Test Jaguar F-Pace: obecnie 3,0 TDV6 S AWD!

Tutaj masz TDV6 Test Jaguar F-Pace 3.0 AWD S. F-Pace jest nie tylko elegancki i dobry produkt wygląda, ale również autentyczne urządzenia, które zaskakuje swoją ogromną dynamiką, jak wykazano AUTOBILD.ES. Razem cała maszyna ...

Tutaj masz Pierwszy test 2016 Jaguar F-Pace. W pierwszymMusimy skupić się na linii zewnętrznej. Serwer nieboli odzież powiedzieć dobitnie, że F-Pace jest jednym zNajbardziej eleganckie i piękne pod względem SUV istnieją obecnie,jeśli nie najbardziej „przystojny” ze wszystkich. I to jest to, że chociażProjektanci Jaguar nalegali przez czynnego i biernego nrwidocznie chcieli niemieckiego SUV ja nie rozumiem, dlaczego takawersja do teutón- koncepcji, prawda jest taka, że ​​skoroPo raz pierwszy zobaczyłem go w swojej prezentacji na Frankfurt Motor Show 2015nowy Jaguar F-Pace ma zawsze wywołał me-notPamiętał, że brzmi bardzo przekonująco Porsche Macan, zwłaszcza w profilu. byćTak czy inaczej, z przodu liści F-Pacewątpliwości co przychodzi marka: imponujących końce kratkidługi i mięśni nosa, światła tylne przypominająF-Type Coupe. Ale my nie uruchomić sam w swoimwygląd. Dziś wreszcie mamy za kierownicą nowego JaguaraF-Pace, a także służyć jako stron wcześniej: a całość zostaładoświadczenie ... W tym filmie widać, jak bardzo lubiKrzywe i silne emocje w Jaguar F-Pace ...

Co jest lepsze? ¿Jaguar F-Pace lub Porsche Macan?Sprawdź to!

Przed jeździć Jaguar F-Pace, ja przyjrzećexterios. Uderza mnie przez długi zwis tylnyprzypomina klasycznych sedanów Jaguar. możliwieBrytyjska marka pomyśleli o priorytetach rynku chińskiego:aby uzyskać dostęp do tylnych siedzeń bez problemów i mieć dobrybagażnik. Albo, być może, zostajesz tutaj baterie przyszłościhybrydowy wariant? Czysta spekulacja. W każdym razie, Jaguar F-PaceUdaje mu się połączyć trendy projektowania tego segmentu bezmarka traci powietrze. Centralny do każdego JaguaraOferuje on.

Warto zauważyć, że jego sportowy charakter, modeleJaguar zazwyczaj nie są szczególnie praktyczne, ale ta nowaF-Pace znak wyjątek. Wewnątrz, ciało 4,73 metrówDługi zapewnia mnóstwo miejsca, bagażnik 650 litrówrightsizing, jest przygotowany do długich wyjazdów rodzinnych.

Test: Jaguar F-Pace (16)

 • Test: Jaguar F-Pace

  Test: Jaguar F-Pace

 • Wewnątrz Jaguar F-Pace

  Innterior Jaguar F-Pace następujący typowy wyrafinowanie marki.

 • Jaguar F-Pace nos

  Nosi 2,0 diesel 180 KM ...

 • Jaguar C-PACE Morro latarni

  ... co pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km / hw 8,7 sekundy, dobrej jakości ...

 • Jaguar F-Pace wymiata

  ... ale poniżej tego, co można by oczekiwać od Jaguara.

 • Jaguar F-Pace grill

  Jest to ciche i komfortowe auto ...

 • Jaguar F-Pace za

  ... dużo przestrzeni i tułowia ...

 • strona Jaguar F-Pace

  ... które sprawiają, że bardziej odpowiednie i komfortowe podróżowanie długą nogę ...

 • Jaguar C-PACE stronie obrzeża

  ... że krzywe się pożreć.

 • Jaguar F-tempo tułowia

  Pnia Jaguar F-Pace 2016 650 litrów sześciennych.

 • Jaguar F-tempo klucz aktywność

  Bransoletka z kluczowego działania, można zostawić klucze Jaguar F-Pace do samochodu i sportu na świeżym powietrzu.

 • Jaguar F-pace okna

  Okna Jaguar F-tempo będzie się w nietypowym miejscu.

 • Jaguar huecosportaojetos f tempo

  Jaguar F-Pace posiada liczne schowki, jak ten w konsoli środkowej dla telefonów komórkowych.

 • Jaguar F-pace tryby jazdy

  Przez tych klawiszy można regulować zawieszenia Jaguar F-tempo.

 • Jaguar F-tempo kontrola zejście

  Jaguar F-Pace posiada funkcję automatycznego sterowania spadnie.

 • Jaguar ekran f tempo

  Jaguar F-Pace ma ekran 10,2 cala.

Wewnątrz Jaguar F-Pace

Nadszedł czas, aby być zamontowany na Jaguar SUV. postJazdy jest rodzajem "kapsułka" Jak lubię definiowaćZespół projektowy Jaguar, w którym pilot jest tronie wduży fotel. Zamieszkam na prawej stronie i podkreśla wielkibardzo wysoka konsola środkowa za dużym ekranem dotykowym 10,2cali, który integruje wszelkich możliwych funkcji, odPomoc podarte tryby offroad jazdy,wszystko po menu i podmenu. Nie zawsze bardzo intuicyjny, wszystkoMuszę powiedzieć. Noszę pas i kiedy idę do regulacjilusterka odkrywam z pewnym zdziwieniem, że razem kontrolowaniaprzyciski sąokna, w zbyt wysokiej pozycji, bardzo nietypowe.Insual tak, że podczas testów dynamicznych F-Pace więcej niż razDotknąłem przycisków pamięci -together siedzeniamyślenie, że klamka zwiększyć lub zmniejszyćkryształy. Jaguar mi wyjaśnić lokalizację kontroliokna w tej pozycji zostało zrobione celowo, a nie przezproblem techniczny. Argument chciał podkreślić wizerunek SUVWewnątrz, czyli wszystko jest sobreelevado.

F-Pace

Motors Jaguar F-Pace 2016

Nowy Jaguar F-Pace będzie dostępny w Hiszpanii z trzechsilniki: 2.0 diesel 180 KM, 3,0-diesel 300 KM, ade3,0 litra benzyny 340 do 380 KM. Pierwszą rzeczą, którą staram jest2.0 180 KM, od sedanów, ma dobryodpowiedź. Może ja spodziewałem się nieco bardziej agresywną odpowiedźJaguar: 100 kmh czyni 0 w 8,7 sekundy, figuręPoprawne, ale nie rzucać rakiety. W każdym razie musimyNależy pamiętać, że trzeba przenieść masie ponad 1,8 tony,partia podwozie z aluminium wydasz.

Może to nie pomaga ogólny wrażenie, że przenosi dobryokna, a to nie będzie więcej niż cztery cylindryMiałem sportowy dźwięk. Jaguar mogłaby zawieraćWariant biturbo na pokrycie ogromną przestrzeń, która oddziela je od3,0 litra diesel 300 KM.

W następstwie diesel, rzeczy się zmieniają, a kiedy muchísimo-Włożyłem w sterami 3,0 diesel 300 KM. Twój arkusz nieProwadzi to do złudzenia: obejmuje 0-100 km / hw 6,2 sekundy i osiąga ogromny moment obrotowy 700 Nm od 1750 obrotów na minutę. Wszystko to sąNiektóre składniki, które przyjdę perły dla środowiskagdzie pierwszy test dynamiczny Jaguar F-Pace 2016 odbywa.I za to, że zostały przeniesione do Czarnogóry Amały kraj z byłej Jugosławii, nie ma autostrad, nie ma drógbardzo dobry stan wielu z nich, pełen krzywych i więcej krzywych,absurdalne ograniczenia prędkości -80 kmh max w Road-zwłaszcza dla urządzenia jak Jaguar F-Pace, z pistoletem policjilaser dłoń chcąc „złapać” na rapidillos, a przede wszystkim,ze sterownikami Czarnogórców, którzy i tak jeżdżąmniej, i wyciągnąć krzywe, jak gdyby były w kontroliautobus. Ze składników tego typu, F-krokuSilnik 3.0 V6 300 KM Jest to najlepsze antidotum na stresJest generowania napędu w Czarnogórze. Nic bardziej ruszaniaPodkreśla ogromną pracę wykonaną przez wygłuszeniaJaguar deweloperami, ale najlepiej jest, kiedy krok naprzepustnicy i poczuć jego potężny moment niemal natychmiast.F-Pace idzie jak rakieta, ale nie zbieg. To prawdziwaZastanawiam się wyprzedzić: ryczy jak lew, a nieTo brzmi jak diesel, ale to jest ogromny jak empuja.¡Brutal! Tak,Nie można zapobiec przechyły nadwozia, zwłaszcza zzłamane dróg. Ale wystarczy nacisnąć dostosować trybyjazdy najlepiej odpowiadający sytuacji w tymSprawa utwardzić podwozie i dziury, a także nieistnieją. Nie zapominaj, że Jaguar F-Pacema podwozie pochodzące z technologii stosowanej wF-Type, który obejmuje systemy elektroniczne moment obrotowyvectoring, adaptive Dynamics i konfigurowalneDynamiki. W każdym razie, podkreśla jego wielkązachowania na zakrętach i uchwyt, stabilnośćabsolutny.

Jaguar C-PACE 2016 (20)

 • Jaguar F-2016 tempo przedni

  Nowy Jaguar F-Pace 2016 zadebiutował w 2015 Frankfurt Motor Show.

 • Jaguar F-tempo 2016 Aerial

  Widok z lotu ptaka nowy Jaguar F-Pace 2016.

 • Jaguar F-2016 tempo detal spoiler

  Szczegóły na tylnym spojlerem nowego Jaguara F-Pace 2016.

 • biały tempo Jaguar F-2016

  W biały Jaguar F-Pace wygrywa wiele liczb całkowitych 2016.

 • Jaguar F-2016 tempo przedni

  Nowy Jaguar F-Pace będzie dostępny z trzema silnikami: dwoma oleju napędowego i benzyny.

 • Jaguar F-2016 tempo tylny

  Tylna część Jaguar F-Pace 2016 pokazuje, jak wyjaśnia Ian Callum, który "tam właśnie samochód",

 • Jaguar F-2016 strona tempo

  2016 Jaguar F-Pace to SUV, który obiecuje wielką dynamikę.

 • Jaguar F-2016 tempo statyczne

  Żyć i kierować nowy Jaguar F-Pace olśniewa swoim eleganckim wyglądem.

 • Jaguar F-2016 dynamiczne tempo

  Czerwona czuje wielki nowy Jaguar F-Pace 2016.

 • Jaguar F-2016 tempo przedni

  Przód nowego Jaguar F-Pace 2016 jest imponujące, ale eleganckie.

 • Obciążenie Jaguar F-tempo 2016

  Wykres przesuwa się otwory i bagażnik nowego Jaguara F-Pace 2016.

 • Jaguar F-tempo wewnątrz 2016

  Wnętrze nowego Jaguara F-Pace 2016 jest trzeźwy, elegancki i bardzo nowoczesny.

 • 2016 Jaguar F-Pace dotykowy

  Konsola środkowa nowego Jaguara F-Pace 2016 wyposażony jest w ekran dotykowy 10.2 „”.

 • Jaguar F-tempo wewnątrz 2016

  Drugi rząd siedzeń nowego Jaguara F-Pace wydaje się bliżej niż jest w rzeczywistości.

 • Jaguar F-2016 tempo tułowia

  Pień nowych Jaguar F-Pace 2016 do 650 litrów sześciennych.

 • Jaguar F-2016 profil tempo

  Profil nowy Jaguar F-Pace jest pewna powietrza do Porsche Macan, choć jest to bardziej muskularne.

 • Jaguar F-2016 profil tempo

  Spójrz, gdzie spojrzeć, Jaguar F-Pace jest bardzo atrakcyjna.

 • Jaguar F-2016 Klucz aktywność tempo

  Z kluczowymi aktywność (działanie kluczowe) zastępuje tradycyjny klucz, jeśli są sporty wodne.

 • Jaguar F-2016 bezpieczeństwo tempo

  Są to główne filary bezpieczeństwa Pace nowy Jaguar F-2016.

 • Jaguar F-2016 dynamiczne tempo

  Z silnikiem diesla Ingenium 2.0, nowy Jaguar F-Pace 2016 może emitować 129 g CO2 / km.

Z dobrego smaku spowodowanego 3.0 D 300 CV, etapdo kierowania klejnot: the 3,0 V6 benzyna 380CV. Ta benzyna Supercharged obiecuje wiele Joys. doprzyspieszyć i od wewnątrz przychodzi nieco sztuczny dźwięk, aleJeśli otworzymy okna jest czysta muzyka niebiańska: ten sam dźwiękF-Type grzmot. Tak głośno, że to jest normalne dla policjii pistolety laserowe czekali na nas na „polowanie”: tenryk zdradza naszą obecność ... I chociaż jest to dynamiczny Prodigy(Przyspiesza od 0-100 km / hw 5,5 sekundy) nie podobała mi tyletakie jak olej napędowy. Oczywiście, obniżenie Serpentine drogowe, drogowe (25 krzywe / „paellas” numerowane) bardziej niebezpieczneEuropa z tym urządzeniem, to było niezapomniane przeżycie. i żeserwer z Didymos by związać ze względu na sposóbmimo to dwukierunkowy, to rzeczywiście jeden pas ruchu, ao każdej porze można znaleźć niespodziankę. Na szczęście, iPomimo zmęczenia, które wspierały hamulce działały onesiłowym.

osiem przekładnia automatyczna maszzawsze miękkie wkładki, także pod tym względem widzimyJaguar F-Pace jest bardziej skoncentrowany na komfort i praktyczność, żedoznania sportowe. Niestety, w tej chwili, silnikikompresor benzyna, 340 i 380 KM, będzie przeznaczony tylkoChiny i Stany Zjednoczone.

cechy Offroad Jaguara F-Pace

Zdaję sobie sprawę, że 99% właścicieli nie będzieusunąć asfalt lub wykorzysta recracional go używać, aleJaguar F-Pace, z Land Rover DNA krąży poprzez ich „venas'-On jest przygotowany do nieznanego. Na początek, jeśli chceszzabrać F-Pace do plaży, na przykład, i nie wiem co robićza pomocą klawiszy, po prostu zostawić je w samochodzie, a tyKluczowe działanie umieścić Bransoletka odpornywody i za pomocą którego można otworzyć i zamknąć pojazd tylkodostosowania go do litery J dla Jaguara z tyłu. Po prostu nieSłuży do uruchomienia F-tempo. Jako odchodzenia od asfaltu,dotknąć trybie Teren jazdy, F-Pace dostosowuje podwoziea jego podwozie i można uciec przez pedrogosas obszarach orazAWD system zrobi resztę.

Badanie Jaguar C-PACE 3,0 TDV6 AWD S (Emilio Salmoral)

Wiele zostało wypowiedziane F-Pace, model, któryZostał on przedstawiony jako koncepcji w 2003 roku Jaguar C-X17 orazFrankfurt Motor Show 2015 (home do niemieckich marek premium)Nie pojawiają się w ostatecznej wersji. Teraz, kilka miesięcy późniejMam okazję do spróbuj Jaguar F-Pace 3.0 TDV6AWD S, najgorszy koszmar Porsche Macan.

Wprawdzie Ian Callum (projektantJaguar naczelny) wykonał świetną pracę. istnieje kilka SUVtak agresywny, elegancki i sportowy rynek jakoF-Pace. samochody Callum mieć styl, który z marzeńNiemcy, ale w tym przypadku nie może rozstrzygać JaguarOferujemy tylko ładną twarz. Segmencie premium SUVTo wymaga dostosowanej technologii podwozia i najtwardszegowymagań.

Test: Jaguar F-Pace (16)

 • Test: Jaguar F-Pace

  Test: Jaguar F-Pace

 • Wewnątrz Jaguar F-Pace

  Innterior Jaguar F-Pace następujący typowy wyrafinowanie marki.

 • Jaguar F-Pace nos

  Nosi 2,0 diesel 180 KM ...

 • Jaguar C-PACE Morro latarni

  ... co pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km / hw 8,7 sekundy, dobrej jakości ...

 • Jaguar F-Pace wymiata

  ... ale poniżej tego, co można by oczekiwać od Jaguara.

 • Jaguar F-Pace grill

  Jest to ciche i komfortowe auto ...

 • Jaguar F-Pace za

  ... dużo przestrzeni i tułowia ...

 • strona Jaguar F-Pace

  ... które sprawiają, że bardziej odpowiednie i komfortowe podróżowanie długą nogę ...

 • Jaguar C-PACE stronie obrzeża

  ... że krzywe się pożreć.

 • Jaguar F-tempo tułowia

  Pnia Jaguar F-Pace 2016 650 litrów sześciennych.

 • Jaguar F-tempo klucz aktywność

  Bransoletka z kluczowego działania, można zostawić klucze Jaguar F-Pace do samochodu i sportu na świeżym powietrzu.

 • Jaguar F-pace okna

  Okna Jaguar F-tempo będzie się w nietypowym miejscu.

 • Jaguar huecosportaojetos f tempo

  Jaguar F-Pace posiada liczne schowki, jak ten w konsoli środkowej dla telefonów komórkowych.

 • Jaguar F-pace tryby jazdy

  Przez tych klawiszy można regulować zawieszenia Jaguar F-tempo.

 • Jaguar F-tempo kontrola zejście

  Jaguar F-Pace posiada funkcję automatycznego sterowania spadnie.

 • Jaguar ekran f tempo

  Jaguar F-Pace ma ekran 10,2 cala.

Chociaż w pierwszej chwili można pomyślećJaguar podjął platformę Range Rover Evoque, prawdą jest,które nie miały takiego kroku. Inżynierowie mają JaguarKorzystne jest stosowanie platformie sedan JaguaraXE (rywal w sportowy charakter BMW serii 3). 80% F-PACE jest wytwarzanyaluminium iw związku z tym można pochwalić się jednym z najbardziejŚwiatło z tej kategorii: waży 1,884 kg w porównaniu z 1.955Porsche Macan lub 2,075 kg Audi SQ5.

Jaguar może wziąć serce w tej sekcji iTwój samochód nie jest dokładnie małe: ma długość 4,7metrów i jest w stanie zaoferować nośność 650 litrów żeMogą dotrzeć do 1,740. Ale tutaj, muszę dać pierwszyinżynierowie Slap. Urządzenie testowałem miał 22-calowe koła Double Helix (3.170 euro) sątak duża, że ​​nie wejdą zagłębieniu koła zapasowego, aZnaleziono rozwiązaniem jest zainstalowanie rodzaj wewnątrz pniabagażnik.

Twarz: Jaguar F-Pace X4 vs BMW (22)

 • Twarz: Jaguar F-Pace vs BMW X4

  Twarz: Jaguar F-Pace vs BMW X4

 • Jaguar F-Pace

  Jaguar F-Pace

 • Jaguar F-Pace wymiata
 • Jaguar F-Pace obręcz
 • BMW X4

  BMW X4

 • BMW X4 wewnętrzne
 • BMW X4 zewnętrzna
 • BMW X4 tylny
 • BMW X4 ekran
 • BMW X4 wymiata
 • Twarz: Jaguar F-Pace vs BMW X4
 • BMW X4 pomo
 • BMW X4 ulotka
 • Twarz: Jaguar F-Pace vs BMW X4
 • Twarz: Jaguar F-Pace vs BMW X4
 • Jaguar F-Pace statyczne
 • Jaguar F-Pace statyczny tylny
 • Jaguar F-Pace statyczny nos
 • fotele Jaguar F-Pace
 • Jaguar F-Pace za
 • Jaguar C-PACE wewnętrzny
 • Jaguar C-PACE wewnętrzny ekran

Końcowym rezultatem jest to, że podłogiTo nie jest zupełnie płaska komora na bagaż, a najgorsze jest to, że jestprodukują irytujące trzaski. Kiedy je słyszę, maszczując, że dzieje się w starym samochodzie z trzydziestu lat. Co prawdaI polecić? Po pierwsze nie zainstalować koła 22-calowe (jest tonieproporcjonalna) Środek, a jeśli nie, trzymać zestawunaprawy opon.

Mówiąc o wielkości, ma też zostawiła mniezadziwił 10,2-calowy ekran dotykowy. To zajmuje całyKonsola środkowa, a ich czułość jest bardzo wysoka. tylkoprzesuń i będzie go bardzo dokładnie, wprowadzając menuinny ... może zbyt wiele, a jego użycie wymaga pewnego okresuadaptacja. Ten problem znalazłem także wRenault Talisman z systemu R-Link.

Twarzy Jaguar C-PACE na Mercedes GLC, (25)

 • Twarz: Jaguar F-Pace przeciwko Mercedes GLC

  Twarz: Jaguar F-Pace przeciwko Mercedes GLC

 • Jaguar F-Pace
 • Jaguar C-PACE wewnętrzny
 • Jaguar F-Pace wymiata
 • Silnik Jaguar F-Pace
 • Jaguar F-Pace bagażnik
 • Twarz: Jaguar F-Pace przeciwko Mercedes GLC
 • Twarz: Jaguar F-Pace przeciwko Mercedes GLC
 • Mercedes GLC

  Mercedes GLC

 • Ekran Mercedes GLC
 • Twarz: Jaguar F-Pace przeciwko Mercedes GLC
 • Mercedes GLC bagażnik
 • Wewnątrz Mercedes GLC
 • Mercedes GLC nos
 • siedzenia Mercedes GLC
 • Dynamiczny Mercedes GLC
 • Silnik Mercedes GLC
 • Jaguar F-Pace za detal
 • Jaguar C-PACE latarni szczegółowo
 • Jaguar F-Pace wymiata
 • Połączenie Jaguar F-Pace
 • Mercedes GLC detal
 • Jaguar F-Pace powrotem
 • Jaguar F-Pace detal
 • Jaguar F-Pace w akcji

  Jaguar F-Pace w akcji

Z drugiej strony, to bym się podobałoF-Pace test oferują więcej miejsca na placachkopii. Widzę skromne 87 cm wydrążony i nogadyskretnych 93 cm wysokości do sufitu. aleJaguar zbyt dobre, ponieważ Porsche Macan jestjeszcze mniejsze. Będziesz zaskoczony tym, że BMW X1Oferuje on większą przestronność w tylnych siedzeniach, że te dwaSUV górnego segmentu.

Jeśli chodzi o jakość wykończenia Jaguar,wysokie są przechowywane i wykorzystywane materiały: brak zastrzeżeńjakość. Po prostu nie dać im poczucie solidności, który maVolvo, na przykład.

Jak powiedziałem wcześniej, dzięki zastosowaniuintensywne glinu F-PACE może być najbardziejSegment światła, co sprzyja ich zachowanie.Brytyjscy inżynierowie stworzyli jeden z najbardziej dynamicznych SUVjego kategoria. To łatwo przewyższa weteran Audi Q5 jestX3 lub X4 poziom BMW i bardzo,bardzo blisko Porsche Macan. F-Pace jest skutecznym samochód w ogólerodzaj ścieżki, a będziesz zaskoczony, jak szybko można przejśćkrzywe. Twój adres będzie wiernie oddaje to, co dzieje się międzykoła i asfalt; i można kierować SUV z pełnymdokładność.

Jaguar F-Pace przez Lumma Design (4)

 • Jaguar F-Pace przez Lumma projekt

  Jaguar F-Tempo Lumma projekt otrzyma pełny body kit szersza i sportowy.

 • Jaguar F-Pace przez Lumma projekt

  Będzie on montowany na kutych aluminiowych kołach 24 cali.

 • Jaguar F-Pace przez Lumma projekt

  Wnętrze otrzyma skóry, Alcantara wprowadza różne drewna, węgla, aluminium i wyłączne maty podłogowe.

 • Jaguar F-Pace przez Lumma projekt

  W tym 3.0-litrowy silnik V6 z doładowaniem silnik został wzmocniony do 480 KM.

to Jaguarwykorzystuje system trakcji że nazwieInteligentne Driveline Dynamics. Zasadniczo, w warunkachnormalny, cała moc jest przesyłana do tylnej osi, ale jeśli samochódwykryje utratę przyczepności, może odchylać się 50% momentu obrotowegoprzednia oś. Transmitować, w normalnym trybie, zasilanieTylna oś ma znaczącą przewagę: ich jazdy jestsportowy

Ponadto, F-Pace I Test Matrzy konfiguracje podwozia zachowanie: dynamiczny,Normal i Eco. W trybie standardowym, można już docenićzwinny charakter tego samochodu i jeśli zostanie wybrana konfiguracja więcejSportowy, spotkasz mnóstwo zabawy prowadzenia pojazdów SUV.Ponieważ, mimo że nie doszła do oficjalnych danych, silnikTen Jaguar przebiega dużo. W niesprawiedliwe, że marka ta nie jestuznania ich dobrej pracy z olejem napędowym mechanicznych. F-PACE używaV6 3.0l blok 300 CV przebiega nie tylko, żejako stała, to oferuje bardzo sprawne działanie i brakuCałkowita wibracja.

I uzyskuje się przyspieszenie od 0 do 100 km / h7,2 sekundy (6,2 s stany zrobić), ale mi się podobałowięcej odporności: od 80 do 120 km / h 5,4sekund. Oczywiście, 700 Nm momentu obrotowego, który oferuje2,000 okrążeń są najlepszym tajemnicy. Dość celem Macan: mniejpotężne 258 KM i maksymalnym momencie obrotowym 580 Nm. Ale F-Pace,Oprócz oferując wysoką wydajność, wie także, jak byćwydajne zużycie paliwa. Podczas mojej analizy, jazdobył średni wydatek 7,5 l / 100 km. Świetna końcówka!

Jaguar F-Pace Próbowałam jestWersja S ma najbardziej bogate wyposażenie standardowe. Mapocząwszy cenę 81,050 euro, ale jeśli dodać elementy, takie jakopony 22-calowe, farba metaliczna (950 euro), TheChowany dach (1585 euro) lub przednie siedzenia iogrzewana tylna (805 euro) wzrośnie do 87,560 euro.Wersja z silnikiem wysokoprężnym tańsze F-Pace 300 KM jestCzysta ma koszt 61,600 euro.

Bardziej atrakcyjna wartość niż 73,470 euro dla AudiSQ5 The xDrive35d X4 BMW 66,050 lub 68,541 euro wartkierownictwo Porsche Macan Diesel S. Jaguar zostały umieszczone ichSamochód doskonale w segmencie. Prawdą jest, że wykończeniePrasa ma wystarczająco dużo luk i że większość klientówOne ciążyć ku Prestige (67,040 euro), ale efekt ciągnącegoi udało im się.

Ceny Jaguar F-Tempo 2016

Jaguar F-Pace, który jest dostępny w salonachHiszpański od maja ubiegłego roku, jest wyceniony wyjścia45000 euro (na olej napędowy 2.0 180 KM), która wchodziLiga klienteli BMW, i podjąć standardowej obręczy 18bixenon reflektory cali. Automatyczna skrzynia biegów i napęd na wszystkie kołaJest to opcjonalne. 

Są inne opcje wyposażenia dodatkowego, takie jak foteleOgrzewana tylna, cztery strefy klimatyczne lub różne typyskórzane, felgi do 22 cali (kto chce je naSUV?) Lub lustra węglowe lub nawet szczegółyBritish flag.

F-Pace diesel

- 2,0 i4D RWD Czysta Instrukcja F-PACE 45.000 euro

- 2,0 i4D RWD Instrukcja F-PACE Prestige 50,870 euro

- 2,0 i4D RWD Instrukcja F-PACE R-Sport 55,360 euro

- 2,0 i4D RWD Instrukcja F-PACE 57,800 euro Portfolio

- I4D AWD 2.0 Ręczne F-PACE Czyste 48,180 euro

- I4D AWD 2.0 Ręczne F-PACE Prestige 53,620 euro

- I4D AWD 2.0 Instrukcja F-PACE R-Sport 58,100 euro

- I4D AWD 2.0 Instrukcja F-PACE 60,550 euro Portfolio

- I4D 2,0 AWD automatyczna F-PACE Czysta 50820euro

- I4D 2,0 AWD Auto Prestige F-PACE 56,260 euro

- I4D 2,0 AWD automatyczna F-PACE R-Sport 60,740 euro

- I4D 2,0 AWD automatyczna F-PACE 63,190 euro Portfolio

- 3.0 TDV6 Automatyczny AWD F-PACE Czyste 61,600 euro

- TDV6 3.0 AWD Auto Prestige F-PACE 67.040 euro

- 3.0 TDV6 Automatyczny AWD F-PACE R-Sport 71,520 euro

- 3.0 TDV6 AWD automatyczna F-73410 PACE Portfolioeuro

- 3.0 TDV6 AWD Automatic F-PACE S 81 050 euro

- 3.0 TDV6 Automatyczny AWD F-PACE Wydanie pierwsze 88320euro

F-PACE benzyna

- 3,0 V6 AWD Automatyczne F-PACE Czyste 68,010 euro

- 3.0 V6 AWD Prestige Auto F-PACE 73,890 euro

- 3,0 V6 AWD Automatyczne F-PACE R-Sport 78,730 euro

- 3.0 V6 AWD automatyczna F-PACE 80,770 euro Portfolio

- 3.0 V6 AWD automatyczna F-PACE S 92410 EUR

- 3,0 V6 AWD Automatyczne F-PACE Wydanie pierwsze 100,260 euro

5 konkurenci Jaguar C-PACE (10)

 • rywal-jaguar-f-pace-Porsche Macan

  Porsche Macan: udane niemiecki SUV jest jednym z głównych przeciwników nowego F-Pace.

 • rywal-jaguar-f-pace-Porsche Macan-tył

  Przez mechaniczne, będzie konkurować z Macan S benzynowym CV--340 i -400 przeciwko CV Macan Turbo.

 • rywal-jaguar-f-pace-audi-q5

  Audi Q5: chociaż pośredni SUV Audi zostanie odnowiony wkrótce, można jeszcze podjąć walkę.

 • rywal-jaguar-f-pace-audi-q5-tył

  Silniki zrównując (F-Pace 180 KM diesel i Q5 190 KM diesel), Audi jest nieco droższy.

 • rywal-jaguar-f-pace-bmw-x3

  BMW X3: największe sukcesy na całym świecie będzie kolejnym rywalem BMW SUV Jaguar F-tempo.

 • rywal-jaguar-f-pace-BMW-x4

  Tak będzie BMW X4. X3 jest nieco bardziej przystępne niż Jaguar i X4 jest 2.900 euro droższe.

 • rywal-jaguar-f-pace-Land Rover-odkrycie-sport

  Land Rover Discovery Sport: inne rywale F-tempo, choć jest to bardziej przystępne we wszystkich przypadkach.

 • rywal-jaguar-f-pace-Land Rover-odkrycie-sport-tył

  I bardziej praktyczne też, posiada kabinę zdolną do przenoszenia siedmiu pasażerów.

 • rywal-jaguar-f-pace-Mercedes-Glc

  Mercedes-Benz GLC: wersja dostęp Nic nie jest mniej wydajne i bardziej kosztowne niż Jaguar.

 • rywal-jaguar-f-pace-Mercedes-Glc-tył

  Ale rozmiar i koncepcji, oba pojazdy skierowane na klientów tego samego typu.

Szukasz SUV do swoich potrzeb? Ecuéntralo w naszej recommender. 

Szukasz innego widoku? Spójrz testu JaguarF-Pace od naszych przyjaciół z Top Gear.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: