Hunted kwid Renault od 5000 euro

Co podstęp ukrywa się za samochodem 5000 euro? Dlaczego Renault kwid być tak tanie? Carlos Ghosn, prezes Renault, wyjaśnia tajemnicę tej cenie. Nowy model francuskiej marki znajdą się śmigła 57 KM 0.8 i pochodzą z logo Renault i Dacia nie, jak początkowo spekulował. A teraz mamy kolejne zdjęcia szpiegowskie ostatecznego modelu.

Dziś produkować tanie samochody jest wyzwaniem dlaProducenci, którzy mają grać z wieloma zmiennymiRozumiem. Jednak wydaje się, że Renault mieć kluczwięc to nie jest tak trudne, coś oni chcieli pokazaćprzez Renault kwid, dlaczego jest tak tanio?

Zainteresowany: To byłby Renault kwidsukienka RS

Ponieważ widzieliśmy pierwsze obrazy, co będzie wersjaprodukcja Renault kwid Zacząłspekulować, że gdyby doszło do sprzedaży w Europie, by w ramachDacia parasol. To było dośćlogiczne, że tak, ponieważ kwid Jest on przedstawiony jako Niski koszt SUV Francuski dom, zktóry spełnia wszystkie wymagania, aby być Dacia.

Ale Carlos Ghosn zaprzeczył kategorycznie kilka dni temu.CEO Renault, powiedział kwid jest i będzie Renaulta nie Dacia, a tym samym być sprzedawane na pierwszymCzas Indie (z ceną na około 5000 euro) i małystopniowo w innych rynkach (która wygląda jak to będzie równieżEurope).

Nasi przyjaciele www.motor.es Oni polowali jednostkęwalcówka Hiszpania, i można zobaczyć wszystkie zdjęcia tutaj. W każdym razie,Pokażemy jeden, więc można zobaczyć i ich proporcje pomimojego intensywny kamuflaż.

Renault kwid

najwidoczniej tajemnica obniżonej cenie kwidjest to, że 97% części niezbędnych do produkcjiPochodzą one z francuskich dostawców. Ponadto, Ghosn powiedziałRenault kwid być produkowane w krajach rozwijających się, w którychBand i nie będą eksportowane. Obejrzyj ten filmUZASADNIENIE:

Renault rozpoczęła w kwid 0,8 57 CV, jakoTo wskazuje raport dotyczący uprawnień oferowanych przez nowego modeluFrancuska marka.

Jeśli niedawno ogłosiła, że ​​model będzie Renault, i nieDacia, teraz ujawniają nowe dane. Instrukcja pięćmarsze są standardowo, ale może też miećautomatycznie. Renault rozważa również zawieraćsilnik wysokoprężny i jeden benzynowy.

Pamiętasz, co było „koncepcja”, skąd odszedłbędzie przyszły model ulicę? To było to, że można zobaczyć wNastępny film:

Pierwsze obrazy produkcji Renault kwid koncertże, zgodnie z oczekiwaniami, będzie bardzo sememejante do Renault kwid Concept żePrzedstawił on w Sali New Delhi. 

Niewielki SUV platforma udostępniania wersji francuski żeRenault maopracowany we współpracy z Nissanem. oznacza tomierząc mniej niż cztery metry długości i nie osiąga dwametrów szerokości. Jak widać na zdjęciach, które maszRenault pod warunkiem, wnętrze proste, ale bardzo nowoczesny.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: