2017 samochody elektryczne: trzy, które mają największe znaczenie

Jakie są samochody elektryczne z 2017 roku, że zainteresowanie? W tym artykule prezentujemy trzy najciekawsze modele na rynku, pojazdy zajmujące najwyższe pozycje na listach przebojów i wyróżniać się na oferowanie dobrej relacji pomiędzy ceną nabycia a autonomii mają.

Interesują 5wymówek, aby zakochać się w samochodach elektrycznych

Jeśli myślisz o zmianie pojazdPatrzysz na co samochód kupić u wszystkichelektryczny, ten ranking jesteś zainteresowany. W nim zaprezentujemytrzy 2017 samochody elektryczne że odsetki,modele wyróżniają oferując dobre relacje pomiędzy kosztemnabycie i autonomia mają, co sprawia,Jest on umieszczony na najwyższych pozycjach SpośródWykresy w naszym kraju. Są samochody, z którymiMożesz podróżować do 400km na jednym ładowaniu, ilościwięcej niż wystarczająco, aby zaspokoić potrzeby codziennej mobilnościzdecydowana większość kierowców.

Samochody elektryczne żyją swoją chwilęświetności, nigdy wcześniej nie mieli sprzedawane ażteraz. Dowodem jest to, że w pierwszym kwartale rokuHiszpania została włączono w sumie 1,230 pojazdówelektryczny, To co stanowi wzrost o 16,5% ww porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku i mimo żeBrak inicjatywy państwowe, które zachęcajązakupem takich samochodów, które stało na początkuw ubiegłym roku. Za każdym razem są bardziej w dół ulicy, i że bezna pewno sprawia, że ​​coraz więcej kierowców są podniesione uzyskać jeden ztych modeli.

Rimac Concept_One: elektryczne tak, ale cechy ponad 1200CV!

I w zależności od potrzeb, można byćszczerze decyzja. ponieważ samochodyelektryczny Oferują one wiele zalet w stosunku do samochodówtradycyjnych wewnętrznego spalania propelenty, takie jakPrzykładowo, doskonały komfort jazdy Dzięki niskiejDźwięk, natychmiastowe i gwałtowne reakcji przy niskich i średnichprędkości lub kosztyznacznie mniejsze zastosowanie, zarównoenergia dotyczące konserwacji,który jest praktycznie nie istnieje. A jeśli wszystko to wydajemała uwaga, że ​​w zależności od tego, gdzie mieszkasz, a takżemożna korzystać z zalet takich jak zwolnienie z obszarów płatniczychPodatek regulowanym lub parkowaniekrążenie. 

W galeriizdjęć stworzyliśmy z tej okazji do miejsca, gdzienajciekawsze samochody elektryczne do 2017 roku, modelesprawdzone cechy, które pozwalają im cieszyć się wielkim sukcesemhandlowych. Ponieważ wybraliśmy tylko trzech, wielu kandydatówInteresujący również zostały pominięte, ale należy pamiętać, żeże nie są tutaj nie umniejsza zakupu.

5 tańsze samochody elektryczne (5)

 • cena najtańsze-car-power-Citroen

  5. Citroen C-Zero: dostępny od 25,015 euro.

 • najtańsze-cena-elektryczny-samochód-kia

  4. Kia Soul EV: dostępny od 23,986 euro.

 • Najtańsze-loty-smart electric-car-cena

  3. Smart Fortwo Electric i Forfour: dostępny od 23,302 euro i 23,966 euro z odpowiednio.

 • cena-najtańsze-car-power-Renault

  2. Renault Zoe: dostępny od 22,125 euro wynająć baterię (lub od 29,625 euro z baterią w zestawie).

 • cena-najtańsze-car-power-peugeot

  1. Peugeot ion dostępne od 21,516 euro.

Na przykład, nie ma nic lepszego do poruszania się wyłączniemiasto, które Smart fortwo electric drive, któryCiesz mały promień skrętu i wymiaryPoza które pozwalają zaparkować praktycznie wszędzie. jeśliszukasz samochód elektryczny który przypomina turystykęTradycyjny wygląd lub w przedziale pasażerskim, dobrym wyborem możeKia Soul byćEV, który jest również segment model, który cieszynajwiększa gwarancja handlowa. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: