Większość kradzieży samochodów w Hiszpanii w 2016 roku

Większość kradzieży samochodów w Hiszpanii w 2016 roku

Seat Ibiza i Ford Fiesta na szczycie listy najbardziej kradzionych samochodów w Hiszpanii w roku 2016. Trzecia pozycja jest dla VW Golf. Ranking przygotowaliśmy na podstawie danych dostarczonych przez Techco Bezpieczeństwa wyjaśniając, że są one preferowane przez modelach złodziei bo oni są tymi, którzy mają mniej systemy zabezpieczeń i najbardziej poszukiwane zarówno całe lub w kawałkach na czarnym rynku.

Szczególną ostrożność, jeśli twój jest m.in. najczęściej kradzione samochodyw Hiszpanii w 2016 bo może jakiś gang złodzieimyślisz go zdjąć (tak na wszelki wypadek, sprawdź te10 Środki ostrożności uniemożliwić kradzież samochodu).

Według danych zebranych przez firmę TechcoSecurtity Seat Ibiza byłaSamochód skradziony w Hiszpanii w ubiegłym roku (prawie cztery z 10rabunki były przeciwko niemu). Są Za bródstrona i VW Golf, zarówno z 13% włamańodpowiednio.

Jeśli zwracamy się do segmentu luksusowe samochody, więcejSą poszukiwane przez złodziei w 2016 roku były Audi Q7 i PorscheCayenne.

Pięć najbardziej kradzionych samochodów na świecie (5)

 • Toyota Hilux tylny

  Toyota Hilux to światowy samochód, jest to samochód, który jest podatny na wiele napadów w krajach azjatyckich.

 • Nissan Tsuru przedni

  Meksyk jest drugim krajem na świecie, gdzie więcej samochodów i Nissan Tsuru jest ulubionym złodzieje kradną.

 • Chevrolet Silverado przedni

  NICB wskazuje, że w Stanach Zjednoczonych każdego roku 27,809 skradziony jednostki Chervolet Silverado.

 • Honda Civic przednia

  Według NICB, Honda Civic jest drugim najbardziej skradziony samochód w Ameryce z 45,001 sztuk.

 • Honda Accord przednia

  Z 53,995 sztuk, można powiedzieć, że Honda Accord jest najbardziej skradziony samochód na świecie.

Rafael Ruiz, generalny koordynator Centrum OperacjiTechCo zdalnego bezpieczeństwo, istnieje kilka powodów, dla którychte, a nie inne są najczęściej kradzione samochody w Hiszpanii: "ponieważ są onełatwiejsze do kradzieży i mają mniejsze systemy zabezpieczeń iponieważ ich części są najbardziej poszukiwane na czarnym rynkuużywany, głównie ze względu na wschód profil kierowcytyp samochodu",

W Hiszpanii samochód został skradziony co trzy minuty

Dane sugerują, że w Hiszpanii, 155000 zniknąćsamochodów rocznie. To przekłada się średnio 425 każdego dnia iale twierdzą, że liczba ta spadła o 12% takżestaje się smutna wiadomość, że zagraniczni przyjaciele Bepojazd niosąc trzy i pół minuty!

Lista najczęściej kradzionych samochodów w Hiszpanii ostatniego rokupas ziemi kilka fałszywych mitów, że złodziejejak luksusowe samochody (wolą średnie) lubulubiona marka gangów zajmujących się kradzieżą samochodów (wTen artykuł można zobaczyć jak międzynarodowe mafie działają) jest BMW.

Powód jest prosty: kraje, gdzie sprzedają samochodyOni kradną preferują modele normalitos.

Konto Lion Infolinię znacznie w krajach takich jakTo zgodne z projektem; VW Golf jest jednym z kilku samochodówskradziony, ponieważ sprzedaje się bardzo dobrze na części i BMW serii 3model jest bardzo pożądana dla jego zasilania i estetyki.

I to, że zgodnie z informacjami o zabezpieczający Techcoskradzione samochody mają trzy cele:

- być sprzedawane w innych krajach

- być stosowane w stopni zatrzymania i lądowań

- zostać zdemontowany i sprzedany na części

W tym filmie można zobaczyć, w jaki sposób zmienić mafie tożsamościskradziony samochód

Gdzie, kiedy i jak ukraść więcej samochodów?

W miesiącach listopad i marzec są według Bezpieczeństwa Techcoktóry odnotował największą liczbę kradzieży samochodów.

Przez miast, Madryt jest korzystne przez złodziei,Rzeczywiście, w stolicy 52% kradzieże są rejestrowanesamochodów.

Jeśli spojrzymy na dane Unespa, fakt, że Madryt jest najbardziejKradzież samochodu gromadzi potwierdza pracodawców ubezpieczycieliMadryt mówi, że 49,436 kierowcy byli bez samochoduW ubiegłym roku, po Barcelonie (osiągając wartość 19,560).

lista miast z kilku kradzieży samochodów jestw następujący sposób:

- Madryt: 49436

- Barcelona: 19,560

- Sevilla (13,266 pojazdów)

- Walencja (11,088)

- Malaga (6251)

- Kadyks (4885)

- Alicante (4.703)

Jeśli chodzi o miejscach, gdzie istnieje większe ryzyko bycia obrabowaliSamochód bezpieczeństwa Techco rozważa handlowych i parkingówstacje benzynowe. I choć nie jest to niewielki procent napadówwytwarzany przy użyciu siły, większość złodzieje sąbiałe rękawiczki Są one za pomocą inhibitorów częstotliwości lubrompebombines uciekać się do klasycznego zmusić drzwi.

Również jednostka sterująca pracą silnika musi zmienićOprócz systemu unieruchomienie wyłączona, więci nie mają problemów z uruchomieniem samochodu.

Co do rozruchu silnika, most jest już nie robi.Przestępcy często użyć urządzenia podłączonego dotrwa OBD (On Board Diagnostics) pojazdu, a także poprzezoprogramowanie, pozwala zaprogramować nowy klucz lub bez bielikodowanie; lub poprzez zmianę jednostki, która zarządza silnikHacked przez inny samochód, który posiada system unieruchomieniaanulowane elektroniczny.

Ile samochodów kradzieże w Hiszpanii?

Odpowiedź na to pytanie jest podana Unespa. pracodawcyUbezpieczyciele szacuje, że ponad 150.000 kradzieże samochodówzarejestrowany w Hiszpanii każdego roku przeliczane są na przybliżone kosztz 219 mln euro.

Jeśli mamy do podziału między wszystkich ubezpieczycieli, zakłada, że ​​każdypolityka kosztuje około 19 euro więcej, ze względu na złodziei.