Jeep Compass 2017, z 25500 euro!

2017 Jeep Compass zadebiutował w 2016 roku w Los Angeles teraz została przedstawiona europejskiej wersji na Geneva Motor Show. US zastępuje poprzednią generację Compass i Jeep Patriot i jest dostępny za pomocą jednego śmigła, podczas gdy w &# 039; Stary Kontynent&# 039; Zakres są cztery silniki, dwa benzynowe i dwa diesel. W Hiszpanii ma cenę wywoławczą 25500 euro.

Zainteresowany: nie będzie pick-up oparty na dżipakowboj

2017 Jeep Compass właśnie zadebiutowałaEuropa w Genewie SamochodowegoJego 2017 międzynarodowa prezentacja w Sali Los Angeles 2016 roku. I to jestktóry, jak wyjaśniono swój ślad w jego coming-out w USA, przyjdzieponad 100 rynkach na całym świecie. Na amerykańskiej ziemizastępuje poprzednią generację i kompas jeeppatriota i jest dostępny z jednym silnikiem 2.4 180 KM, Jeep Compassmamy przetestowane. W Hiszpanii będzie pochodzić z dwóch silnikówbenzyna i olej napędowy dwa: MultiAir2 1,4 Turbo 140 KM 170 HP,Że tworzą pierwszą grupę i 1,6 Multijet II z 120 KM 140 KM2,0 Multijet II Poza 170 HP, z silnikiem wysokoprężnym. Ponadto,W zależności od napędu, 4x2 lub 4x4 i motoryzacji, vanzwiązany z ręczną sześciobiegową automatycznego równieżautomatyczny sześć lub dziewięć. Posiada również czteryWykończenia: Sport, Długość, Limited i Trailhawk.

WIDEO: Odkryj nowy 2017 Jeep Compass na szczegóły!

Niezależnie od wybranej przekładnidla 2017 Jeep Compass, 100% momentu obrotowego może byćwysyłane do pojedynczego koła Dzięki aktywnemu napędu Jeep i JeepNapęd aktywny niski. Chociaż, jeśli ten nie osiąga wszystkooff-road zalety szukać w SUV, firmaAmerykański należący do Fiat ofert jeepkompas Trailhawk. Odnotowano jego największy kąt wejścia iWyjście Campero jego wygląd i opcja „Rocks” selektoratryb, który pozwala na pokonywanie przeszkód jazdywybitny trudność, jak moglibyśmy spróbować na ranczoTeksas.

Ta wersja ma nieco aspektagresywne i wytrzymałe dzięki zastosowaniu nowego układu zawieszeniaPozwala kąt natarcia 30 °, kąt rozdzielenia24 stopni, i kąt wyjścia 34 stopni, bardziej niż wystarczająceaby spełnić niemal każdą przeszkodę. inne aspektyZalety współczynnika przeciągania Trailhawk wynosi 20: 1 iHill Descent sterowania.

Pięć prototypów Jeep nie wiesz (5)

 • Pięć prototypy Jeep nie znają

  Kaiser-Jeep Willys Szeroki-Trac Concept 1960 zaprojektowana przez Korony Coach jako pojazd o niskim koszcie aluminium.

 • Pięć prototypy Jeep nie znają

  Willys Jeep Bobcat 1953, niewielkie prototyp zaledwie 670 kg przeznaczone do wystrzelony z samolotu.

 • Pięć prototypy Jeep nie znają

  Jeep XJ001 Concept 1969, muscle car jeep stworzony w oparciu plastik i na podwoziu CJ-5.

 • Pięć prototypy Jeep nie znają

  Freedom Concept 1990 Jeep Jeep Cherokee zamienny z elektrycznym dachem i bar bezpieczeństwa.

 • Pięć prototypy Jeep nie znają

  Jeep Wagoneer 2000 1991 Concept, prototyp, który był jak by podgląd SUV XXI wieku.

Estetycznie nowy Compass prezentyewolucyjny projekt na podstawie jego poprzednik, ale z wielkimPodobieństwo do swojego starszego brata, Grand Cherokee. kolejne zmianyNajważniejsze to remont przodu z nowymi reflektorami i Aprzeprojektowany krata, linia dachu, nowy słupek C itylna szyba bliżej. Wewnątrz, w międzyczasie, jedenEkran 3,5 cala informacji międzymetrów, ale to może być zastąpiona przez wersję 7cale całkowicie cyfrowe. Ponadto ekranSystem Infotainment, dostępny w 5, 7 i 8,4 cala,Oferuje on kompatybilność z Apple i Android Auto carplay.

2017 Jeep Compass

Można wyposażyć ponad 70 aktywnych funkcji bezpieczeństwai pasywny; Wśród nich jest zderzenia czołowego ostrzeżenie plusBlind Spot wykrywania, ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu plus sterowaniaprzejście z tyłu, lusterka system kamer,zautomatyzowany parking, adaptacyjny tempomat sześćpoduszki powietrzne w standardzie.

2017 Jeep Compass ma swoją cenę zpocząwszy 25.500 euro i dotrze do salonów w HiszpaniiOd lata.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: