typy licencji motocykl

typy licencji motocykl

Wiesz różne rodzaje licencji na motocykl? Rzeczy zmieniło się wiele w ostatnich latach i jest trochę „sałatki”, która będzie aclararte z tym poręczne.

Wyjaśnimy różne typ z kartamotocykl które są obecnie w Hiszpanii, jego cechyi zasadnicze wymagania dla każdego. jestŻe skończyło się połowu Vespaprzyjaciela, badanie manewrów i otrzymać kartę„Tłuszcz” kupić, że sport 1,000 cc sen. rzeczyUległy one zmianie i upadł do logicznego systemu progresywnego znależy gromadzić doświadczenia, aby dostać się do jazdy „ogórki” z200 KM.

CarnetAM (licencja stary motorower)

Dzięki tej karcie można jeździć motorowery dwa lubtrzy koła (zasilony 50 cm) i lekkich pojazdów czterokołowych. wiekMinimum 15 lat (poprzednio 14) oraz do 18 lat nie może nosićpasażer motoroweru (pod warunkiem, że jest motoroweruprawnionych do przewozu pasażerów). należy zdać egzamin teoretyczny20 pytań z maksymalnie dwóch porażek i jednego praktycznegoprosty obwód zamknięty tylko muszą podróżować między dwomalinie równoległe (stara płyta, ale bez ulgi) i zrobićzygzak.

karnet A1

Ważny dla jazdy rowery do 125 cc, 15 KMmoc i nie mają wyższą masę zasilania /0,1 kW / kg. Minimalny wiek wynosi 16 lat i składają się z teoretyczną30 pytań i można dokonać maksymalnie trzech błędów. częśćpostępowania składa się z kompleksu badanie zamknięty obwódże licencja AM i innym na drogach publicznych w czasie trwaniaokoło 25 minut.

karnet B

Nie licencja motocykl, jest licencja samochód, ale jeśliMasz więcej niż trzy lata można jeździć tak samomotocykle licencja A1.

karnet A2

do kierowania rowery do 47 KM moc (nie troskasilnik), o stosunku mocy / masy nieprzekraczającym0,2 kW / kg. Obejmuje rowery ale ograniczone uprawnieniaseryjny nie więcej niż 96 CV (stąd wersje wyglądu restrictablew niektórych marek). Minimalny wiek to 18 lat, jest równa teoretycznew A1 (jeśli masz mniej niż dwa lata temu, funtów, a jeśliB mają kartę trzeba tylko zrobić konkretny rower).Testy praktyczne są podobne do tych z A1 ale z motocyklabardziej wydajne.

karnet

Najbardziej pożądane, z nim można jeździć każdy rower,trójkołowy i czterokołowy, ale zanim zdecydują się na niego musi miećco najmniej 21 lat i co najmniej dwa latakarta A2. Musimy przejść przez szkolenieteoretyczne / praktyczne 9 godzin. Część teoretycznaSkłada się on z części ogólnej (1:30 h) i inne świadomości iuczulenia (1:30 godziny). Praktyczna część składa się z czterech godzinachprzetaczania obwód zamknięty i dwie godziny pionyotwarte dla ruchu, wszystkie z motocykla bez przyczepy i silnikiemco najmniej 600 ml i 40 kW.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: