Paul Walker Porsche jechał 150 km / h

Paul Walker Porsche jechał 150 km / h

Porsche Carrera GT w krążących Paul Walker i Roger Rodas wynosiła 150 km / h (93 mil / h) w czasie wypadku. Obszar ten został ograniczony do 72 km / h, a koła samochodów były 9 lat. Ponadto, strona TMZ.com pisał, co wydaje się być ostatnie fotografie Paul Walker, zanim doznał wypadku, który spowodował jego śmierć.

Naukowcy ustalili, że Porsche CarreraGT w którym aktor Paul Walker i jego przyjaciel Roger Rodaszginęli 30 listopada obiegowa 150km / h w chwili wypadku. Nie miał żadnych uszkodzeń mechanicznych,ale koła były już dziewięć lat stary,zgłoszone przez innych Worldcarfans.

uszkodzeń mechanicznych lub złe warunki drogoweZostały one wyeliminowane dawno temu jako możliwych przyczyn wypadkui po autopsji stwierdzono, że overspeedByło to przyczyną utraty kontroli nad samochodem. Wreszcie,Departament naukowców szeryfa Los Angeles CountyAngeles ogłosiły, że Porsche jechał 150 km / h (obszarzostała ograniczona do 72 km / h). Ponadto, zgodnie z tym samym źródłem,Porsche Carrera GT negocjowane dobrze krzywej drogi, aleOstatni odcinek kilka metrów zjechał z linii wyścigowej przedzderzeniowych. Problem w życiu, z oponami idziewięć lat, może być kluczowym czynnikiem.

Ze swojej strony, Porsche Cars North America powiedział, że "Pojazd został zmieniony z oryginalnego designu i konserwacjiTo nie był odpowiedni",

Z drugiej strony, nowa Film z wypadku, który go spowodowałPaul Walker śmierć krążących w Internecie. Tym razem był toŁańcuch Euronews który opublikował obrazy zarejestrowane przezzabezpieczenia kamery z pobliskiego parkingu. w nichObserwują jak samochód znika za kilka drzew i natychmiastzaczyna się palić.

Ponadto, strona TMZ opublikował właśniejakiś fotografiePaul Walker przyjmować na krótko przed śmiercią (Można je zobaczyćten link) w sobotę 30Listopada. wmogą one byćaktor uśmiecha się i siedzi na siedzeniu pasażeraPorsche Carrera GT prowadzony przez jego przyjaciela RogerRhodes. W takich chwilach, Paul Walker opuścił aktCharity samochodów Santa Clarita organizowany przezReach Out World FoundationSzeroki. Wkrótce potem, Paul Walker zmarł z powodu wypadku samochodowymMiało to miejsce w Walencji(Kalifornia, USA), o godzinie 15.30. Niedawno został wiadomo, że PorschePaul Walker Carrera GT na sprzedażInternet.

Krótko poPaul Walker zderzeniowych, oficjalna strona na Facebooku aktora potwierdził smutną wiadomość.Ponadto społecznościowy jest wypełniona przesłań kondolencyjny od swoichadoratorów. Ostatnio Universal chciał oddać hołdPaul Walker z tym filmem:

następującybadania,LAPD orzekł, że Paul Walker i jego przyjacielZostały one udział w nielegalnym wyścigu. Z drugiej strony,wielu ekspertów wykazały, że Porsche Carrera GT, w którymJeździł jest jednym z najbardziej niebezpiecznych sportów jazdy z powoduich zachowanie. 

Californian aktor 40roku Paul Walker wskoczył do światowej sławy do gry BrianO'Conner w serii filmów o pełnyGaz „lub” Szybkie & Furious'.

Paul Walker zmarł zostawił galę charytatywną swegoFundacja, Reach Out World Wide. Jego śmierć w szokucały zespółsadze, które obecnie jest ponownie zanurza się wstrzelanie„A Todo Gas7 „(oto wideosamochody Furious7 „). W rzeczywistości,Wkrótce cały zespół będzie podróżować do Abu Dhabi, gdzieMiałem zamiar zrobić ostatnią część taśmy, która nie jestWalker potwierdził, jeśli nadal miał strzelać scen.„Jestem załamany. W tej chwili nie jestem w stanie przetwarzaćnic „, powiedział w swoim koncie Twitter James Wan, dyrektorfolia.

W obrazach że niektóre media opublikowały Kaliforniamożna zobaczyć samochód, Porsche Carrera GT, nietylko to zostało całkowicie zniszczone, ale także prowadzona przezTrzy lampy przednie i skończyło się uderzając w drzewo. jestNie było wiadomo, czy skutków przemocy lub późniejszego pożaruktóry wziął na życie mieszkańców.

Po wiadomości, że Paul Walker zmarł,fala nie sympatiiOna nadchodzi. M.in. Vin Diesel, zagrała z Paul Walker w serii filmów „A Todo Gas”Opublikował zdjęcie z przyjaciółką na jej konto Instagram zkomunikat: „Bracie, będę tęsknić tak bardzo. amabsolutnie oniemiały. Niebo zyskał nowego anioła.Spoczywaj w pokoju ". Przedstawiciele Universal Pictures,Pełna producent gazu, najważniejsze i dochodowe dla seriite badania w ponad 100-letniej historii twierdząheartbroken po dowiedzeniu się, że Paul Walker zmarł. „To byłz najbardziej ukochany i szanowany wśród wszystkich pracującychw naszym badaniu. To było jak członka naszej rodzinyostatnie 14 lat. Są one zdewastowane „, mówili.

Ostatnio opublikowane LexusTen film, w którym PaulWalker testuje ONW w obwodzie:


Być może jedynym możliwym na pocieszenie śmierćPaul Walker To, że śmierć przyszła, gdy aktor byłco mu się podoba. Jego przyjacielem, który był pierwszy przyjazddo sceny i który próbuje bezskutecznie uwolnićpasażerowie samochodu, powiedział: „On i jego przyjaciel postanowił sklepiePowrót w samochodzie. Coś my wszyscy ciągle ponieważKochamy samochody. Wszyscy byliśmy ciesząc się tutaj,jazdy i cieszyć się wzajemnie, lecz Bóg, przezniezależnie od powodu, on zadzwonił do niego. "

Los Angeles Police wykluczyć nielegalnego wyścigu

Biorąc pod uwagę liczne pogłoski o okoliczności, w którychPrzyszło wypadek, że życie Paul Walkeri jego przyjaciel Roger Rodas, urząd szeryfa CountyAngeles wydał oświadczenie, aby wykluczyć, że obaj bylibierze udział w nielegalny wyścig. Nie ma teżfizyczny dowód, że Porsche Carrera GT gdzie byliI krążyła równocześnie w innym pojeździe.

Widocznie nie było krążące w internecie wideo, w którymHonda S2000 piła przyjeździe na miejsce wypadku pierwszymiejsce. Jednak stwierdzenie, ujawnił, że S2Ki forumTo był tylko kierowca, który przechodził przez okolicznościowoZatrzymał się tam i widząc Paul Walker samochód owinięty wpłomienie aby spróbować pomóc.

Czy Porsche Carrera GT niebezpieczne?

Inne źródła zostały szybko wskazać domniemanenierozerwalnie niebezpieczeństwa superdeportivo Porsche jako jeden zczynniki wypadku, który zakończył Śmierć PawłaWalker i jego przyjaciel Roger Rodas. Choć w żaden sposób nie możepodejrzany o pilotażowym nieudolności, jak Rhodes byłdoświadczony kierowca, który brał udział w licznychkonkursy takie jak Pirelli World Challenge Series.

Widocznie, self-mistrz Walter Röhrl World Rally Championshipi przez dziesięciolecia, kierowca testowy osiągnął znak Porsche-punkt w przeszłości, że Porsche Carrera GTPaul Walker Jest to jeden z najbardziej niebezpiecznych samochodów zjazdy. Inni kierowcy zawodowi mówili opodobny sposób, a nawet Jeremy Clarkson powiedział po ogłoszeniu się zażarliwy wielbiciel tego samochodu dla jego czystości: „Trzeba byćrozbudzony jeśli chcesz Carrera GT jechać szybko. "


Понравилась статья? Поделись с друзьями: