Kymco Super Dink Test 125 cc 2017: gotowy panować

Kymco Super Dink Test 125 cc 2017: gotowy panować

W tym pierwszym teście Kymco Super Dink 125 cc 2017, mamy w końcu długo oczekiwany podpis premia skuter GT, który został całkowicie odnowiony w 125 cc i 350 cc, która jest gotowa do kontynuowania panujący na rynku hiszpańskim dwa koła, zwłaszcza w pierwszym cylindrze, co może prowadzić do A1 lub licencji samochodu przez okres co najmniej trzech lat.

Ponieważ została uruchomiona w 2009 roku, doprowadziła nie tylko Ranking sprzedaży w Hiszpanii, ale był to jedyny motocykl zawsze w górę „3” hiszpańskich rejestracjach. I choć byłem przygotowany na jakiś czas, tajwański firma zdecydowała się odłożyć trochę która miała być jego najbardziej oczekiwanych uwalnianie tak, że nie ma wpływu wojny dyskontowej końca 2016 roku, aby wyeliminować „stado” modele euro 3. Ale w końcu jest tu naszej Kymco Super Dink Test 125 cc 2017, nazwa, która wyraźnie wraca do królować w segmencie konkurencyjnym skuterów z licencją samochodowym.

 

2017 Kymco Super Dink stronie testu

Nowe, nowe, nowe

Byliśmy w prezentacji modelu, który odbył się w prowincji Ciudad Real, aby powiedzieć z pierwszej ręki nasze pierwsze wrażenia za kierownicą tej wyczekiwanej skuter małych i średnich przemieszczenia, który zamontuje mechanika 125 cc a inny 350 cc.

Przetestować nową Kymco Super Dink 350 cc 2017.

Jak pisaliśmy kilka dni temu, New Super Dink To był pomyślany jako motocykl innym pojazdem, a nie przebudowy swojego poprzednika, a to jest postrzegane na długo przed rozpoczęciem: nowe linie, nowe poziomy, nowe mechaniki, nowe zawieszenie kretyn nowy przepis w zestawie wskaźników, nowe oświetlenie i nowa paleta kolorów (czysty biały mat matowy czerwony pierścień Obydwa rodzaje, z Kymco K XCT-, Black Stone szary matowy i błyszczący blask).

Kymco Super Dink: sportowy.

A wśród tej nowości, to samo pragnienie, aby zaoferować najlepszą jakość / cena w segmencie „premium” ulicy GT podjęcia najwyższą ilość potencjalnych klientów skuterów.

Za kierownicą

Przystanek rower, to już sobie sprawę, że ten uchwyt ma więcej niż wystarczające argumenty, aby osiągnąć swój cel. Od samego początku, podkreśla jej sylwetkę, zupełnie odmienny od Kymco Xciting, wspomniana Kymco K XCT 125/300 -krótsze i reducido-, niedawno uruchomiła Kymco Dink Wielki 2017 125/300 cc i, oczywiście, Kymco Super Dink 125/300 Wiedzieliśmy bardzo dobrze, do tej pory. Nowy Kymco Super Dink 2017 Z przodu jest szczególnie skomplikowana, to cechy podwójnej latarni oprawione ze światłami do jazdy dziennej LED Są one wokół wiązki optycznej i duże odległości. Kierunkowskazy, doprowadził także zostały celowo rozdzielone tak, że oświetlenie jest jeszcze bardziej zauważalne. Za tym świetle najbardziej rozpoznawalną i wydajnej technologii jest odpowiedzialny za mieszkania i położenia hamulca, chociaż do przerywanego ucieka się do tradycyjnych żarówek.

 

Nowy Kymco Super Dink 2017 (5)

 • New-Kymco-Super-Dink-2017-action-czerwony

  Jest to nowy Kymco Super Dink 2017.

 • New-Kymco-Super-Dink-2017-czerwony

  Oczekuje się przekaźnik sprzedaży skuter Kymco.

 • New-Kymco-Super-Dink-2017-tylna-Red

  Tył nowego Kymco Super Dinka.

 • New-Kymco-Super-Dink-2017-biały

  Kymco Super Dink, puste.

 • New-Kymco Dink-Super-czarny-2017

  Kymco Super Dink w kolorze czarnym.

I wreszcie zakwaterowani w komfortowych ergonomiczne siedzenia, które jest teraz bardziej „anatomiczne” Dzięki rozmieszczeniu i puszysty specjalnie zaprojektowanym dla Hiszpanii. Jak wspomniano w test Grand Dink w New Super Dink 2017 zauważa, siodło, które zbiera znacznie więcej nerki w zamian, tak, aby nie pozostawić swobodę poruszania się do tyłu, jeśli skala wymaga trochę więcej miejsca (pasażer podróżuje teraz znacznie bardziej komfortowo przez konfigurację tylnej części siodła który zwraca portowe dużo miejsca do przewozu dwóch integrales- pod kaski i inne nowe strzemiona -The Super Dink nie llevaba- chowane pod warunkiem gumą antypoślizgową, które spełniają swoją funkcję, ale nie pasują optymalnie w organizmie, gdy pliegas.

 

2017 Test Kymco Super Dink powrotem

Co do pilota, jeśli masz pewną rangę, jak w moim przypadku, mierzę 1,90 m- znajdziesz uczciwej trochę w pozycji jazdy: Podczas tego pierwszy kontakt, Nie rozumiem reglar lustra (nawiasem mówiąc, również zaprojektowany specjalnie dla naszego rynku) i ja podróży rację wręcz niewygodne, jeśli mogę użyć wysokiej podnóżki ... chociaż muszę przyznać, że nie daję kierownicę na kolanach nawet z kołem w pełni obrócony i ochrona aerodynamiczna, razem jest zaskakująco satysfakcjonujące. Do odpowiedzialności ostatni ma najwyższą osłona przednia, w pozostałej części świata 10 cm, jednak o takich samych wymiarach, jak w poprzednim Super Dinka. Powiedziano mi, ze Kymco, wydaje się krótsza, chociaż, ponieważ oprzyrządowanie tutaj jest trochę wyższa.

bardziej wyrafinowane i wydajny silnik (Euro 4)

Na początku, rumorisad jest minimalne, jak to marka dom przez wiele lat. Odnowiona cylindrowy silnik 125 cc, 4-suwowy, cztery zawory i wtrysk teraz rozwija 13,3 konie, jeden mniej niż w poprzednim Super Dinka, aby spełnić wymagania najbardziej wymagających Euro 4 standardowe antiemisiones Powoduje to rower przyspiesza dobrze między 7.000 a 9.000 obr./min -w marki twierdzą, że osiągnęli czystsze i optimizada- krzywej mocy, ale to kosztuje więcej niż poprzednik osiągnąć 100 km / h i osiągają szczyt 100-110 km / H (jak obserwowane podczas testować nowe Kymco Agility Miasto 125 cc, szacunek do „emerytowanego” modelu.  

 

2017 Kymco Super Dink stronie testu

Choć model ten został zaprojektowany tak, aby jego naturalny teren jest miasto Kymco Super Dink Test 125 cc 2017 biegnie wzdłuż dróg i tutaj można przetestować swoje aspiracje „GT”. W przypadku braku tych świadczeń, prawdą jest, że podwozie zachowuje się bardzo dobrze, podobnie jak hamulce, z potężnymi tarczami 260 mm i 240 mm, ABS Bosch 9.1 -The najlepiej, że ma się z producentem komponentu tak skuteczne, jak niewiele niemiecko- nachalne.

Ze swej strony, Wytarowaną zawieszenie -twardszy niż Grand Dink, również zapewnia, że ​​sporo opanowanie, poczucie aspekty komfortu i bezpieczeństwa, które zostały szczególnie ostrożny w tym nowym Super Dinka. To jest obsługiwany przez co jego nowy panel instrumentów, kompleksowe i oświetlenie nie niebiesko-biało i jasno raportowania prędkość, obroty na minutę, całkowity i częściowy kilometrów, a temperatura na zewnątrz silnika, zużycie paliwa, zegar czasu, ładowanie baterii i konserwacji.

teraz dostępny

Nowy Kymco Super Dink 125 cc 2017 Dotarła kroczenie bardzo, bardzo silny. teraz dostępny w salonach dla cena od 4,299 euro, rocznie Ubezpieczenie OC i kradzieży (wszystkie ryzyka, na 65 euro więcej) i dwa-letnią gwarancją (z możliwością przedłużenia do czterech 75 euro).  

Najgorsze: Wydajność (maksymalna prędkość), elementy wykończeniowe (strzemion przez pasażera i kapsle zbiornika rękawic), temperatura silnika wskaźnik niezbyt dokładne (ma tylko trzy otwory).


Понравилась статья? Поделись с друзьями: