Wartość 10 najlepszych samochodów w 2017 roku

Oto wybór 10 najlepszych samochodów w wartości 2017. Jak widać, naprzeciwko nowo zaczęły lat istnieją takie ciekawe opcje jak i30 Hyundai odnowionego lub pomyślnego Seat Leon. Waż ich wszystko wiedzieć?

Nie przegap:„Dziesięć samochodówktóry przybył rok Konstytucji

są to 10 najlepszych samochodów w stosunku2017 wartość. Jeśli jesteś zainteresowany zmianąPojazd zmierzyć w tym roku i szukasz w jaki samochód kupić, na pewno wśród swoichwymagań jest otrzymać doskonałe stosunkiwartość. Jeśli chcesz odnieść sukces w tym zakresie, należy zwrócić uwagękandydaci, którzy mają poniżej iw galeriiktóry towarzyszy te linie, gdzie można znaleźć prawdziwe opcjerozważyć i dostosować do różnych potrzebkażdy nabywca.

5 popularnych klasycznych samochodów będzie wzrost cen

Chcieliśmy zrobić sweep przezróżne segmenty samochodu, aby spróbować znaleźćOpcje miejskie, SUV, kompaktowe, a nawet SUVmały samochód sportowy, bo jak widać poniżej, jakość izabawa nie musi być sprzeczny z ceną. samochodydobry stosunek jakości do ceny 2017 wykazać ito również jasno, że jest możliwe, aby uzyskać dostęp duży i ciekawyProdukty dla odpowiedniej ilości. Ostatnia uwaga nato na uwadze: Należy pamiętać, że wszystkie cenyRanking samochodów towarzyszących modele nie mogą korzystać ze zniżek lubpromocje.

1. Peugeot 108

owocpartnerstwo pomiędzy PSA i Toyota, Peugeot 108To trafić na rynek w roku 2014. Jest to segment, który modelOferuje on wszechstronność potrzebną do poruszania się wokół ośrodków miejskichbez poświęcania wyjątkowość różnych opcjiPersonalizacja z tym kontem. silnikiMały i wydajny jest drugi duży zakład dla Peugeotmały urbanite.

Powertrains: od 69 do 82 KM

Porter: 227 litrów

Cena: od 11.400 euro

2. i20

kolejna koreański Hyundai i20 i odnowiony. jestjest pierwszym wyborem segmentu B, że przyniesie toRanking. Jego przystępna cena jest najwyższą ze swoich zakładów i premierachnowy język stylistyki marki, które niedawnoWidzieliśmy odzwierciedlenie w HyundaiuTucson. Jest oferowany w trzech różnych stylów i funkcji organizmuzróżnicowane poziomy wykończenia sprzętu. Wszystko to plusrozważenia.

Powertrains: od 75 do 120 KM

Porter: 301-336 litrów

Cena: od 15,150 euro

3. Skoda Fabia

bezpośrednioz wnętrzności Grupy Volkswagen Skoda Fabia przychodzi Amłodzież i model miejskiego, który skupia się na cenie i wyższezaletą. Znaleźliśmy go w dwóch różnych ciał pięciuCombi-drzwiowy i kombi, czekając na przybycie wariantuRS, i w atmosferze trzech cylindrów silnika turbo, a zatemjako skuteczny napędowego TDI 105 KM.

Powertrains: od 60 do 110 KM

Porter: od 330 do 530 litrów (FabiaCombi)

Cena: od 13.120 euro

4. Mazda2

terazskupiamy się bardziej na aspekcie jakości z Mazda2. kompaktowySegment B japońskiej firmy przedstawia wygląd zewnętrznyatrakcyjne i awangardowe pozostawiając tradycyjne linie.tylko pięciodrzwiowy ciało i technologia SkyActivesilniki benzynowe są głównym roszczenia. konsumpcja jestjeden z jej wysokimi punktami.

Powertrains: od 75 do 115 KM

Porter: 280 litrów

Cena: od 13,250 euro

5. Seat Leon

Seat LeonsprzedawcaHiszpańska firma nie może zabraknąć w rankingu pojazdówzróżnicowane pod względem wartości. Nowy SeatLeon został niedawno przedstawiony w Barcelonie i integrujewięcej technologii i jest pionierem w zakresie łączności zinfotainment system z ekranem dotykowymOdziedziczył od swojego starszego brata, SeatAteca. Jest on wyposażony w organach 3 i 5 drzwi orazznajome. Nie brakuje ciekawych wariacji Cupra, zjego 300 KM i możliwość montażu napędu na cztery koła,Są prawdziwymi sport.

Powertrains: od 110 do 300 KM

Porter: od 380 do 587 litrów

Cena: od 18,080 euro

6. Hyundai i30

Hyundai i30

Dzięki najnowszej i kompleksowej renowacji,Hyundai i30 jest jednym z zakładów więcejCiekawy segmentu C kompaktowy samochód, najlepiej sprzedającąw Hiszpanii. Jest to produkt w postaci stałej, która przekonujewygląd, jakość i wydajność. Został on zaprojektowany, opracowanyi przetestowane w Europie, która jest również produkowany. zużycie iEmisja CO2 zaczynają się od 3,4 l / 100 km i 89g / km, rysunkachże są jednymi z najlepszych w swojej klasie. Oczywiście, należyprzeszkadza, że ​​wersje dostępu, zarówno oleju napędowego i benzyny,nie będą one w sprzedaży dopiero w drugiej trimetre 2017. 

Zespoły napędowe: od 95 do 140 KM

Porter: 395 litrów

Cena: od 20.500 euro

7. Kia CEE'D

innypoddawanych restyled midcycle. Udziały CEE'D Kiaplatforma z Hyundai i30, a teraz debiutuje najwyższy poziomSprzęt, Euro6 mechaniczne i interesująca opcjatrzycylindrowy benzynowy turbo 100 KM, który jest wszystkim przełomowypod względem zużycia jest zaniepokojony. Podobnie jak w i30, mamy trzyróżne organy i odmiana o wysokiej wydajności 204CV. Kia rabaty promocyjne będzie kluczem dla Ciebiezlać CEE'D.

Powertrains: od 90 do 204 KM

Porter: od 380 do 528 litrów

Cena: od 17600 euro.

8. Seat Toledo

jestprawda, która trwała trzy lata na rynku, ale Seat ToledoJest to unikatowy model w swoim segmencie. Łączy on w sobie wszechstronność wnętrza,ogromny bagażnik i uderzające cena jest nie do pobiciabezpośredni. Jeśli twoje są kompaktowe sedany, Toledo to Twojaatutem, samochód dla rodziców, którzy zaprzeczają SUVi minivanów, ale jednocześnie chcą samochódstanie w najlepszej możliwej cenie.

Powertrains: od 90 do 125 KM

Porter: 550 litrów

Cena: od 16,860 euro

9. Juke

jedenz najlepszych rynku B-SUV. Ponieważ Nissan Juke trafi na rynekKilka lat temu, jego konstrukcja pozostała świeża i odważna i maoferta Nissan był dla segmentu, że do tego czasu nieNie miał żadnego udziału w rynku. Posiada wersjewydajny diesel i turbo benzyna i opcjewariant podpisany przez Nismo. Co jeszcze można prosić rozjazdCompact?

Powertrains: od 90 do 218 KM

Porter: od 354 litrów

Cena: od 16.700 euro

10. Mazda MX-5

iPrzychodzi kolej na sportów, które obiecałem na początku. Jesteśentuzjastów odczucia, ale nie chcą płacić cenęniebotycznie dla nich? Mazda MX-5najlepszym rozwiązaniem. Czwarta generacja popularnego roadstera pokazanez tego samego DNA zawsze. Lekką wymiarykompaktowe, wolnossących silników benzynowych dołączone do skrzynkibiegów i napęd na tylne koła. Jakby tego byłotyle, znaleźliśmy cenę. wymagają rywalipodwójna ilość pieniędzy, aby je zdobyć. i terazMożna również zdecydować się na wariant chowany hardtop,Nowa Mazda MX-5 RF.

Powertrains: od 131 do 160 KM

Bagażnika: 130 litrów

Cena: od 25.000 euro