3 osoby przewoźnik, który może być lepszym wyborem niż SUV

Dzięki ich wysiłkom, możemy znaleźć minivanów, które wyróżniają się na najlepszy SUV.

Nie przegap testu Renault Scenic

Każdy podbój, mają uszkodzenia zabezpieczenia. SUV wylądował kilka lat biorąc wiele klientela robi, i która, oczywiście, miał wpływ na różne segmenty. Na salony i segmentu MPV, jeszcze niedawno, widzieliśmy ich sprzedaż spadła na korzyść SUV, sytuacji, która zmusiła producentów do starać się jeszcze bardziej. Dzięki ich wysiłkom, możemy znaleźć minivanów, które wyróżniają się na najlepszy SUV. Tutaj zostawiamy 3 minivany, które mogą być lepszym wyborem niż SUV.

Są przestronne, są atrakcyjne, mają świetne rozwiązania. SUV wydaje się mieć wszystko. Gdzie minivan nie przekonuje, terenówka z miłości. Gdzie minivan przekonuje SUV może zrobić to samo. Wydaje się, że wojna jest wygrana na stronie todocamino. Chociaż nie jest prawdą we wszystkich przypadkach. Tuż poniżej tych linii masz trzy nazwiska, które chcą stać się prawdziwymi bohaterami dla Segment rodzina. Ratownicy nie mogą rzeczy tak proste dla SUV.

Renault Scénic

Renault Scenic i Grand Scenic Initiale Paris

Nowa generacja Renault Scénic poprawa w całej jego poprzednik. Jej poziom technologiczny, jego wyposażenie, a zwłaszcza jego estetyka udało się uratować wielu klientów, którzy zdecydowali się na segmencie SUV. Nic innego trzeba zobaczyć ich olbrzymie opony, element, który znacząco poprawia rozdział estetyczny i wygrywa dla dużych SUV.

Toyota Verso

Toyota Verso MPV

Zdecydowanie jeden z najlepszych segmentu minivanów jest Toyota Verso. Ta rodzina wygląda dobrze, i to naprawdę jest. Miłe dla oka, dobrych materiałów i niezawodne mechaniczne. Klient musi zaskakującym więcej niż jeden raz, jeżeli chcesz opuścić tę opcję i kupić RAV4. Nie lekceważ potęgi japońskiej terenówka, ale jego rodzina brat Toyota Verso ma wiele do powiedzenia.

BMW serii 2 Aktywny Tourer

BMW serii 2 Aktywny Tourer

SUV jest uderzające minivan, ale nie we wszystkich przypadkach. Że moc wyróżnieniem, które przynosi samochód z mięśni ciała jest niczym, z którymi może dać elegancki samochód i dobrze wykończone. BMW Serii 2 Aktywny Tourer, lub jego brat grand tourer 7 mandatów są cenami rodzina może stać się lepszym wyborem niż SUV.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: