta drogazabawne ćwiczenia, ale również bezpieczne. Zaskakujące, że jachtprawie pięć metrów mają za dużo zwinności w zakrętach. Chapo!

Ceny Grandtour Renault Talisman 2016

Nowy Grandtour Renault Talisman, który już dozwolonezamówień, ma cenę dostępu (dCi 110 KM mety życia) z25,400 euro, czyli 1400 euro więcej niż ekwiwalent wersjiod sedan. Są to ceny:

- Renault Talisman Grandtour TCe 150 EDC 7: od 32.000euro

- Renault Talisman Grandtour TCe 200 EDC 7: od 36,600euro

- Renault Talisman Grandtour dCi 110: od 25,400 euro

- Grandtour dCi Renault Talisman 130: od 29,200 euro

- Renault Talisman Grandtour dCi 130 EDc6: od 30,800euro

- Grandtour dCi Renault Talisman 160 Twin Turbo EDC6: od34,600 euro

Jako że chodzi o ewentualne dodatki sąnastępujące elementy:

- pakiet multimedialny (Łącznie z R Link2 mapowanie Europai Renault MULTISENSE), kompatybilny z życia skończył: 649 euro

- business pack (Felgi stalowe 16 „” koło zapasowetymczasowy i elektrochromatyczne lusterko wsteczne) kompatybilnywersja Intens: 165 euro

- Pakiet Visio system (światła Automatyczna skrzynia biegówDroga / skrzyżowanie, sygnalizacja zmiany pasa ruchu, alarm Przyspieszeniez rozpoznawaniem sygnału), kompatybilny z wersją Intens: 454euro


Понравилась статья? Поделись с друзьями: