VIDEO: Pedro de la Rosa ucieka z zombie z pełną prędkością

Były Wzór 1 Pedro Martinez de la Rosa On wystąpił w reklamie dla osób grupa Disa iw tym pokażemy. To już jest!

Styl reżysera Quentin Tarantino, lub może bardziej podobna do serii The Walking Dead, hiszpański kierowca dostał bać jazdy mercury Comet.

Symulować pościg zombie, natomiast de la Rosa obciążenie paliwem i działa z pełną prędkością za sterami muscle car. Prawda jest taka, że ​​jest to hit, który nas oczarował ... do zobaczenia.

Jeśli pójdziesz zombie, spojrzeć na poniższy link będzie kolejny film George'a Romero. 

„Road of the Dead” będzie nazwany, i pojawi się zombie jazdy samochodów wyścigowych.

Badabooom. Birmański, współautor i reżyser filmu, określił projekt jako „Road Warrior” spotka się z „Rollerball” w wyścigu NASCAR, a wszystko z pewnej inspiracji Ben-Hur.

Ale jeśli wolisz, aby powrócić do realnego świata i zobaczyć pilotuje de la Rosa, Tutaj zobaczysz powrót do przeszłości napędzającego McLaren M10A 1969.

Kataloński był gwiazdą promocyjnego wideo Ducha Jarama, wydarzenie, które odbyło się w Madrycie i obwodu samochody zebrane legendę w historycznym szlaku, w której samochody ryknął ponownie F1.

Jednym z najbardziej spektakularny, M10A. Prawie pół wieku temu Nowa Zelandia Bruce McLaren, Założyciel zespołu, pojechaliśmy identyczny samochód w Jarama aby osiągnąć drugie miejsce po Jackie Stewart. To będzie jego ostatni podium.

Ale chcesz zobaczyć, jak de la Rosa On sprawia, że ​​aktor? Będzie ona uciec?

Daj mu grać i zobaczyć w jakim stylu!

 

Możesz być zainteresowany:

Więc on zbudował matazombies Hyundai z „Walking Dead”

To szaleństwo! Sprzedali pierwszy samochód „zombie” myśliwce 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: