Jaguar XF Sportbrake 2017: 1.700 litrów bagażu

Aby zakończyć zakres sedan XF Sportbrake przybywa, wariant wagon posiada szyberdach 1,6 metrów kwadratowych i bagażnik bazowy 565 litrów.

Nie przegap: Jaguar XFSportbrake, najbardziej praktyczny zakres

pomyślne Jaguar XF dodaje teraz jaguarXF Sportbrake, oczekiwana wersja ranchera modeluDNA łączy dynamiczną marką z wewnętrznym wszechstronnośćznacznie wyższa. Można składać zamówienia i cenęHiszpański rynek dostępu wariant to 45,600 euro.

Jest on oparty na sedan, tak że żaden projekt poziomWiele nowość. Jest czysty i dobrze zdefiniowane linie śledzićobecny i zintegrował bardzo naturalny maner nową obronę.Szyby boczne stają się coraz cieńsze, jak toosiągnie koniec korpusu są sformułowane w chrom Therelingi dachowe wytrzymać ciężar do 100 kg i flankująpanoramiczny szklany 1,6 metrów kwadratowych przywiązuje wielkąilość naturalnego światła wewnątrz. Wreszcie, blaty wingogromny bramy podzielenie grupy optyczne i otwieraniainteligentny.

Wideo: Jaguar XF pierwszy zwiastun Sportbrake 2017

Wnętrze jest praktycznie identyczny z XF normalny,z oczywistej różnicy znacznie bardziej zdolnego buta. Mapojemność 465 litrów, jednak złożenie tylnego rzędu siedzeńw proporcji 40:20:40 może być przedłużony do 1700 litrów.Różne pierwiastki, takie jak cztery punkty zaczepienia, pokrywęOpłata lub partycji netto ułatwienia bezpiecznych pakietówtransportowane. I last but not least, aby poprawić jeszcze bardziej jegoładowność, wszystko Jaguar XF Sportbrake mauciąg od 1900 do 2000 kg, maKulkowe dwie opcje dostępne do holowania i wyposażone są w standardoweTow Assist z systemem kontroli stabilności.

To tylko jeden z wielu elementów technologicznychktóry szczyci Brytyjczyków. Kluczowym działaniem jest bransoletkadziała jako klucz, istnieje system oczyszczania powietrzawnętrze, można wybierać między systemami infotainmentEkran 8 lub 10 cali, są w pełni kompatybilne zAndroid i urządzeń firmy Apple i posiada system kontroligestów. Do tego dodaje się jazdy asystentów kontroląadaptive cruise, Park Assist, detektor ruchutylny lub żaluzjami.

Jaguar XF Sportbrake 2017 Camouflaged (3)

  • Jaguar XF Sportbrake 2017 Zakamuflowany
  • Jaguar XF Sportbrake 2017 Zakamuflowany
  • Jaguar XF Sportbrake 2017 Zakamuflowany

Zakres będzie zorganizowana w pięciu wersjach wyposażenia: PurePrestige, Portfolio, R-Sport i S. Jeśli chodzi o opcje mechanicznych,benzyną jest dostępna tylko HP 2.0 250,większa część jest utworzona z bloków ingenium spalinowych: 2,0 163CV, 2.0 180 KM, 240 KM i 300 KM 2.0 3.0 V6. Ponieważ każdymoże to być w połączeniu z mechaniczną przekładnią lub sześć prędkościąz automatyczną ZF sześć lub osiem stosunków, a takżeintegralny napęd na tylne koła lub napęd na cztery koła.

Pomimo, że cięższe niż hatchbacka, intensywnealuminium w swojej strukturze sprawia wadze od 1660 kg, którerównież są rozmieszczone pomiędzy obiema osiami 50:50. Aby zachowaćDynamiczne modele charakterystyczne jaguar To udoskonalił systemwspomaganie kierownicy, zawieszenie jest rekonfiguracji,ewentualnie jest adaptacyjne tłumienie automatyczneMają konfigurator układu kierowniczego, zawieszenia i silnika; iAWD wykorzystywane do inteligentnych Dinamics Drivelineprzewidzenia straty przyczepności i dystrybucji momentu obrotowego odpowiednio.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: