Pięć samochodów tak wygodny jak kanapa

Pięć samochodów tak wygodny jak kanapa

Jeśli masz zamiar iść podróżowanie wkrótce, warto wiedzieć, jakie są jednymi z najwygodniejszych modeli na rynku. Ze swoich foteli z masażem, podnóżek lub wentylacji, będzie latać kilometrów. Są pięć samochodów tak wygodne, jak kanapa.

są to Pięć samochodów tak wygodne jaksofa, autentyczne dywany latające z was nie chcewysiadaniu. Oni regale pasażerów, szczególnie tych zTylne fotele z dużą ilością miejsca i urządzeń wielkiej. jeśliprzegapisz coś, zawsze można uciec się do długiej listyOpcjonalnych elementów do znalezienia: lodówki, systemyrozrywka, internet, składane stoliki ...

1. Mercedes klasa S

Mercedes klasa S

Jest niekwestionowanym królem, jeśli chodzi o komfortDotyczy. Dzięki zaawansowanemu systemowi zawieszenia zdolnegoCzytasz nierówności na drodze, nie zauważysz jedenwybój. Te dwa opcjonalne tylne fotele są regulowaneelektrycznie i obejmują ogrzewania, wentylacji i masażu.Ponadto, opcjonalny sprzęt audio z 24 głośnikami podpisane przezBurmester wyśmiewany opuszczenia dowolnego komputera w domu.

2. Rolls-Royce fantomowe

Rolls-Royce Phantom

Wystarczy wiedzieć, że jest flagowymRolls-Royce ma potrzeby mówić więcej. kilka samochodówbardziej komfortowe i ciszej niż Phantom i czy można znaleźćOni się, z pewnością nie są tak luksusowe.

Bentley Mulsanne 3.

Bentley Mulsanne

Nie mogło zabraknąć na liście samochodybardziej komfortowe największa brytyjska marka sedan,Bentley Mulsanne. Ten autentyczny „jachtDroga „rozpieszcza swoich pasażerów z najwyższej jakości skóryi drewno. Tak, jeśli chcesz, aby system rozrywkijako obrazek, będziesz musiał zapłacić 24.000euro.

4. LS 600h L

LS 600h L

Najlepszym przykładem nauki japońskiego do.Wysokiej jakości skóra, elektrycznie regulowane foteleogrzewania i wentylacji, funkcje masażu shiatsu SystemBlue-Ray rozrywki ... Lista wyposażenia standardowegonajbardziej ekskluzywna wersja ma końca.

5. Range Rover LWB

Range Rover LWB

Ta wersja walce Range Roverdługo zwiększa dostępną przestrzeń na nogi wz powrotem w nie mniej niż 18,6 cm kwadraty. Jest toNajlepsza lista pojazd bardziej komfortowe samochody jeśliChcesz, aby upewnić się osiągnąć swój cel niezależniedroga, że ​​trzeba się zmierzyć.

Można równieżzainteresowanie:

- pięćsamochody, które obiecał i nie spełniają oczekiwań 

- pięćpojazdy amfibie do sukcesu tego lata

- Pięć oszczędzania wynalazkiżycie

- osiemszalone samochody, które podróżowały

- Więcej samochody maniakówświat

- pięćtrzy najmocniejsze felgi samochodowe

- sześćwskazówki aby twój samochód iść dalej lata

- pięć głównych błędów przy zakupie nowego samochodu

- pięćsamochody, które zawstydzeni nawet własnych marek

- osiemBłędy, które pokazują, że nie jesteś dobrym kierowcą

- pięćsport jeśli nienawidzisz jazdy

- pięćsamochody przezwyciężyć kryzys 40

- 10 najszybszy SUVrynek

- 10 SUV bardziejcechy offroad

- 10 SUVmniej cechy offroad

- pięćNajlepsze sportowe produkowane w Hiszpanii

- Top Fivesamochody iść na całym świecie

- W cochazos więcejhorteras: różowy jest modne?

- Dziesięć najlepszych samochodówrodzina

- Dziewięć dróg więcejniebezpieczne Świat