Out chaotyczny 2017 Singapore GP, wideo i zdjęcia

Co wydarzyło się w Grand Prix Singapuru? Jeśli nie widzieliście wyścigu pokażemy wszystkie zdjęcia i filmy, co stało się na zjazd na Marina Bay Circuit.

produkcja GP Singapuru 2017 Został inordinate chaos, gdzie większość stron, która przyniosła odwiedził Lewis Hamilton, została przebita hit 25 punktów do swojego głównego konkurenta do tytułu w tym sezonie, Sebastian Vettel. Niemiecki był z wyścigu po wielokrotnym wypadku, w którym brał udział w max Verstappen i jego towarzysz Kimi Räikkönen.

Lewis Hamilton przeżył chaos w Singapurze

Fin popełnił zły start i prawie umieszczone w przedniej części wyścigu na kilka chwil. W związku z tym, że z trudem max Verstappen i jego towarzysz Sebastian Vettel. Trzy zostały połączone w pierwszym zakręcie, nie ma miejsca dla wszystkich. Ferrari grali z Red Bulla i trzy po lewej stronie. Śmiertelny wyścig do Maranello, a zwłaszcza dla Vettel, traci grunt w walce tytułowego.

Innym z ofiar tego zdarzenia Singapur Alonso został Feranando. zaznaczone, Verstappen wyjechał poza tor i zderzył się z Hiszpanem, powodując poważne obrażenia McLaren, że punkt został umieszczony w trzeciej pozycji w wyścigu po wspaniałej początku. Pilot sam stwierdził, że może dojść do walki o podium, a nawet prowadząc wyścig, w którym jego partnerem Vandoorne Był siódmy.

Jeśli nie widzieliście tej ekscytującej kariery, zebraliśmy grafiki, dzięki czemu można zobaczyć, co działo się na układ urbanistyczny Marina Bay. Nie przegap Zdjęcia i filmy zebraliśmy!

Wyjście wideo GP Singapuru

Zapala się przy światłach = chaos pod sygnalizatory ������ # SingaporeGP # F1NightRace # F1 pic.twitter.com/rQ8DCeTjET

- związek o wzorze 1 (F1 @), 17 września 2017

Kolejny strzał ... 

Decydujący skręt w wyścigu tytuł ...? pic.twitter.com/6SyRlZQuMk


Понравилась статья? Поделись с друзьями: