Najmocniejszy wersja Nissan Qashqai 2014

Nissan Qashqai 2014 rozszerza swoją ofertę wraz z nadejściem nowego zaawansowanego silnik benzynowy, turbo DIG-T czterocylindrowy i 163 KM. Dzięki niemu Qashqai przyspiesza od 0 do 100 km / h na 9,1 sekundy i osiąga maksymalną prędkość 200 km / h.

 Nissan Qashqai 2014rozszerza swoją ofertę omotor DIG-T 163 KM. Ten nowy silnik turbobenzyna, 4-cylindrowy silnik 1,6 litra spełnia równieżsurowe przepisy anty-zanieczyszczenia EURO6.

nastrojonyspecjalnie dla Qashqai, Nowy silnik DIG-T 163wykorzystuje turbodoładowanie oraz licznetechnologie, które zwiększają wydajność i ekonomiczność użytkowania.Jednostka ta rozwija 163 KM przy 5600 obrotach na minutę i 240Nm między 2000 i 4000 obr./min. Liczby te są oparte nafilozofia „downsizing” stosowane przez Nissana, które łączą silnika „stosunkowo” małą wyporność i moc bardzogodni.

Podobnie jak w przypadku innych silnikówQashqai, nowy zakres DIG-T 163 jest wyposażony w systemStart / Stop. Przyspieszenie od 0 do 100 km / h odbywa się w 9,1sekundy, co czyni go najszybszym zakres Qashqaiz maksymalną prędkością 200 km / h.

Wersje wyposażone wSilnik ten zużywa z 5,8 l / 100 km w cyklu mieszanymemisja CO2 134 g / km do inkorporacji opony16 do 17 cali i 138 g / km dla opony podczas jazdy 18lub 19 cali.

Nowy silnik DIG-T 163Jest on dostępny z napędem na przednią oś i manualną skrzynią biegówSześć biegów. Jak zwykle we wszystkich silnikachQashqai, klienci mogą wybrać tę nową wersjędowolny z dostępnych wykończeniach; Visia, Acenta, Tekna 360Premium.

Możesz zobaczyćprezentacja Qashqai 2014:

Nissan Qashqai wiodące technologie

Nowy Nissan Qashqai ma Tarcza OchronyInteligentne technologie włączenie, chętnych do poprawybezpieczeństwo pasażerów i poprawić funkcjonalność samochodu.Jednym z nich jest Anti-zderzenie System Przód żemonitoruje drogę poprzez wbudowany radarsamochód i oferuje pomoc, gdy wymaga tego powiadomieniadźwiękowy lub automatyczną funkcję hamowania zodległość.

detektor zmęczenie, za pomocą urządzenia zwanego„Uwaga Driver Support”, ostrzega kierowcę, jeśli wykryje, żezachowania podczas jazdy jest niekonsekwentny i doradza zatrzymać na odpoczynekaby uniknąć wypadku. Również zawiera Zmień AlertPrzymusowe Lane, z programem do zarządzania obrazamiidentyfikuje nawet mniej widocznych śladówpodjazd.systemy dotyczącewykrywanie obejmuje Identyfikator Traffic Signal iBlind Spot przez Vision komora360 również odnowiona, wspomagania parkowania przezobraz z lotu ptaka samochodzie.obrazy z kamer są przewidywane do NissanConnect, 7-calowy ekran, który łączy ze smartfonówpodczas podróży lub planu trasy z domu z systememWyślij do samochodu.

detektorruch i Asystent światło na drodze, żeumożliwia automatyczne przełączanie od krótkich do długich świateł i vice versa,Są inne technologie Nissan Qashqai 2014.

Nissan Qashqai 2014 strona

Z ponad dwóch milionówsprzedanych egzemplarzy od czasu jej wprowadzenia w 2007 roku, nowy NissanQashqai 2014 (Można przeczytać pierwszytest) całkowicie odnawia jego projekt z grillemPrzód więcej osobowości (gdzie oświetlenie jest przez diody LED) orazjeden za który podkreśla ogromne wydłużone pilotów. toDruga generacja Qashqai Rośnie 4,9 centymetrówdługości, 2 cm i 1,5 cm niżej.

Wewnątrz, NissanQashqai wygrywa przestronności 2014 dzięki wzrostem wysokościwysoka i Bet (prawidłowo) o zwiększonej łącznościi systemy wspierające możliwości jazdy.

2014 Nissan Qashqai Backspace

W tym sensie siedzenia nowego Nissan Qashqai jestOne zostały przeprojektowane, aby zminimalizować zmęczenie z technik inspirowanychNASA oraz specjalne posiłki dla trzymaniem bocznym i lędźwiowym.praktyczność kabiny jest wzmocniona przez pojawienie więcejpusty wewnątrz tylne oparcia siedzeń są składane izostawić płaskie dno i istnieje do 16 ustawień pniuRośnie cubicar 20 litrów ogółem 430 litrów.

Nissan Qashqai 2014 silniki dostępne

Cztery silniki nadrobipoczątkowa oferta nowyQashqai. W sekcjipojawi się benzynowy 1.2 DIG 115 KM, który emituje jedynie 129 g / kmi jest wyposażony w system Start-Stop i 150 KM 1,6 DIG (240Nm), który dołączy do gamy w lecie 2014. Ten mechanicznegobędzie oferować zużycie 5,6 l / 100 km i emisji CO2 z 132g / km.

silniki wysokoprężneNissan Qashqai 2014 Zaczynają przez 1,5 dCi 110 KM,zwiększenie jego momentu obrotowego 20 Nm równa poprzedniej przemieszczeniei będzie oferować zużycie tylko 3,8 l / 100 km przy emisji 99g / km CO2. Poniższy silnik Diesla będzie 1.6 dCi 130 KM,mają być oferowane w wersjach przednim lub napędem na wszystkie koła. zNapęd na przednie koła, silnik ten jest dopuszczony do konsumpcji 4.4L / 100 km, ma emisji 119 g / km CO2. JeśliQashqai 2014 zajmuje system napędu na wszystkie MODE 4x4-i,ten silnik generuje towary konsumpcyjne o 4,9 l / 100 i 129 g / km CO2emisji.

Nissan Qashqai 2014 stanowisko kierowcy

Do dozowania siły1,6 silnik dCi Nissan debuts (oprócz sześciobiegowąWiadomo prędkość) automatycznej transmisji zwanyXtronic, który wykorzystuje technologię bezstopniową (tradycyjnymarki w Japonii).

Nie będzie wersja Nissan Qashqai +2 2014

Inną ważną zmianąNowy Nissan Qashqai 2014 w porównaniu do pierwszej generacjiwydłużony wariant +2 nie zostanie zwolniony. I to, że tak wielkaczęść ulepszeń w nowej zwrotnicy mająna podstawie informacji zebranych z właścicielamiQashqai, Nissan twórcy wzięli pod uwagę, że 87%jazdy +2 nabył go za większego bagażnika, anie przez trzeciego rzędu siedzeń. W tym sensie, dla tych,muszą trzeci rząd siedzeń, Nissan ma w swoimPortfel z X-Trail, który spełniaile ten wymóg. 

Nissan Qashqaito wszystkodoświadczony segmentu C jest produktemOna zaprezentowana podczas Paris Motor Show w 2006 roku i okazał się sukcesemna rynku. Jest to samochód, który wykorzystuje swój estetyczny SUVdotrzeć do klientów poszukujących samochodu z wzorem WięcejSportowy niż minivan i mieszkalnej wnętrza.¿Nissan Qashqai będzie powtórzyć sukces 2014?

cenyi sprzęt Nissan Qashqai 2014

Nissanpo prostu dać się Ceny i wyposażenie NissanQashqai 2014. Japoński SUV można kupić od 18.200 euroz wykończeniem Acenta i silnika benzynowego 115 KM. na wskrośprzypadek, nowy Nissan Qashqai będzie dostępny w tym samymkończy dzisiaj: Visia, Acenta, Tekna, w uzupełnieniu doNowy N-TEC. Wykończenie Visia oferuje światło dzienne LED, foteleZaawansowane przednia Komfort, klimatyzacja, ręce systemoweBluetooth wolna, asystent ruszania pod górę i ekranWielofunkcyjna 5-calowy standardowy kolor. sprzętFunkcje bezpieczeństwa obejmują sześć poduszek powietrznych, kontrola regulacja zawieszeniakontrola ciśnienia w oponach i prędkość lotuprzekroczenia prędkości.

Nissan Qashqai Acenta dodany klimatu Visiabi-strefowy, kierownica i gałka zmiany biegów pokryte skórą, oponyAlloy 17 cali i split system załadunkubagażnik. Sprzęt ochronny wraz z reflektoramiprzednie światła, reflektory automatyczny zapłon i czujnikDeszcz.

Nowa wersja Qashqai N-TEC dodaje zaawansowaneInteligentna tarcza Protection zaprojektowany w celu zwiększeniaBezpieczeństwo pasażerów dzięki antykolizyjny SystemuPrzedni, znaki identyfikacyjne, AsystentSystem belek i Lane Change AlertMimowolne. Dodaje się nowy system nawigacji iNissanConnect rozrywki, kolorowy ekran dotykowy 7"przeciwodblaskowa wysokiej rozdzielczości i łączność ze smartfonów.Panoramiczny dach dodaje również projekt i standard plusjasność w środku.

wersja Nissan Qashqai Tekna pozostanie najwyższaZakres, oferuje niespotykany poziom wyposażeniapomiędzy światłami segmentu zwrotnicy C Bi LED jest wyposażonywiększa pojemność niż światło ksenonowe, i poszerzyć TarczęInteligentna ochrona włączenie Zmęczenie detektor, wykrywaczMovement and Control Blind Spot. Wszystkie te urządzeńSą one przymocowane do komory obserwacji 360.Понравилась статья? Поделись с друзьями: