Aston Martin One-77 bardzo specjalny sprzedaż

Ten Aston Martin One-77 jest tak wyjątkowy jest sprzedawany w Monachium (Niemcy) za cenę, aby stanąć na wysokości zadania: 3.3 mln (3 mln euro). Jest to numer podwozia 67 z 77 jednostek wytwarzane, przejechał tylko 1800 km i po raz pierwszy odnotowano w kwietniu 2011 roku za uczta!

Nie przegap: ThePierwszy Ferrari Aston Martin entuzjastów

Z Monachium (Niemcy) to przybywa Aston Martin One-77tak wyjątkowy, że został wystawiony na sprzedaż za cenę, jakzrozumieć, że jest stratosferze: $ +3,3 mln zł (3milionów euro na zmiany). Jednak po odkryć swojemoże członkowskie nie wydają się tak wysoko.

Na początek powiem, że jest to 67-te podwozie 77jednostki wytwarzane, została zarejestrowana w kwietniu 2011 roku iDrogomierz jego jedynym 1,800 km podróżowaliśmy. Zażyciespojrzenie na galerii zdasz sobie sprawę, że jest wstan bardzo dobry, jak nowa. 

Zobacz, jak to przesuwa Aston Martin One-77

I to Aston Martin One-77 760 CV właśnie walcowanedrogowego. Wśród jego wyposażenia również znaleźć bardzo szczegółowesoczyste jako wnętrzu czarnej skóry z kontrastującym czerwony,Asystent parkowania wideo kontrola i klimatSystem nawigacyjny. Dlatego możemy powiedzieć, że jest towyjątkowa kombinacja: zarówno stan wewnętrzny ina zewnątrz, takich jak wydajność.

Jego 7,3-litrowy silnik V12 jest w stanie wydajność do 335km / h i dźwięk One-77 jest muzyka doMiłośnicy czterech kołach. Niewątpliwie jest to ucztaKolekcjonerzy, którzy mają zdolność do odrzucenia 3milionów euro, aby ten klejnot w jego Aston Martingaraż. Kto nie pasuje mu twoje?

Samochody Aston Martin i Zagato (6)

 • Samochody Aston Martin i Zagato

  Aston Martin DB4 GT Zagato 1960

 • Samochody Aston Martin i Zagato

  Aston Martin V8 Zagato & Volante Zagato 1985

 • Samochody Aston Martin i Zagato

  Aston Martin DB7 Zagato 2002

 • Samochody Aston Martin i Zagato

  Aston Martin V12 Zagato 2011

 • Samochody Aston Martin i Zagato

  Aston Martin Centennial Edition 2013

 • Samochody Aston Martin i Zagato

  Zagato Aston Martin Vanquish 2016

Aston Martin One-77 jest jednym z samochody enginedatmosferyczny bardziej wydajne na świecie, stąd jego cena Rondeostatnia bestia na kołach brytyjskiego producenta,AstonMartin Vulcan, supercar z których tylko zostały dokonane24 jednostki i których pierwsza jednostka sprzedawane w Stanach Zjednoczonych maosiągnął cenę 3,1 mln euro. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: