Ile mocy stracić silniki VW z urządzeniem?

Ile mocy stracić silniki VW z urządzeniem?

W porównaniu do ich wykonania w trybie normalnym, jak dużo energii sądzisz stracą silniki Volkswagena działając urządzenie, które pozwala zmieniać wyniki testów zanieczyszczeniom computing? Odpowiedź w filmie, że masz poniżej.

Nie przegap: „The KeysVolkswagen skandal "

Volkswagen skandal został sprowokowany, jakwiesz, bo inżynierowie Audi uciekają się doinformatyka zmieniają wyników kontrolnychemisję zanieczyszczeń  wykonane, w tym tego oprogramowaniaokoło 11 milionów pojazdów różnych marek z grupyktóre zostały sprzedane na całym świecie (tutaj znajduje się listapełne samochodów zmianie). Ten system rozpoznałw którym samochód był w trakcie testówoficjalne zatwierdzenie, zmieniając w ten sposób wydajnośćśmigło zakłócać wyniki, które w związku z tym będzieróżni się od tych wytwarzanych w trakcie normalnego użytkowania.

ale to, coile mocy silników Volkswagen utraconeDziałanie urządzenia obliczeniowe? Aby dowiedzieć się, faceciz TheFastLaneCar doprowadziły one jednostkę Volkswagen Jetta 2011 roku z silnikiem 2.0TDI na hamowni z rolkami na obu osiach. zwszystkie cztery koła w ruch, to znaczy tak, że teoretycznie nieurządzenie jest aktywowane, propelent pod warunkiem maksymalną mocz CV 140,47 (138,5 KM) i moment obrotowy 352,51 Nm.Dlatego praktycznie przybity do oficjalnych danych opublikowanychprzez Volkswagena.

Emisje klucze skandal Volkswagen (7)

 • nowy Passat

  Volkswagen musiał zaprzestać sprzedaży samochodów z silnikiem diesla w USA, w tym nowego Passata

 • sonda rury wydechowej

  Pomiar gazu odlotowego jest wykonany przez wprowadzenie sondy przez rurę wylotową

 • VW 2.0 TDI 189

  Silnik jest teraz w centrum skandalu: VW 2.0 TDI 189

 • 2,0 TDI VW

  2.0 TDI Volkswagen wyposaża mln pojazdów na całym świecie

 • wyeliminowanie emisji

  Tutaj kluczem system, który jest odpowiedzialny za eliminowanie emisji zanieczyszczeń

 • przepisy Euro

  Euro kolejne regulacje zmniejszyły limity CO2 i NOx dozwolone w Europie

 • Dodatkowa obróbka mocznik w gazach spalinowych

  Euro VI jest tak restrykcyjne, że niektóre samochody z silnikiem diesla posiada system dodatkowego leczenia mocznika spalin

Ze statycznymi kół tylnych, co jest jednym z warunkówkonieczne, wymaga systemu w celu aktywacji oprogramowania (tutajwyjaśnienie, w jakiwspomniane urządzenie pracuje), tym samym uzyskuje się wzórMaksymalna moc CV 138,44 (136,5 KM) i moment obrotowy309,66 Nm. W związku z tym Ta utrata mocySilnik 2.0 TDI w trybie „pułapkę” pod względem jegonormalna praca odpowiada 2 KM i 42 Nm momentu obrotowego.Nie może wydawać się dużo, ale która dociera spadek wydajnościCV 15,21, gdy silnik obraca się przy 2800 obrotach na minutę, w oparciulinia wysokiego napięcia i bardzo różne pary, aż osiągnie3,800 okrążeń. Oto wideo testy:

[B: https: //youtu.be/GhvI2oeBPtY]

Źródło: TheFastLaneCar


Понравилась статья? Поделись с друзьями: