10 samochodów z mniej gwiazdek EuroNCAP

Kiedy nabyć nowy pojazd, najczęściej jest to, że zdecydujemy się na cenie, średnie zużycie i właściwości mechanicznych i wnętrza modelu, który nas interesuje. Ale niestety, to nie jest tak powszechne, że możemy zlać do jednego modelu lub inny w zależności od bezpieczeństwa oferowanego każdy wypadek. Więc wiesz, jakie modele są te, które należy unikać, jeśli chcesz bezpieczny samochód, przedstawiamy ranking 10 samochodów z mniej EuroNCAP gwiazd.

Nie przegap: „The FiveNajbezpieczniejsze samochody można kupić "

Kiedy przychodzi czas na zmianę samochodów i szukamyWśród szerokiej gamy modeli na rynku, najbardziejTypowo, że patrzymy na ceny, średnie zużyciei szczegóły, takie jak przestronności wnętrza i wydajności. nieNiewielu z widokiem na dużo bardziej istotny szczegół,natomiast jeśli nie uważają moglibyśmy skończyć zapłacićbardzo wysoką cenę: bezpieczeństwo oferowane w razie wypadku.Więc wiesz, jakie modele są te należy unikać tegopoczucie, my przynosimy wam ranking 10 samochodów mniejgwiazdki EuroNCAP.

EuroNCAP Agencja jest odpowiedzialna za analizowaniefunkcje bezpieczeństwa we wszystkich nowych pojazdach. wszystkosprzedawanych w Europie samochodów są z zastrzeżeniem, żesam test ciężko katastrofy, aby dowiedzieć się, jak każdy zachowuje sięOne i dają wynik od zera do pięciugwiazdek (im mniej gwiazdek, oferują mniejsze bezpieczeństwo). wgaleriaobrazy, które zostały przygotowane na tę okazję, znaleźćsamochody z mniej gwiazdek EuroNCAP w ostatnich latach.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: