iCoyote v10: aplikacja, która ostrzega o fotoradarach stacjonarnych i ruchomych

iCoyote v10: aplikacja, która ostrzega o fotoradarach stacjonarnych i ruchomych

Na Mobile World Congress, aplikacja słowa i aplikacji dla telefonu komórkowego, są stale na ustach. Coyote wybrał katalońskiej spotkanie, aby pokazać korzyści płynące z nowej aplikacji: iCoyote v10.

iCoyote v10 jest Coyote nowa aplikacja liczyz szeregu innowacji, które z pewnością wszystkich użytkownikówOtrzymają oni chętnie. Dostępne zarówno dla Androida iiOS iCoyote v10 rewolucjonizuje sektor oferuje możliwośćmają takie same informacje jak nowaUrządzenia ostrzegawcze radar w czasie rzeczywistym Coyote. Tak, wszystkodobre ma swoją cenę, a następnie ukryć, że sekcja aktualnościMoże nie lubią tak dużo.

Zdjęcie: Nowe urządzenia dla kierowców Coyote (4)

 • kojot nowe urządzenia

  Nowe urządzenia dla kierowców Coyote.

 • Mini Coyote zintegrowany deski rozdzielczej

  Mini Coyote: zaprojektowany, aby być zintegrowane dyskretnie w deskę rozdzielczą.

 • Cięcie technologia Coyote s

  Coyote S: w czołówce technologii.

 • 2x1 urządzenie kojot nav

  Coyote Nav: urządzenie 2x1.

Nie przegap: Siedem „aplikacje” więcejrecomedables dla samochodu

Coyote nowa aplikacja poprawia ich wygląd,optymalizacji informacje wyświetlane na teraz bardziej przejrzyste idokładne. Po wybraniu trasy to aplikacja pozwalaobserwować na wykresie zaznaczyć żadnych incydentów, któreprzekonasz się, można zmodyfikować trasę w czasie rzeczywistym przednieoczekiwany korek lub inne nieprawidłowości w ruchu.

Teraz radary ostrzegawcze i cały wszechświatKomunikacja w czasie rzeczywistym jest dostępny tylko Coyotew wersji premium. Wyjaśnię: pobierz aplikację Coyote jestcałkowicie za darmo, ale raz zrobione, można zdecydować się naDarmowa wersja lub inny płatniczych. Do pierwszej należą elementyPodstawowa nawigacja i informacje o ruchu drogowym, a także limityprędkość i inne informacje.

Wersja Premium dodaje znajomy system ostrzeganiaradar w czasie rzeczywistym i wymiany informacji z innymiużytkowników. Nowi użytkownicy mogą wersji premiumkorzystają z takich samych korzyści jak kojot użytkownikówUrządzenia używać marki w niższej cenie miesięcznego.Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, będziesz cieszyć się pierwsze 15 dnicałkowicie za darmo (do sześciu miesięcy, jeżeli jesteś użytkownikiem azarejestrowany). Opłata miesięczna jest taki sam jak resztaCoyote użytkowników (11,99 euro miesięcznie), ale jeśli zdecydować się nalub 24 miesięcy roczna najniższy znacznie wartość (4,16euro miesięcznie i 3,75 euro miesięcznie, odpowiednio).

Jestem pewien, że środek ten nie może siedzieć całyPodczas obecnych użytkowników tej marki, która miałaPodobny serwis całkowicie za darmo, chociaż w porównaniu do tego, comożna zaoszczędzić grzywny i czasu w korkach, może nie takdrogie ... a przynajmniej tak mówią od Coyote! Ach, wspiera takżeinteligentne zegarki, a nawet systemówŁączność ogniwo w tym lustrze.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: