Co jeśli Pontiac Firebird ponownie?

Pontiac Firebird ani też nie istnieją jako takie, gdyż marka zaczęła zamknięcia, ale to nie przeszkodziło projektanta Kasim Tlibekov pokazać nam, jak myślisz, będzie legendarny Pontiac Firebird w nowoczesnej wersji.

Jak to miało miejsce w przypadku innych marek General Motors (jak Oldsmobile, Saturn i Hummer), USA auto gigant postanowił zamknąć Pontiac pod koniec ostatniej dekady. Jednak nadal istnieją fani, którzy marzą o odrodzeniu firmy a dokładniej ze zwrotem jednej z jego najbardziej znanych modeli: Pontiac Firebird.

VIDEO: Chevrolet Camaro ZL1 Brutalna akcja 1LE

Ale to, co nie jest tak powszechne, jest przejście od śni, że zdarzy się zakasać rękawy i zabrać się do pracy, aby utworzyć Nowoczesna wersja Pontiac Firebird, który jest tylko to, co projektant zrobił Kasim Tlibekov. Ten rosyjski pokazuje nam poprzez swoją stronę na portalu społecznościowym znanej swoją szczególną wizję kultowego „muscle car” na bieżącym kluczem, łącząc w wirtualnym rekreacji jedne z najbardziej charakterystycznych cech pojazdu z innymi niepublikowane.

Oczywiście, kiedy mówisz, że jest to nowoczesna wersja Firebird nie odnosimy się do Pontiac Firebird, w którym jesteś prawdopodobnie myśląc: Firebird Trans Am z drugiej generacji z kultowego zewnętrznej dekoracji. Faktycznie, jest to reinterpretacja Pierwszy Pontiac Firebird, który trafi na rynek w 1967 roku jako druga próba GM ograniczaniu niespodziewany sukces Forda Mustanga.

Pontiac Firebird Trans Am Aukcja 1980 'Mistrz kierownicy ucieka' (5)

  • Pontiac Firebird Trans Am Aukcja 1980'Los Caraduras'
  • Pontiac Firebird Trans Am Aukcja 1980'Los Caraduras'
  • Pontiac Firebird Trans Am Aukcja 1980'Los Caraduras'
  • Pontiac Firebird Trans Am Aukcja 1980'Los Caraduras'
  • Pontiac Firebird Trans Am Aukcja 1980'Los Caraduras'

Został on wprowadzony w kilka miesięcy po modelu, z którym wspólną platformę i główne elementy, Chevrolet Camaro. Cztery pokolenia, które zawsze rozliczone w całości w oparciu o Camaro i to raczej niż jako ciekawostkę, możemy powiedzieć, że nie ma nic, aby zapobiec generalny silnika to zrobić ponownie teraz i rzucić Nowy Pontiac Firebird.

Ale nie można się zniechęcać, gdy wiesz, że to ledwie stało, bo trzeba pamiętać, że są już firmy, które chcą przekształcić aktualną Chevrolet Camaro w nowoczesnej wersji Firebird Trans Am, jak widać na poniższym filmie:

Zdjęcia: Facebook (Kasim Tlibekov)


Понравилась статья? Поделись с друзьями: