Renault Grand Scenic 2016 Nowy: z 5 do 7 miejsc

Nowe Renault Grand Scenic 2016 będzie dostępny z 5 i 7 mandatów. Jego konstrukcja jest rewolucyjne dzięki elementów, takich jak ciała dwóch odcieniach, chromowane akcenty oraz panoramicznym szklanym dachem stałym, który jest oferowany jako opcja i bardziej praktycznych dzięki modułowości One Touch, który automatycznie Abate, natychmiast, foteliki z powrotem, aby uzyskać płaską podłogę i łatwy załadunek. zostanie on sprzedany przed końcem tego roku.

Mamy oficjalne informacje Nowe Renault GrandScénic 2016, Jest przedstawiane z bardziej dynamicznego obrazuelegancki. To dlatego, że nowy kompaktowy minivan, którybędzie Dostępny z pięciu do siedmiu siedzeń, kombajnyElementy takie jak ciała dwóch odcieniach, chromowanych akcesoriów, światłatylny pionowy efekt 3D panoramiczny dach szklany jakoOpcja i 20-calowe koła niepublikowane serii.

Nie przegap: To może być nowaRenault Scénic GT

W przypadku niektórych środków4634 x 1865 x 1660 mm, nowy Grand Scénic wynosi 24 cm dłuższeNowy Scénic, chociaż jest to bardziej praktyczne dziękimodułowość One Touch, który pozwala Abateautomatycznie, natychmiast, tylnymi siedzeniamiuzyskać płaską podłogę i łatwy załadunek.

Zdolność do butów 718 dm3 VDA (765 L) wersja5 siedzeń, tylne fotele z tylnym położeniu, jedenobjętość może wynosić do 866 dm3 VDA gdy siedzeniatylny są w maksymalnym położeniu przednim. fotelestrajkujący mają podobną strukturę Espace ponownie, z Elektrycznie osiem sposoby w tym regulacjai wersje funkcją masażu lędźwiowego i ogrzewaniawyższa.

Scénic 2016 (14)

 • Renault Scénic 2016

  Renault Scénic 2016 zrywa się stać MPV stulecia.

 • Renault Scénic 2016

  Scenic 2016 linie sprawiają, że wydają znacznie mniej monovolumen niż wcześniej.

 • Renault Scénic 2016

  Renault Scénic 2016 opiera się na koncepcji projektowania R-SPACE 2011.

 • Renault Scénic 2016

  Choć jest ona zachowując pewną atmosferę projektu z kompaktowego crossovera Renault Captur.

 • Renault Scénic 2016

  Obrazy malarskie dwukolorowe docenią extra.

 • Renault Scénic 2016

  20-calowe koła są wyposażone seryjnie w całej gamie.

 • Renault Scénic 2016

  W wymiarach Renault Scénic 2016 jest wyższa, szerokość i wysokość od poprzednika.

 • Renault Scénic 2016

  W szczególności, widokowe 2016 wysokość 13 mm, 40 mm i 20 mm, już szerzej.

 • Renault Scénic 2016

  Raz wewnątrz Renault Scenic 2016 znaleźć więcej miejsca i modułowość.

 • Renault Scénic 2016

  Oprzyrządowanie jest obecnie zorientowany na kierowcę i zawiera kolorowy ekran.

 • Renault Scénic 2016

  Ewentualnie, nowy Scénic może być wyposażony w szyberdach, która daje jasność i wrażenie przestronności.

 • Renault Scénic 2016

  One Touch System System składany pozwala złożeniu tylnych siedzeń.

 • Renault Scénic 2016

  Poza ładowności 572 litrów w bagażniku, nowy Scénic dostarcza 63 litrów między różnymi przedziałami.

 • Renault Scénic 2016

  Posiada cztery silniki wysokoprężne, dwóch benzynowych i jeden Assist Hybrid przyjedzie w tym roku.

Fotel pasażera z przodu może być umieszczony w pozycjiPodajnik o długości ładunkowej zoptymalizowany 2,85metrów. Siedzenia Row 2 jest przesuwna w ogóleWersje niezależnie (1/3, 2/3). W wersji 7fotele, siedzenia trzeciego rzędu mogą być ukryte.

Łatwe przesuwanie konsola środkowa Życie To ewoluowaław odpowiedzi na nowe zastosowania dla pasażerów przednich ityłu, tak, że zawiera 13 litrów pojemności do przechowywaniaobiektów. Na przodzie, oferuje przestrzeń slajdoświetlenie zamykanego przesuwnego panel z podłokietnikiemzintegrowane, które są poniżej, w zależności od poziomuZakres, dwa gniazda USB, karta SD, gniazdo jack igniazdo 12 V przednich pasażerów. 

Z tyłu jest wyposażony w dwa gniazda USB, wylotJack i gniazdo 12 V, a także rękawice dedykowanePasażerowie tylnych. Nowe Renault Grand Scénic oferuje licznenapędzające pomocnicze - włączając Activate hamulca bezpieczeństwaze standardem wykrywania pieszych, tylko w segmencie - itechnologie, takie jak System MULTI-SENSE, pozwalająctak aby mieć pięć trybów jazdy (Neutral, Sport, Comfort,Niestandardowe i Eco) i pięć środowisk świetlnych lub systemmultimedialnych R-łącznik 2 z dużym ekranie, i 8,7 calihead-up kolor wyświetlacz. 

Nowy Grand Scenic 2016 silniki Renault

Jeśli chodzi o dostawę mechanicznej Renault wybraładiesel pięć bloków, która pozostawi 110 KMmoże wynosić maksymalnie 160 i spalinowo-elektrycznych o nazwiePomagają Hybrid, gdzie generator elektryczny i akumulator48V energii zgromadzonej w poszczególnych fazach napędowychwspiera silnik wewnętrznego spalania w fazie przyśpieszania siłymaksymalna 110 KM.

Będą dwa benzynowe 115 i 130 KM, obydwa silnikiw połączeniu z sześciu przekładnią manualną. jestzadebiutuje później 2016.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: