KTM 790 Duke: nowe zdjęcia szpiegowskie z rowerem prawie gotowego

KTM 790 Duke: nowe zdjęcia szpiegowskie z rowerem prawie gotowego

Są nowe zdjęcia szpiegowskie z KTM Duke 790 z rowerem prawie zakończona. Przyszłość Duke tej austriackiej firmy dość kompletny wygląd i wydaje się, że ostateczny model będzie dość podobny.

1090 KTM 2017 Adventure Test: Małyrośnie

Mają pojawił Nowe zdjęcia szpiegowskie z KTM 790 Duke zmotocykl wyglądać prawie gotowy. Nasi brytyjscy partnerzyMorebikes byli ci, którzy polowali naNaga przyszłość austriackiej firmie z wyglądać ładnyzakończyć, tak, że możemy zacząć dostrzegać wyglądkońcowa 790 Duke. 

Jeśli pamiętasz, KTM Zaprezentował prototyp tego roweruEICMA 2016, gdzie już widać było na tyleciekawe aspekty, które doprowadziły nas do myślenia, że ​​możeFabryka Mattighoffen nie będzie czekać aż do 2018 roku, aby przedstawićNowy członek zakresie Duke. Po obejrzeniu nowe zdjęciaSpy mieć to jeszcze wyraźniej. 

Video: KTM 790 Duke Prototype ruchu

W obrazach, które widzisz na brytyjskiej stronie, to docenia wydechowyPollock i zjazd po prawej stronie, elementciekawy choć jego konstrukcja wydaje się nadal mogła KTMmodyfikować. Gdzie indziej prawdą jest, że nie ma rozróżnienia dowolnyelement, który może być dramatycznie zmieniło, więc wydaje się,KTM ma dość zaawansowane prace. 

Przez ochłodzić trochę pamięci, przyszłość KTM 790książę będzie mieć śmigło bliźniak będzieszw samym środku opcji pojedynczy cylindrowy (125 Duke390 Duke i 690 Duke) i hypernaked góry zakres, 1290Super Duke R wyposaża również silnik dwa cylindrowymjak Zakres Adventure mamy niedawno testowane. 

Będziemy kontynuować do czasu przyszłego rozwoju tego roweruponieważ będzie to interesujące wiedzieć, czy KTM wybierzeoficjalnie obecny Midyear czyinaczej woli poczekać do drugiej połowy 2017 roku iogłosić swój coming out w następnym Mediolan Pokaż2017, scenariusz, w którym poznamy główne wydarzenia2018. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: