Moto2 2017: Oto siatka Moto2

Moto2 2017: Oto siatka Moto2

2017 Moto2 czas, aby mówić i jaki jest rynek transferowy. Oto siatka Moto2 w przyszłym sezonie. Niektórzy idą a inni przychodzą.

Honda wprowadza test 2017 silnikaMisano

Przez pewien czas byliśmy dając dużą wagę do siatki MotoGP 2017, ale coMoto2 2017? Więc jest siatka Moto2 stoinastępny sezon, gdzie trzej wielcy mistrzowieObecny sezon (Johann Zarco Alex Rins i Sam Lowes), daskok do MotoGP. Zarco będzie pilotować Tech3, Rins odbędzie fabrycznego zespołu Suzuki iSam Lowes Będzie on partnerem Aleix Espargaró wAprilia

Jednak nie były one jedynymi ruchy doniosłeże miały miejsce w kategorii pośredniej. Inne kogutygrill odnowili swoje kontrakty z ich odpowiednimikonstrukcje. To jest hełm Álex Márquez i FrancoMorbidelli z Marc VDS EG 0,0 lub LorenzoBaldasarri z forward Racing, Chociaż ten podpisaniaTo zależy od tego, czy nieruchomość spełnia swoją drużynę Giovani Cuzariproblemy ekonomiczne. 

VIDEO: Co czeka Jorge Lorenzo w Ducati?

Łącząc je w 2017 roku pęknie dwa zespoły z wielką siłąjak SKY VR46, który będzie miał dwóch pilotów, żeObecnie jedyną osobą, która wie Pecco Bagnaia, żeprzeskoczy z Moto2. Innym ważnym jest strukturaoficjalnym zespołem KTM Moto2 rower zaprojektowany w 100%w Mattighoffen ściśle z producentemzawiesiny WP.

Przez cały sezon zostali zamykając inne transfery,takich jak dodawanie Fabio Quartararo doZespół Sito Pons lub Andrea Locatelli z Italtrans,zarówno od Moto3. W CarXpert, DominiqueAegerter On będzie spakować do opuszczenia z Racing LeopardDanny Kent, a szwajcarskiego zaufania szkoleniowej JeskoRaffin i Iker Lecuona jako piloci w 2017 roku, pozostawiającbył przypuszczalnie Robin Mulhauser. Niewątpliwie jednym zNajbardziej zaskakujące ruchy był powrót do Moto2 YonnyHernández, które ponoszą AGR Team.

Istnieją również zmiany w SAG Zespołu wraz z nadejściem IsaacViñales i Tetsuta Nagashima. Place de Viñales w Tech3zajmie Remy Gardner. Nie będzie również zmiany w sprzęcie,jak w przypadku Leoparda, w Dynavolt lub Italtrans żeKalex zmieni się Suter, że wraca do Pucharu Świata2017. 

Wszystkie ruchy już potwierdzone, to w jaki sposóbjest 2017 Moto2 grill:

2017 Moto2 siatki 

sprzęt

piloci

motocykl

Red Bull KTM AjoMiguel Oliveira i Brad BinderKTM / WP
HP 40 Yellow PagesFabio Quartararo i Edgar PonsKalex
Federal Oil Gresini Moto2Jorge NavarroKalex
Marc VDS EG 0,0Franco Morbidelli i Álex MárquezKalex
Dynavolt InctactSandro Cortese i Marcel SchrötterSuter
Tech3 RacingXavi Panna i Remy GardnerTech3
Zespół SAGIsaac Viñales i Tetsuta NagashimaKalex
Zespół AGRYonny Hernández Kalex
SKY VR46 Moto2Pecco Bagnaia i Stefano ManziKalex
forward RacingLorenzo Baldasarri i Luca MariniKalex
Garaż Plus InterwettenThomas LuthiKalex
Interwetten CarXpertIker Lecuona i Jesko RaffinKalex
Idemitsu Honda zespołu AsiaTakaaki Nakagami i Khairul Idham PawiKalex
Italtrans Racing TeamAndrea Locatelli i Mattia PasiniKalex
Kiefer RacingDanny Kent i Dominique AegerterSuter
Malezja Petronas RacelineHafizh SyharinKalex
Speed ​​Up RacingSimone Corsi Axel Bassaniprzyśpieszyć
RW Racing GP BVAxel PonsKalex
TASCA Wyścigi Moto2 EscuderiaXavier SimeonKalex

Понравилась статья? Поделись с друзьями: