Nowy rekord prędkości dla Hennessey Venom GT

Nowy rekord prędkości dla Hennessey Venom GT

Hennessey Venom GT złamał swój własny rekord prędkości. Mark wzywa nas do 11 kwietnia do dokładnego marki, który przekroczył rekord, który powinien znajdować się powyżej 435 km / h.

Hennessey Venom GT osiągnął nowyrekord prędkości. Ostatnim, który walczył przeciwko zegara,hiperdeportivo udało się przyspieszyć do 270,3 mil na godzinę.Przełożyło się środków europejskich zakłada, że ​​pilot zatonąłstopy na pedał gazu, aż prędkościomierza oznakowane 435 km / h. wTym razem była czapka z 270,4 mil, czyli 435,16km / h.

Mark osiągnięty zostanie odsłonięty w dniu 11 kwietnia,ale co oznacza, że ​​Venom GT jest jeszcze samochódPrawdziwa chociaż ostatni raz nie dostaćzatwierdzenie Guinness Book.

Hennessey Venom GT może być elektryczny

Jeśli zaznaczysz oficjalne zapisy ewidencjiprędkość, widać to, co jest uznawane za samochódnajszybszy na świecie to Bugatti Veyron Super Sport.2013 włoski oficjalnie wpisany do Księgi GuinnessaZapisy Po osiągnięciu 415 km / h (ograniczona przez bardzoznak towarowy) i mimo, że liczba ta jest mniejsza niż jadu Theodpowiedzialny za książkę wymagają najszybszy samochód na drogachświat jest produkowany do minimum 30 sztuktraktowane jako takie.

Oficjalny tytuł, czy nie, informujemy, żeHennessey Venom GT po raz kolejny pobił rekord prędkości jestDobrym sposobem na rozgrzanie się silniki do uruchomienia Venom GT wzrósł do 1,470 CV powiedzieć, że marka będziedo przedstawienia na SEMA 2015.

Hennessey Venom GT SEMA (3)

  • Hennessey Venom GT SEMA

    Hennessey Venom GT będzie jednym z najbardziej pożądanych modeli SEMA 2015

  • Hennessey Venom GT SEMA

    Hennessey zwiększył moc do 1,471 KM Venom GT

  • Hennessey Venom GT SEMA

    Dzięki swojej nowej władzy, Hennessey Venom GT nie potrzebuje 1,5 sekundy, aby zrobić 0-100 km / h

Oto film z momentu, gdy HennesseyVenom GT bije swój własny rekord prędkości:


Понравилась статья? Поделись с друзьями: