2016 Chevrolet Captiva: polował z subtelnych zmian

Chevrolet SUV na rynek europejski dostaje swoją trzecią restyling od roku 2011. Tym razem został polować pokryte lekkim kamuflażu, który pozwala nam dostrzec, że niewiele zmiany zostaną wprowadzone w 2016 Captiva to nowy liftingu.

Nie przegap: YouChevrolet Captiva aukcja Sir Alex Ferguson

Test muł Chevrolet Captiva 2016 zostałpolować w teście drogowym obejmujących celeniedyskretne przód pojazdu. Warto zauważyć, żeZmiany będą subtelne i skupi się wyłącznie naprzednia strefa, zachowując swoją część konstrukcji i z tyłurozważać tylko na nowo ramki optycznej iZabezpieczenia w bardziej wystający niski. 

Na froncie, gdzie ChevroletCaptiva odbiera większość zmian. prądCechy kratki w jego górnej części siatki o strukturze plastra miodupszczeli, przedstawiając w tym Restyling wzdłużnych paskówPoziome, który przesuwa się do dołu. Latarnie, dla ichręka, nie wydają się zmienić w stosunku do tego,Obecnie wyposażone, choć nie wykluczone, że mogą one stanowićnowy sposób kamuflażu pozwala nam docenić.

Chevrolet Captiva 2.2 VDCI 184 KM (4)

 • chevrolet captiva-2,2-VCDI-przód-motion

  Wierny swojej filozofii zawsze: siedem miejsc bardzo użyteczne, w tym dwóch ostatnich. Zawiesinę suszy się nieco

 • Chevrolet-captiva-2,2-VCDI tył Ruch

  Podwójny wydechowy zapewnia sportowy wizerunek. Pień jest przestronny. Można uzyskać do niego dostęp za pomocą lunety

 • Chevrolet-captiva-2,2-VCDI-wewnętrzną

  Automatyczna skrzynia biegów jest standardem, podobnie jak w przeglądarce. W opcji, tylko farby metaliczne i panoramicznym dachem

 • chevrolet captiva-2,2--VCDI silnikiem

  Silnik 184 KM daje A Captiva plusa bardzo ciekawym radość, ale automatyczna skrzynia biegów ostatecznie zabić jego pęd

 

Inne szczegóły Chevrolet Captiva 2016 pojawić siępokazać niezmienne, w tym wnętrze jest to, żeW przypadku braku danych, nie można dokonywać zmian w końcu. co się dziejeTo samo z gamy silników, gdzie można zachować bieżąceblok gazowy V6 3,0 litra i 258 KM, ialternatywą diesel 2,4 litra i 167 KM, zarówno zręczne i automatyczne skrzynie biegów.

Źródło: motor.es


Понравилась статья? Поделись с друзьями: