GTA Spano 2015: to nowa hiszpański supersamochód

Spania GTA zaprezentował swoje najnowsze dzieło na Geneva Motor Show. Jest GTA Spano 2015, całkowicie nowy super który jest zasilany przez 8,0 litra V10 Biturbo 925 KM i jest zbudowany z nowatorskich materiałów, takich jak grafenu. Są one produkowane w sumie 99 jednostek.

Nie przegap: „10Najlepsze sporty Genewa Motor Show '

GTA Spano 2015 Jest to jeden zgwiazdek Genewa Motor Show 2015, jeden zPięć najbardziej spektakularne samochody, które widzieliśmy wPróbka szwajcarski. I nic dziwnego, Spania GTA On stworzyłsuperdeportivo z zastraszenia wygląd, model w pełniponownie poprawić wszystkie składniki w stosunku do GTA SpanoOryginalne. Ich numery są po prostu oszałamiające: 925 KMmoc, moment obrotowy 1220 Nm od 0 do 100 km / hw 2,9 sekundy, a ponad370 kilometrów na godzinę top.

GTA Spano nowy Został on opracowanyczerpiąc z doświadczeń zgromadzonych przez hiszpańską firmę zaostatnich latach. Ale jak wiadomo, w sektorzesupersamochodów nie wystarczy, aby zapewnić pewne danespektakularnym, klienci poszukują pojazdówprawdziwie ekskluzywny i niepowtarzalny. I w tym sensie nie Spanozawodzi. Oni uciekają się do Graphenano, wiodącej spółki hiszpańskiejdo wytwarzania grafenu, użycie tej krawędzi tnącejmateriały budowlane.

Oprócz odnowionego wizerunku zewnętrznego iWewnątrz GTA Spano 2015 kryje wiele inne niespodzianki, tamktóra jest jedną z głównych innowacji w Genewie Samochodowego2015. Pierwszym i najważniejszym jest jego silnik, który jakojuż powiedzieliśmy, jest nowy 7.990 cc V10biturbo z 925 KM. Ten blok (druga niespodzianka)Jest ona związana z nową przekładnią sekwencyjną zrobotyzowanegosiedem kół zębatych i synchronizatorów węgla. Dzięki tej nowejelektrownia jest w stanie iść od 0 do 100 km / hw 2,9 sekundyi dotrzeć do ponad 370 km / h szczyt.

Hiszpańska firma opracowała maNowy sztywniejsze i lżejsze integralną podwozie z włókien węglowych, któremiejsc Pojazd ten jako jeden z odnośników w tym sektorze. doutrzymać wyłączności, GTA Spano 2015 Spania wolaprodukcja ograniczona do 99 sztuk, ale na razie nieMają ogłosiła datę premiery ani ceny.

Galeria ze zdjęciamiGeneva Motor Show 2015.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: