20 Przyczyny utraty zasilania w samochodzie

20 Przyczyny utraty zasilania w samochodzie

Są to 20 przyczynami utraty zasilania w samochodzie. Lata mijają dla każdego, a pojazd nie może już mieć werwę i radość, gdy był nowy. Oto lista problemów, jakie mogą mieć i spowodować utratę siły w samochodzie.

są to 20 Przyczyny utraty zasilania danegosamochód. Twój samochód nie jest już maszyna cierpiZ biegiem lat i może stracić część jegoWłaściwości, takie siły.

Nie przegap: „opony zimowe i wskazówkipraktyczne "

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to upewnić się, że stratamoc coś obiektywne. Nie jest to całkowicie prywatną faktem.Należy zauważyć, że w pierwszym, 250 KM możezastraszyć dużo, ale gdy się przyzwyczaić do nie wydająwielu. Gdy analizować Obniżanie wartości znamionowych,trzeba wziąć pod uwagę scenariusz, w którym to zrobić. Oznacza to, żezaładowane ze zwykłym samochodem, stromym zboczu lubnawet wysokość: atmosferyczny silnik benzynowy działa najlepiejpoziom morza na górskiej drodze na 2500 metrów.

opieka akumulator samochodowy: praktyczne wskazówki (9)

 • Jak wymienić baterię

  Bateria jest jednym z elementów pojazdu najczęściej zaniedbane.

 • akumulator samochodowy cortacorrientes

  Użyj wyłącznika, jeśli zostawisz samochód zatrzymał się długo. Zdejmowanie zacisków będzie potrzebował klucza.

 • Samochód kwas akumulatorowy

  Podczas wyjmowania akumulatora należy zwrócić uwagę na to zawiera kwas. Niektórzy mogą mieć pęknięć.

 • Połączenie akumulator samochodowy

  Nie usuwaj tego połączenia. Jest to zazwyczaj przykręcone do płyty pojazdu, co sprawia, że ​​ciasto na bębnach.

 • Środki akumulator samochodowy

  Poszukuje środków i dane na etykiecie. Jeśli nie, użyj miernika.

 • Umieszczenie akumulatora

  Dbają, aby umieścić nową baterię. Angażuje wszystkie podpory lub uprzęży, które prowadzą lub ruch i może być odłączony.

 • czyszczenie akumulatora samochodowego

  Dokładnie oczyścić zaciski baterii z papierem ściernym nowego, zarówno pozytywne, jak i negatywne, przed podłączeniem do pojazdu.

 • Rozprzestrzenia zacisków akumulatora samochodowego wazeliną

  Untes Zdecydowanie zaleca się obu zaciskach wazeliny, ponieważ retrasarás wygląd rdzy.

 • anty spraye utlenianie

  Istnieją również utlenianie „sprayu” przyłącza zabezpieczające, takie jak słynne „trzy w jednym lub drugim na zaciskach.

Oczywiście, należy wziąć pod uwagę ewentualneModyfikacje były w stanie uczynić samochód. Na przykład,duże koła z dużymi oponami.Również wpływa straty energii w przypadku podłączeniaklimatyzacja. Pamiętaj, że system kompresoraHVAC jest połączony z silnikiem. Ale najlepsze jest to, że ciebieprzyjrzeć 20 Przyczyny utraty zasilania danegosamochód:

A. nadmierne tarcie

W jaki sposób działają hamulce tarczowe? (9)

 • Zmiany pigułki

  Wymiana klocków i tarcz hamulcowych.

 • Schemat hamulca tarczowego

  Schemat tarczę hamulcową opony.

 • klocki tarczowe

  klocki hamulcowe.

 • wewnętrzny brzeg

  Wewnątrz obręczy.

 • wentylowany hamulec

  Wentylowane hamulce tarczowe.

 • rada hamulec

  wskazówki na tarczy hamulcowej.

 • Części zaufanie

  To jest zawsze wskazane, aby wykorzystać zaufanie wkład zapasowy.

 • płyta zacisk

  Zacisk i tarczy hamulca.

 • stan droga hamowania

  Według stanu hamulców, hamulce pojazdu prędzej czy później.

Oznacza to, że samochód ma problemy występujące podczas toczeniaspowodowane przez nadmierne łożyskowych elementów mechanicznych. wewnątrztej grupy zaliczamy:

1. Hamulce sztywne: niektórzy mogą mieć zacisk tłokanie kopie a tablet jest nadal działając na płycie. toUtrata mocy będzie towarzyszył wzrostZużycie paliwa.

2. Hamulec ręczny bardzo napięte: Jest bardzo podobny do poprzedniego,można wziąć go jako napięcie jesteś wprowadzenieExtra tarcie na osi tylnej.
3. Łożyska RueDAS: jest to element, który pozwalakoła mogą się swobodnie poruszać. Jeżeli łożysko jest źle,ruch będzie kosztować. Można poczuć, bo robią dużo hałasu.
4.a bardzo napinania sprzęgło: ten występuje tylko wstarych samochodów, które nie są wyposażone w sprzęgła hydraulicznego. toZauważysz, że podczas wspinaczki na wzgórze samochód przyspieszy tylko. jestMożliwe rozwiązania jest problem napięcie, lecz równieżMożesz być zużyte i dotknij go zmienić.


B. W przypadku braku zapłonu

Objawy uszkodzenia czubkach korków (10)

 • Normalna wtyczka zużycie

  Normalne warunki: pomimo zużycia, końcówka oznacza, że ​​wszystko jest prawidłowo

 • Złamana świeca zapłonowa izolator

  Jeżeli końcówka jest uszkodzona lub uszkodzony porcelana jest to, że nie zostały wykorzystane również narzędzie lub temperatura silnika wzrasta znacznie

 • Depozyty olej na świecy zapłonowej

  Jeśli zatyczka posiada zbiorniki, może być zużycie cylindra lub jest uszkodzony pierścień tłoka

 • złoża węgla na świecy zapłonowej

  złoża węgla występują zwykle, gdy samochód porusza się z małą prędkością zbyt

 • zużycie jest typowy używać benzyny ołowiowej

  Normalne warunki: to zużycie jest typowy używać benzyny ołowiowej, zakazane dzisiaj

 • Zanieczyszczenia w świecy zapłonowej

  Zanieczyszczenia osadów na świecy oznacza złą jakość paliwa używanego

 • Rdza na wtyczce

  Rdza na świecy pokazuje złą jakość paliwa, wydaje się nie korzystać z samochodu po długim czasie lub nadmiernej wilgoci

 • Uszkodzenie świecy tłokowym

  Kontakt generuje przedwczesny zapłon spowoduje uszkodzenie tłoka może być zbyt szybka jazda na długo

 • Świeca zapłonowa przegrzaniem

  To oznacza, że ​​objawy niewydolności chłodzenie lub taktowanie zapłonu Majorly

 • wtyczka odgrzewany

  Oprócz wyżej wymienionych problemów ogrzewania, ogrzewanie może być niewystarczającą zaostrzenie świecy

Świeca zapłonowa iskra skakać w odpowiednim czasie jestniezbędne, aby zapobiec utrata siły samochodubenzyna. Zestaw punkt powoduje biedny mniejkonie.

5. Tuning dokładnie: wziąć samochód do warsztatu dlarobisz melodię zgodnie z zaleceniamiproducent. Świeca zapłonowa powinna skakać w czasiedokładne.

6. Sprawdzić postęp: Jeśli postęp nie jest poprawna,samochód nie powiedzie się przy niskich obrotach i długich marszów.
Korek 7. Iskra w złym stanie: Są to objawy 10świece zapłonowe w celu wykrycia usterek. Przeczytaj je uważnie isustitúyelas.
8. wielokrotne awarie systemów: Może się okazać, żeRozdzielacz nasadki Delco, centralą telefoniczną lub wtykowe przewodysą w złym stanie.

C. zawory, które nie całkowicie zamknąć

Silnik zaworu (3)

 • zawory silnikowe
 • zawory silnikowe
 • zawory silnikowe

Zawory nie całkowicie zamknąć i cylinderciasne warunki, że eksplozja nie jest poprawna i żeprodukować straty mocy. Zauważysz, że wJeśli masz samochód benzynowy, silnik będzie kosztować cię ominąćpowyżej 4500 obrotów na minutę.

Bieżnik 9. Zawór: to znaczy, że zawór nie zamykacałkowicie. Może się okazać, że do pracy na zimno, ale bardzo dobrzeHot pojawia się ten błąd. Dzięki prostej regulacji zaworówrozwiązać ten problem.

10. doku złamane zawory: sprężynę zaworuże nacisk na szczelność cylindra jest doskonały.Wytwarzają charakterystyczny dźwięk w łatwy tyłekwykryć.
11. Zestaw prowadnic zaworowych w: prowadnicę zaworulane, nigdy lepiej, przewodnik. Jeśli nie jest doskonały,będzie dobrze zamknąć cylinder.
12. Drzewo spędził krzywek: wałek rozrządu jest to, żepopycha zawór, jeśli samochód ma wiele kilometrów, jestmoże być wydałeś i dlaczego nie zamknąć do perfekcji.

D. Słabe przygotowanie mieszanki

Silnik. System wtryskowy (5)

 • Silnik. układ wtryskowy
 • Silnik. układ wtryskowy
 • Silnik. układ wtryskowy
 • Silnik. układ wtryskowy
 • Silnik. układ wtryskowy

Słabe przygotowanie mieszanki paliwowej, alboSamochód napędzany benzyna jako diesel puszkabyć przyczyną utraty mocy. Mieszaninęnadmiernie bogaty paliwa i powietrza (paliwo daleko)wzrośnie zużycie i zmniejszyć moc. podczas gdyTo mieszanina słabe (z dużą ilością powietrza), zauważy, że przejazdy samochodówznacznie mniej.

Te awarie występują często:

13. Bardzo brudny filtr powietrza: filtr powietrza zawszeTo musi być czyste i wolne od zanieczyszczeń. Pamiętaj, aby oczyścić lubnależy go wymienić.

14. motylkowego nie powoduje otwarcia do 100%: Jeśli motylaakcelerator nie otwierać do 100%, nie wejdzie dokładną kwotęwięc mieszanka paliwowa nie będzie idealny.
15. dodatkowego powietrza wlotowego: Jeśli rękaw lubPierścień jest w dobrym stanie, można uzyskać dodatkowy system powietrznywstęp. Tak więc mieszanina nie będzie idealny, a eksplozjaButle nie będzie idealny.
Strata 16. Ciśnienie: Jeżeli w obwodzie zasilaniapaliwo wycieka, przepływ wyniesie silnik nieTo będzie idealny. Ponadto utrata benzyny zawsze bardzoniebezpieczne. Niebezpieczeństwo pożaru! Upewnić się, że filtr paliwato jest czyste. Jest to bardzo brudne, nie można pozwolić sobie dostaćpaliwo wystarczające ciśnienie i stąd stratamoc.

17. Napięcie elektryczne: paliwo jest przesyłane docylindrami za pomocą pompy, nie jest wystarczające naprężeniedać siłę do pompy, to nie będzie działać w 100%,Mieszanina nie będzie idealny.
18. Przepływomierz: Jest on odpowiedzialny za pomiar ilości powietrzaNależy wprowadzić cylindrów. To jest po prostu za filtrempowietrze i jest jednym z najważniejszych elementów samochodu.
19. Problemy wtryskiwaczy: Jeśli są brudne, nie będą onewprowadza się do butli idealną ilość.
20. Wadliwe rozdzielcza: Ten element elektronicznyKontroluje wszystko działa według pewnych zadanych parametrówfabryka. Nie jest już podstawą płytową tematyceKomputer może nie, między innymi, przez nadmiernePołączenia wilgoci.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: