Wszystko o Madrycie Auto: Madrid Motor Show 2016

Wszystko o Madrycie Auto: Madrid Motor Show 2016

Auto Madryt 2016 jest Madrid Motor Show 2016. Do 16 goście mogą znaleźć swój nowy samochód i korzystać z licznych działań związanych ze światem czterema kołami. AUTO BILD jest obecna, aby korzystać z tej partii. Nie przegap nowości!

Półrocznych pokaz samochodów w Hiszpanii z powrotem do Madrytu.Auto Madryt 2016, Madryt Auto Show 2016odbywa się Ifema (hali 1, 2, 3, 4, 5) do 16May. Tam goście mogą znaleźć wieści zObecne marki i szeroka gama modeli, które decydująTo będzie twój następny samochód. Ponadto, mogą one korzystać z licznychzajęcia dla dorosłych i dla dzieci wdomu.

W tej gablocie pełny zakres 28 marek narażonysamochód z ofert specjalnych i tym modeli iwersje nadal nie sprzedawany w Hiszpania. Wśród marekobecne w Auto Madryt 2016 Obejmują one Abarth, Alfa Romeo, BMW, Dacia, Ferrari, Fiat, Ford, Hyundai, Honda, Infiniti, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Maserati, Mazda, Mini Mitsubishi, Mercedes, Nissan, Opel, Renault, Seat Smart, Suzuki i Toyota. OtoAuto Madryt Car 2016:

W przypadku Hyundaia, dla przykładu, nie odbyła się premieranarodowy Nowy Hyundai Ioniq iRównież jest to pokazane w przypadku Madrycie Seria specjalna GO!z okazji Euro 2016; Klienci mogą korzystaćSpecjalne promocje w zakup nowego Hyundaia iMają dostępny zewnętrzną powierzchnię 100m2 doprzetestować swoją gamę modeli. Lexus pokaże nowy Lexus LC 500, BMW CS niesie wykorzystuje M4 i ToyotaMadryt pokazuje uczyć Toyota C-HR.

Fiat Ioniq (11)

 • Hyundai przedni Ioniq

  Jest to pierwsze oficjalne zdjęcie z przodu nowego Hyundaia Ioniq.

 • Hyundai Ioniq

  Hyundai Ioniq będzie bezpośrednim konkurentem Toyota Prius.

 • Hyundai Ioniq

  Zostanie on zaprezentowany na Geneva Motor Show 2016 i są to pierwsze oficjalne zdjęcia.

 • Hyundai Ioniq

  Wnętrze jest zobowiązanie do prostoty, minimalizmu i ekologii przez Hyundai.

 • Hyundai Ioniq

  Będzie miał 1,6-litrowy benzynowy GDI czterocylindrowy, który dostarcza 103 KM i 146 Nm momentu obrotowego.

 • Hyundai Ioniq

  Związane z tym znajdziemy napęd elektryczny 43 CV i 170 Nm momentu obrotowego.

 • Hyundai Ioniq

  Testy w Korei Południowej rzucić 22,4 kilometrów na litrze benzyny zużytej.

 • Hyundai wnętrza Ioniq

  Mamy jeszcze poczekać na oficjalne testy przeprowadzane są w Europie kontrastują dane.

 • Hyundai Ioniq
 • Hyundai Ioniq

  Jest to kompaktowy sedan być oferowane jako hybryda wtyczki elektrycznych i hybrydowych.

 • Hyundai Ioniq

Ponadto Hall 6 dopasowanego odbieraProfesjonalny Salon Pojazdów i Fleet gdzie występujepełny zakres usług dla flot, a zwłaszcza małei średnich przedsiębiorstw oraz osób samozatrudnionych, dla których są one przeznaczoneformuły finansowania, wynajemi specyficzne i wysoce konkurencyjny konserwacji. 

Inne Madrid Motor Show 2016

Auto Madryt 2016 przygotował zestaw powieściPartycypacyjne działania na rzecz społeczeństwa. Stało zaprojektowany obszardla Wirtualne zawody e-sportowe w różnykategorie - Wzór 1 Gran Turismo Rally usytuowany wHala 4, z 4000 m2 instalacji z ponad 80 stanowiskgra, w której goście mogą rywalizować za darmo nasymulatory jazdy z transmisji online oraz na ekranieOlbrzymie i nagrody za pomocą odpowiednich figursektor motoryzacyjny.


Ponadto, w salonie ma demonstracja toruAIDS jazdy obwód wewnętrzny w hali 3gdzie można sprawdzić działanie samochodachsystemy wspomagania funkcjiParking w różnych rzeczywistych sytuacjach. Może byćrównież korzystać z obszaru symulatory jazdyRally i Wzór 1, odtwarzając różne obwodyOni pozwalają żyć odczucia do granic możliwości. 

Istnieją również obszary odpoczynku i przywracania, z FoodTrucks wdwa punkty połączeniowe pomiędzy pawilonami i biblioteki dla lalektak małe, od trzech lat, gdzie będą się bawićz pełnym programem zajęć dla dzieci. 


Auto Madryt 2016

Miejsce: Feria de Madrid (IFEMA)

Data: od 10 do 16 maja (dzień 10, tylko profesjonaliści)

Godziny: od 11.00 do 21.00

Cena: 6 euro (bezpłatne dla dzieci do 12 lat w towarzystwiedorosły) Kup je tutaj. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: