To koniec: Honda Accord sprzedawanych w Europie zatrzymuje

To koniec: Honda Accord sprzedawanych w Europie zatrzymuje

Honda numer 1 w Wielkiej Brytanii ogłosił, że Honda Accord sprzedawane w Europie zatrzyma się po 38 latach. Niskie obroty i silnej konkurencji w swoim segmencie były głównymi przyczynami.

Niżej na tych liniach jest dziś smutny dzień powiadomość, że Honda Accord sprzedawane w przystankachEuropa. Podobnie jak Kronika zapowiedzianej śmierci, ipo 38 kolejnych lat, japońska marka zdecydowała się opuścićdystrybucji, w „Starego Świata”, jego cztery sedanDrzwi ... przynajmniej w Wielkiej Brytanii. W Hiszpanii przynajmniej źródełHonda potwierdziła AUTO BILD Hiszpanii przynajmniej byćobecny aż do czerwca 2015 roku, w czasie których będzie on zdecydował, cozrobić.

Test Honda Accord Tourer 100,000 km: niezawodnośćjapoński

Wprowadzony na rynek w Stanach Zjednoczonych w 1976 roku, Honda Accord skaczącejkałuża zaledwie rok później, w 1992 roku nawet produkowane wSwidon, Wielka Brytania. Od samego początkuatuty, które zaliczane były ich niezawodność i technologiaprzystępne. Jednak, segment, w którym konkuruje, że odśredniej wielkości sedan, jest zdominowana przez niemieckich marek ikoszt produkcji był, Leon Brannan, Głowica zPodział samochód Honda, "inasumible", w ten sposób, Brannanstwierdził, że "Dlatego Accord pozostawia ten rynek bezprognoza powrotem", Europejska produkcja przeniosła się z AngliiJaponii, w 2000 roku, był to ruch, ogłaszając, że prędzejlub później, Honda Accord sprzedawane w Europie zatrzyma.

Honda Accord 2012 został najnowszy dotrzeć do naszychkraj, prawie trzy lata temu; i jest ten, który jest na sprzedażobecnie. Jest on dostępny z nadwoziem sedan i Tourer; i to jestdostępny z silnikiem benzynowym i diesla. zjednoczonyCzłonkowskie, na przykład już sprzedany nowej generacji, w tymbardziej wydajne wersje takie jak HondaAccord Hybrid.

niskie obroty

według JATO Dynamics, Europejskie sprzedaży Accordw 2014 roku spadły one o 19%, z łącznej sprzedaży tylko 3453szt. Ale liczby całkowitej sprzedaży modeli wStary Kontynent nie jest dużo lepiej ze spadkiem 5% w 2014 roku,co przekłada się na 133,268 sztuk.

Jednak Honda ma na celu odwrócenie tej tendencji poprzez opieraniew HondaCR-V 2015 Honda Civic i obok Honda HR-V2015.

źródło: Automotive News Europe


Понравилась статья? Поделись с друзьями: