Zapewnić Rover Range: Otwiera turbo 300 KM

Upewnić się, że Range Rover jest anty Porsche Macan Land Rover i tu powiedzieć o wszystkim. Z sześcioma silnikami, napędem na wszystkie koła, pięć miejsc siedzących i 673 litrów bagażu, trafi do sprzedaży w lipcu od 60.250 euro.

Zakres testu Rover Sport, teraz bardziej przystępne

Land Rover wprowadził Zapewnienie w 2017 Geneva Motor Show, ale przed jego prezentacją świata i masz wszystkie informacje w modelu, który przychodzi, aby wypełnić przestrzeń pomiędzy Range Rover Evoque oraz Range Rover Sport. Upewnić się, że nowe zestawy do sprzedaży w lipcu z 60.250 euro i chce konkurować z Porsche Macan X6 i BMW. Mierzy 4,83 m długości i po raz pierwszy w sieci, dostęp do wnętrza dzięki rozmieszczenia eleganckich uchwytów. Elegancji wraz sportowego uwzględniającej ostry suficie podwieszanym coupe są cechami modelu, która jest wykonana z materiałów lekkich, takich jak aluminium, aby zmniejszyć jego ciężar poniżej dwóch ton i stwierdzenie CX 0,32 ,

Wideo: Oto pierwszy zwiastun zapewnić Range Rovera

 


Więc wewnątrz nowy Zapewnienie

Czwarty model z gamy Rover Range cieszy się rozstaw osi 2,9 m, co pozwala dać przestrzeń dla pięciu pasażerów. Usiadłem w tylnym rzędzie i pięć prawdziwych foteli, a następnie umieszczony fotel kierowcy do szczeliny 1,8 metrowym zostawiła mnie za dużo nóg i głowy. Bagażnik 673 litrów sześciennych, co czyni go jednym z najlepszych w swojej kategorii. Znaczącą postacią, ale mniej spektakularny niż prezentacji na tablicy informacyjnej. Zapomnij przycisków, jest tylko ... jeden! Reszta to wszystko cyfrowy trzy ekrany: jeden zegarków Box i dwa w konsoli środkowej. Te dwa 10-calowe ekrany dotykowe oraz High-Definition tworzą nowy system Infotainment Touch Pro Duo. selektory Terrain Response i Terrain Response 2 Są one zintegrowane z Touch Pro Duo, więc to nie jest już konieczne w celu włączenia tradycyjnych przycisków. W ten sposób przestrzeń w konsoli środkowej jest zwiększana i estetyczny minimalistyczne podejście przenika każdy aspekt projektowania zapewnienia naprężenia.

Genewa: wszystko 

Przed kierowcą są pojedyncze kulki analogowe i pomiędzy nimi, jest wyświetlaczem LCD 5-calowe lub interaktywne sterownika ekranu 12 cale (w tym szeregowo z opisu SE). Ta wirtualna tablica przyrządów HD oferuje szeroką wiedzę techniczną i pozwala kierowcy priorytetów najważniejsze informacje: konfigurację z dwoma sferami i panel informacyjny w centrum, układ z kuli i dwóch paneli informacyjnych na bokach lub zobaczyć całą mapę.

HUD w pełnym kolorze dziedzinie może również wyświetlać odpowiednie informacje, takie jak prędkość, instrukcje nawigacji krok po kroku i ostrzeżenia aktywny system bezpieczeństwa. Wirtualne obrazy przewidywane na przedniej szybie wydaje się unosić się około dwóch metrów przed kierowcą, co pozwala przetwarzać informacje szybko i łatwo, a jednocześnie koncentruje się na drodze.

Kierownica wyposażona jest w przyciski dotykowe, które aktywują opcje w zależności od sytuacji, a nawet mogą być zaprogramowane.

Zapewnić mechaniczną zakres 2017

Sześć silników uzupełnić zakres Zapewnienie, który wyposażony napęd na wszystkie koła, a głębokość brodzenia 650 mm, jeśli chcesz wędrować z asfaltu. O tym, można wybrać, aby przejść z 2,0 diesel 180 KM Ingenium V6 benzyny do 380 KM. Pomiędzy dwoma napędowy 240 i 300 CV lub dwa benzyna 200 i 300 KM (zarówno czterocylindrowy). Te materiały miotające są związane z automatyczną skrzynią biegów ZF osiem prędkości.

Ponadto, nowe debiuty Range Rover zapewnić turbo 2,0 litra 300 KM benzyna tuż przed jego przybyciem w salonach. Ta nowa jednostka dostarcza moment obrotowy 400 Nm przy dodaniu dwóch turbosprężarek z łożyskami ceramicznymi i większej przepustowości oferowanych aż do 26% więcej powietrza. Jednakże, osiąga 100 km / h od postoju w 5,7 sekundy. Do późniejszego przybycia wariancie hybrydowym planowane jest, bo jej przywódcy nie wykluczają. Niezależnie od wybranego silnika, Veiling wyróżnia się cechami off road, ponieważ ma pojemność 650 mm i brodzenia liczne pomoce jazdy.

Zapewnić Range Rovera w Genewie 2017

Niemal pół wieku po tym, jak złożyć oryginał Range Rovera, marka prezentuje w Genewie czwarty członek zakresie, który zostanie rozpoczęty w dniu 1 marca. W rzeczywistości nazwa "tylnojęzykowy„Pochodzi z prototypów Range Rover Original, z 1969. Land Rover twierdzi, że elementy na których opiera się Zapewnić Range Rovera Są stylowe, minimalistyczne i technologia. 

Główny projektant Land Rover, Gerry McGovern, powiedział: "Wierzymy, że tylnojęzykowy To będzie awangardą Range Rover. Przynosi nową wizję glamour, nowoczesności i elegancji tej marki. Zapewnić Range Rovera zmieni wszystko", Nadaje się do wszystkich terenów, są wykonywane z materiałów odnawialnych i zapewniają technikę nowatorskie.

Nazwa „zapewnienie” pochodzi od Range Rover prototypy Original, z 1969. Kiedy inżynierowie musieli znaleźć psedónimo do użytku z 26 jednostek przedprodukcyjnej Range Rover, Zapewnić wybrał imię, pochodzi od łacińskiego „velare”, który wyraźnie oznacza zapewnienie lub pokrywę.

W sprzedaży w lipcu na cena zaczyna się od 60.250 euro, najbardziej ekskluzywna wersja zapewni pierwsze wydanie, dostępne w ciągu pierwszego roku od modelu marketingowego. Hodowcy nawet specyfikacja HSE, wariant ten jest dostępny tylko z diesel i benzynowy V6 3,0 silników i jest standardowo wyposażony w szeroki zakres dodatkowych funkcji, takich jak wewnętrzna pełni pokryte skórą, aby dopasować foteli Windsor Kolor światła Oyster lub Ebony , nagłośnienie Meridian 1600 W, Matrix-laser reflektory i felgi LED dwukrotnie mówił 22-calowy polerowanie lustrzane wykończenie.

Zakres zakończeniu strukturę Standard, S, SE i HSE, Ma 12 kolorów nadwozia i można dodać czerni i pakiety luksusu. Dostępne dla wersji standardowej i R-dynamiczny, a czarne opakowanie wykorzystuje charakterystyczny kolor w Narwiku Czarnej ruszt grillowy i ramki, odznaki na masce i tylnej klapy, otwory, w górnej ramie przyczepy i dolnej krawędzi zderzaka. W modelach R-Dynamic Gill kaptur otwory wentylacyjne, bagażnik i wykończenia wylot wydechowy również wykończone są w Narwiku Czarno.

pakiet luksusowy Ci są zarezerwowane wyłącznie dla standardowych wersjach i obejmuje niższy zapewniają błyszczące wykończenie w Narwiku czerni podkreślając eleganckie szczegóły wykończenia na zewnątrz pojazdu. Transformacja została zakończona wraz z włączeniem do mgły, pokrywą Hak Narvik czarny, z częścią wspomnianej pokrywy w Indus Silver i dolnej krawędzi zderzaka w Atlas Silver.

Nie przegap wszystkie wiadomości z Geneva Motor Show 2017.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: