Jak i gdzie można zobaczyć 2017 Indianapolis 500?

Jak i gdzie można zobaczyć 2017 Indianapolis 500?

Dowiedzieć się, w jaki sposób i gdzie można zobaczyć 2017 Indianapolis 500, rasę, że Fernando Alonso będzie jedna po ogłoszeniu jego pragnienie zostania gwiazdy Triple Crown. Jego drugi krok po wygraniu Grand Prix Monako F1 jest do wygrania w legendarnym Owalnym Indiana. Dajemy Ci klucze do cieszyć się jedną z najbardziej oglądanych wydarzeń roku w Stanach Zjednoczonych.

Zapowiedź Fernando Alonso które będą uczestniczyć w2017 Indianapolis 500 Podjęła zainteresowanieHiszpański publiczny - i globalnym - w mitycznej rasy tamwzrosła wykładniczo. Jeśli zastanawiasz jak i gdzie zobaczyć2017 Indianapolis 500, Znalazłeś miejsceIdealne na odpowiedź.

VIDEO: Alonso i przygoda z 500sIndianapolis

Od 2016 roku, Movistar Posiada uprawnieniatelewizor IndyCar wyłącznie na naszychkraj. Operator hiszpański kupił prawa do trzechnadchodzących latach, nie wiedząc oczywiście, że w tym sezonieFernando Alonso Byłbym tam pracuje. kanałzwykle wyścig, Movistar Sports 1 częśćPakiet sportowy jest w liczbie 55 wybierania.Dostęp musi być zatrudniony Movistar i TVPakiet sportowy. Jednakże, biorąc pod uwagę znaczenie wyścigui udział Alonso Movistar wyda poprzez swojekanał Zero, dostępna dla wszystkich abonentów, bezpotrzebują dodatkowego pakietu.

Alonso w karierze Indianapolis 500 jestbędzie można zobaczyć w Hiszpanii, tak, ale mamy za to zapłacić.Alternatywą do naśladowania jeśli nie są dostępne zasili MovistarInternet, albo za pomocą wideo streamingu alboOficjalne konta Twitter, które są odpowiedzialne za przekazywaniemożliwe najlepszy sposób, co dzieje się w wyścigu, nawet zwideo.

Oprócz wyścigu, Movistar wydać również zKlasyfikacja Indianapolis 500, w poprzekMovistar Sports Channel 2. W sobotę będą one łączą w 23: 00hNiedziela zrobi to samo co 21: 50h. Raúl Benito, narratorzwykle, a kierowca Roldán Rodríguez omówi to ważneTest. Benito powtarzać jak rasa komentatora obokCristóbal Rosaleny i Toni Cuquerella. W obiegu będą NaomiMiguel i José Antonio Ponsetiego.

Kiedy to 2017 Indianapolis 500?

2017 Indianapolis 500 Zaczną 28Może w 18: 20h po południu, zaledwie dwie godziny poukończenie Monaco Grand Prix Formuły 1. Jeśli nie jesteś pewien, czywidzisz ten wyścig po raz pierwszy, należy pamiętać, że jest tow 101. edycji legendarnego wydarzenia, w których dużaKierowcy wygrali i ... Fernando Alonso To może byćnastępny. Będą 200 okrążeń, po długiej karieryzwycięzca wejść do ekskluzywnego klubu, że niewiele mająszczęście być.

Inne opcje dla rasy

Abonenci Movistar + z każdym pakietem zakupiony,widać Indianapolis 500 wYomvi żyć przez ten link,strojenie do kanału zero. Aby uzyskać dostęp do sygnałutrzeba będzie swoją nazwę użytkownika i hasło do konta, a także miećzainstalowany na komputerze programu Microsoft Silverlight.

Inną opcją dla wielu będzie zobaczyć IndyCar wz ruchu. Przez operator KlientówBędą musieli pobrać aplikację odpowiadającąAndroid IOS lub urządzenia, w zależności odprzypadek.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest wstęgaESPN, który oferuje możliwość zapisać się do serwisuTransmisja na żywo strumieniowej oglądać wydarzenie na żywo w Interneciecenie 6.99 euro.

Wreszcie, można wejść na oficjalną stronękonkurencja, aby sprawdzić razy każdegopilot, to dobry wybór, jeśli będzie z dala od domu, kiedywyścig. Istnieje również oficjalna aplikacja bardzo wygodny wże czasy są pod napięciem.

- 5 rzeczy, które nie wiedzą, Indianapolis 500

- Oriol Servià dwie dekady oddanie hiszpański akcent na Indy500

- Jakie są różnice między F1 i IndyCar?

- Uczestniczyli Indianapolis 500 ... 2012

Film: Co należy wiedzieć, aby zrozumieć, wyścig 

szkolenia

Alonso To jest już koncentruje się na przygotowaniuWyścig podróżował bezpośrednio przez prywatnego odrzutowca z HiszpaniiIndianapolis Po Grand Prix która odbyła się w weekend rysunekMontmeló. Kilka godzin później, hiszpański wziął na tor dlaudziału w pierwszym teście i doznań zbiorowychmogłoby być lepsze, ponieważ Poprowadził rundę szkolenia młodych kierowców nierywalizować w pełnym sezonie IndyCar. Gdy wszystkieodbyła się na torze, Alonso spadł aż po XIX miejsce, aleNaprawdę ważne jest to, że nadal gromadzić doświadczenieowalny. Servia był jedenasty.

W drugim dniu testu zbiorowej, Fernando kontynuowałuczenia się, tym razem skupia się na zbieraniu całe doświadczeniemożliwość toczenia grupa. To był dwudziesty czwarty, sześć miejscza Serbii, ale to nie jest ważne, ponieważ może zakończyć117 zwojów, które służą do dalszej poprawy stopniowo. opuściłwielki obraz, spektakularne wyprzedzania dwóch kierowców nie trzebastracić.

Na trzeci dzień praktyce Alonso znalazł tropTrudno wietrznie. Jednak to nie przeszkodziłoHiszpański wyjdzie fotografowania. Nie zapominajmy, że to jest ważneznać wszystkie sytuacje, aby uczyć się od nich. następnie39 okrążeń, Alonso ukończył test na czwartym miejscu, wielkiWynik przed którym muszę powiedzieć, że nie jest całkiem realne, ponieważnie wszyscy piloci byli nie ryzykować tyłek.uczucia pozostają bardzo pozytywne.

VIDEO: Jeżeli Alonso robi to, wygrywa!

Czwarty dzień był prawdopodobnie najbardziej pozytywnagrał do tej pory. Alonso ukończył prawie sto okrążeńwiele razy toczenia w ruchu i kilkakrotnewyprzedzania. Po południu był bardzo intensywny dla Hiszpana, któryOn maksymalizować swój czas toru przed możliwością deszczuPiątek. Powtórzył czwarte miejsce z Serbii ósmym.

Prognozy zostały potwierdzone i piątek padało, ale to nie robiAlonso completase zapobiec dużą liczbę okrążeń i zakończył,na trzeci dzień z rzędu na czwartym miejscu. To świetny sposób,na pierwszej części kwalifikacji w sobotę.

VIDEO: To jest samochód z Fernando Alonso na Indy 500 

klasyfikacja

Fernando Alonso zdobył siódmy w Pierwsza część kwalifikujących się do 500sIndianapolis, zapewniając w ten sposób miejsce w walce oPole position z dziewięciu najlepszych kierowców. najlepszySobotni Ed Carpenter nastąpiła Takuma Sato iScott Dixon. Oriol Servià Było to spowodowane zadowolićvigesimocuarta stanowisko. Oriol rano walka o miejsce wśróddziesiąta trzydzieści trzecią.

W ostatniej rundzie, Fernando Alonso Zdołał wiarygodnego piąte miejsce, a osiągnięty ServiaDwunasty miejsce Indianapolis 500. ScottDixon rozpocznie się od bieguna przyszłym tygodniu.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: