Mercedes klasy A Hybrid 2018: caught próbujący

Niemiecki Compact nadal wykonywać swój rozwój testowy i nie polował po raz pierwszy, co będzie jego plug-in wariancie hybrydowym.

prąd klasa A To było punktem zwrotnym dla Mercedes, oznaczone pierwszy zdarzyło się w odmłodzenie marki, zasady podejścia do znacznie większej potencjalnej publiczności. Dlatego jego drugiej generacji, który przychodzi w przyszłym roku jest rozwijany z wielką starannością i chcą przyjąć przeskoczyć oryginału. Zanurzony w fazie testowania jeszcze całkowicie zamaskowany, mamy polować Mercedes klasy A Hybrid 2018.

VIDEO: do twarzy przyszłego Audi A3 i Mercedes A-Class

Obecność tej jednostki testowej potwierdza to, co było przypuszczenie, że nowa kompaktowa wola w dostosowywaniu ekologicznych wersjach. Bezpieczna i obecność klasy Wtyczka hybryd mechaniczne pogłoski wskazują jeszcze na 100% mocy będzie używał silnika 150 kW (204 KM), i mają wiele wersji 400 km. zauważa również, że znak będzie rozważało możliwość korzystania z wodorowych ogniw paliwowych. Ale to jest przewidywanie zdarzeń.

Nawet ze wszystkimi kamuflażu można się domyślać, że nowa generacja nie będzie daleko od aktualnej wielkości, proporcji, a nawet projektu. Punktem kulminacyjnym jest obecność żółtej naklejce na górze przedniej szyby, który mówi „HYBRID” i wyjaśnia jego naturę, co potwierdza fakt posiadania dwóch strzałów, z których każda znajduje się na jednej z płetw tylnych kół , Kłamstwo jest do zbiornika paliwa drugi jest do podłączenia zasilania i naładować baterie. Spośród nich nic nie wiemy, ale oczekuje się, że przynoszą niewielką autonomię, która pozwala Klasa A krążące od kilku kilometrów w trybie elektrycznym.

Mercedes klasy A 2018 zdjęcia szpiegowskie (10)

  • Mercedes klasy A 2018 zdjęcia szpiegowskie
  • Mercedes Klasa A 2018 Zdjęcia szpiegowskie przedni
  • Mercedes Klasa A 2018 Zdjęcia szpiegowskie Side
  • Mercedes klasy A tylny szpiegowskie zdjęcia 2018
  • Mercedes klasy A 2018 spy shots za
  • Mercedes A Class 2018
  • Mercedes A Class 2018
  • Mercedes A Class 2018
  • Mercedes A Class 2018
  • Mercedes A Class 2018

Oczekuje się, że Mercedes A Class 2018 zostać oficjalnie zaprezentowany podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego we Frankfurcie i komercjalizacji rozpocznie się wiosną przyszłego roku. Teraz powstaje pytanie, czy będziemy świadkami tych odmian elektrycznych podczas niemieckiej powołania lub trzeba czekać trochę więcej.

Źródło: Phocarmedia & Motor.es


Понравилась статья? Поделись с друзьями: