Top 10 portierów rynek

Top 10 portierów rynek

Oto top 10 tragarzy rynku, wybór modeli wystąpili na sprzedaż tam teraz, które wyróżniają się za to, że największe szyby samochodu. Zgodnie z oczekiwaniami, wszystkie wybrany należeć do segmentu minivanów i SUV, ponieważ są one tego rodzaju pojazdów, które mają lepsze właściwości pod względem pojemności.

Nie przegap: Maxvan, zRewolucyjny system do wygrania kufer

Dzisiaj mamy zamiar dowiedzieć się, których samochody mająWiększe portierów i dlatego przynosimy wam udziałem rankingu top 10portierów rynek. To jest wybór modeliMożna nabyć nowy w tym czasie, które wyróżniają się na ofiaręzaskakująco duże przestrzenie ładunkowe, najbardziej przestronne,chociaż w niektórych przypadkach są one rozpatrywane samochodukokpity z pomieścić do siedmiu miejsc.

Zgodnie z oczekiwaniami, choć istnieje wiele samochodów z nadwoziemzna olbrzymich szyby (na próbce, to 35rodziny ze starszymi), 10 porterage samochody zwięcej bagaż Rynek we wszystkich przypadkach należą dosegment minivanów i SUV. jestponieważ tego rodzaju pojazdów są te zmasywniejsza ciało, które w większości przypadków są oneoferuje przestronne wnętrze i duży obszarobciążenie.

Jednak zanim wydasz wiedzieć, co 10portierów najlepszy na rynku, musimy wyjaśnić dwie rzeczy.Po pierwsze, w tym wyboru nie obejmowały minivanypojazdy pochodnehandlowych, za to, że tak, to 10 wybranyw większości należą one do tego segmentu, ponieważ są modelepierwotnie były przeznaczone do pracy. A po drugie, polecamJak odświeżyćnależy załadować bagażnik z tego raportu, ponieważ jest to bardzoważne jest, aby nosić ładunek dobrze przygotowany zarówno do zwiększeniaPrzestrzeń jako zabezpieczenie.

Teraz przyjrzyjmy się, jakie są samochody z lepszym bagażnikurynek, Pojawiające umieszcza się w odwrotnej kolejności, tjdziesiąta najwyższa pierwsze miejsce i tak dalej do pierwszego.W każdym razie, jeśli szukasz pojazdu, który wyróżnia sięgłównie ze względu na wysoką nośnością, z naszymirecommender można szybko dowiedzieć się, który samochód kupić.

Ssangyong Rexton W 10-

Większe samochody portierów Ssangyong Rexton

Ssangyong Rexton W jest dziesiątąwięcej bagażnik samochodowy rynek, oferując przestrzeńobciążenie osiągnie 680 litrów z pięcioma siedzeniamidostępny. Jeśli złożyć siedzenia drugiego rzędu, któreobjętość osiąga imponujące 1525 litrów podczas gdy w przypadkumamy siedem siedzeń, która w trakcie użytkowania, jego zdolnośćmaksymalna jest ograniczona do 248 litrów, objętość byłoby się spodziewać wmałe narzędzie. Należy również pamiętać, że ten samochód jest jednym z4x4 mało ukierunkowany nadal oferują, a takżeJest to jeden z najbardziej atrakcyjnych z listy, ze stopamizaczynają się od 25,950 euro.

9- Mercedes-Benz GLE

Większe samochody Mercedes GLE portierów

Mercedes-Benz GLE jest drugim todocaminoNajwiększą gwiazdą podpisanie, tylko przekroczyło przezGLS niedawno odnowiony. Jednak to nie przeszkadza albo SUVwięcej pnia Mercedes, oferuje ładownośćktóry stoi na 690 litrów z pięcioma siedzeniamidostępny. Jeśli chcemy przeprowadzić bardziej nieporęczne przedmioty idrugi wiersz złożona, że ​​wzrasta do 2,010litrów.

8- Ford Galaxy

portierów większe samochody Ford Galaxy

Ford udało się przemycić dwóch swoich minivanów wlista samochody z większymi bagażnikach iRzeczywiście, oba oferują praktycznie takie same figury. kładziemy goFord Galaxy na ósmym miejscu, ale dobrzeMożna być w miejscu swego towarzysza wierszy, bo choćOferuje on taką samą pojemność z pięcioma siedzeniami, 700litrów, Ta objętość jest większa, gdy złożony z dwóch rzędówz tyłu, przy którym osiąga 2,339 l, a poUżywamy jej siedem miejsc siedzących (300 litrów).

7- Ford S-Max

Większe 'Ford S tragarze maksymalna

Ford S-Max, sklasyfikowany jako powyższymOferuje on ładowność 700 litrów z pięcioma siedzeniamidostępny. Jednak reszta nie pokrywają się, jak w tymJeżeli wartość ta wzrasta do 2200 litrów, po złożeniu w dół drugii w trzecim rzędzie i zmniejsza się do 285 litrów, czy mykorzystać z jej siedmioma siedzeniami, więc nawet mały, to nie tutajRóżnica pomiędzy tymi dwoma.

6- Opel Zafira

Większe samochodów Opel Zafira Tourer portierów

Opel Zafira Tourer to kolejnyMPV, który wkradł się do tego rankingu 10portierów najlepszy na rynku. Model podpis RayJest umieszczony na szóstym miejscu dzięki 710 litrów zpojemność oferowana swój kufer, gdy pomieszczenie jestskonfigurowany z pięcioma siedzeniami. Jeśli zamiast tylkomusimy dwa przednie fotele, które dociera głośności1,792 litrów, natomiast jeśli zdecydujemy się korzystać z ich siedem mandatów,postać kropli do 152 litrów, w najgorszym listyTutaj, choć ściśle przez pierwsze i trzeciesklasyfikowane.

5- Volvo XC90

portierów większe samochody Volvo XC90

Druga generacja Volvo XC90 jako pierwszy podkreśliłZapewniamy wyjątkowo przestronne wnętrze zarówno w kategoriachmieszkańcy Jeśli chodzi o bagażnik, jak możnafigura poniżej. I oferuje nie mniej niż 721litrów pojemność w przypadku pięciu-osobowa(692 litrów w siedmiomiejscowej z pięciu miejsc w użytku), którywzrost do 1886 litrów, gdy złożony z drugiego rzędu. wwariant z siedmioma siedzeniami, z wszystkich pomieszczeń operacyjnych,Oferuje on ładowność 314 litrów, największa spośród wszystkichModele siedem foteli, które pojawiają się tutaj.

4- Seat Alhambra

Większe samochody Seat Alhambra portierów

Na czwartym miejscu mamy Seat Alhambra, choć trzeba przyznaćjego niemiecki kuzyn, Volkswagen Sharan, oferuje danepraktycznie identyczne obciążenie, więc ta pozycja jest równieżważne dla tego ostatniego. Jako dobry oferty MPVkonfigurowalne wnętrze, które mogą dostać się mieć do siedmiufotele. W najlepszym przypadku, czyli z dwoma siedzeniami,Oferuje on 2,297 litrów. Z pięcioma pasażerami na pokładzie ten niski wynikdo doskonała 809 litrów a jeśli zwracamy się do jego siedmiukwadraty, znowu jest wielkość idzie w dół, aby stanąć na wysokości 300litrów.

3- Dacia lodgy

portierów większe samochody Dacia Lodgy

Dacia lodgy jest nie tylko jednym z minivanówmożna kupić tańsze, jest także oferowana przezwiększy bagażnik. I to, że z pięciu miejsc w użyciu, jego powierzchniaobciążenie osiągnie ilości nie mniej niż 827 litrów, postać, która zwiększa się jeszcze bardziej, gdy drugi rząd złożonyfotele, mieszczących się w tej sytuacji do 2,617 litrów. Oczywiście, jeśliwybierz opcję z siedmioma siedzeniami, jego bagażnik zmniejsza się207 litrów.

2- Q7

Większe samochody Audi Q7 portierów

W tym momencie, ponad samochody z portierówwielki możemy powiedzieć, że mamy do czynienia z małymi pojazdami„Jamy” jako przestrzeni ładunkowej, ponieważ dane wykorzystywane przez dwaRanking najlepszych graczy są naprawdę niesamowite. wDruga pozycja umieszcza drugiej generacji Audi Q7, który osiąga890 litrów w wersji pięć miejsc (770 litrówsiedem-osobowa z pięcioma siedzeniami w użyciu). Jeśli drugi złożonyRow, wielkość ładunku wynosi 2075 litrów, a w przypadkuzdecydowaliśmy się na wersję z siedmioma siedzeniami, że figura spadado 295 litrów z trzech rzędów obsługi.

1- Land Rover Discovery

Większe samochody Land Rover Discovery portierów

Pierwsza pozycja rankingu Top 10 portierówrynek Jest to dla weterana, Land Rover Discovery. ten ogromny4x4 prostokątnych kształtów wykorzystać jego organizmieOferujemy bardzo przestronne kabiny i cargoGigantyczna, o czym świadczy nie mniej niż 1260 litrówJest oferując pięć mandatów. Jeśli mamy złożyć drugi rząd przybywado 2,558 litrów, a jeśli, przeciwnie, stosujemy trzyrzędy siedzeń, objętość zmniejsza się do 280 litrów.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: