Prawdziwe modele dotknięte przez skandalu VW

Prawdziwe modele dotknięte przez skandalu VW

Po wielu plotkach, pochodzi z prawdziwymi listę modeli, których dotyczy innego skandalu Volkswagen. oprócz &# 039; dieselgate&# 039; firma niemiecki powiedział w listopadzie miał 800.000 pojazdy z nieprawidłowymi emisji CO2. Wydaje się jednak, że ten problem dotyczy tylko dziewięć wersje specjalnie na łączną kwotę 36.000 samochodów.

Volkswagen ogłosił w listopadzie, że 800.000 pojazdy mogłybyJest dotknięte przez emisje manipulacji, w tym przypadkuCO2; Cóż, firma upublicznione teraz listarzeczywiste modele dotknięte Kolejny skandal VW. wOgólnie, niemiecka marka gwarantuje, że istnieje dziewięć wersjereprezentujące łącznie 36.000 samochodów, czyli 0,5%Roczna kwota produkcyjna. Oto one:

- Volkswagen Polo 1,0 TSI BlueMotion 93CV EU6 ze zmianą7 DSG

- Volkswagen Scirocco 181 KM 2,0 TDI BMT EU6 ze zmianami6-biegowa

- Volkswagen Jetta BMW 103 KM 1.2 TSI EU6 ze zmianami6-biegowa

- Volkswagen Jetta 108 KM 2.0 TDI BMT EU6 ze zmianami5-biegowa manualna

- Volkswagen Golf Cabriolet BMT 2.0 TDI o mocy 108 KM UE65 przekładnia manualna

- Volkswagen Golf 147 KM 2.0 TDI BMT EU6 ze zmianami6-biegowa

- Volkswagen Passat Alltrack 2.0 TSI 4MOTION BMT 217 KMUS6 DSG 7 prędkość

- Volkswagen Passat Variant 2,0 TDI 4MOTION BMT SCR 236CV US6 DSG 7 prędkość

- Volkswagen Passat Variant ACT 1.4 TSI BMT 147 KM EU6z 6 skrzynią biegów

Oczekuje się, że inne marki grupy, takie jak Audi to, Skodai Seat złożyć oficjalną zapowiedź wkrótce. Ponadto,Volkswagen informuje, że żadna zmiana nie jest konieczna mechanicznadla tych dotkniętych samochodów.

Z drugiej strony, jeśli masz samochód z silnikami 1.6 TDI (Powersod 75 do 105 KM) lub 2,0 TDI (84 do 180 CV CV), zakupionym2009 i wrzesień 2015 r jesteś ofiarą skandalVolkswagen. Do tej pory to, co zostało już uznane z producentem,chociaż na liście samochody i silniki dotknięteVolkswagen może wzrosnąć, ponieważ władze GermanysZostały one wskazane, że nie może być aż do 98.000 modeli jednostekbenzyny są emitujących więcej CO2 niż miałozatwierdzone, paliwo i gaz nie podskoczył doPalestra oficjalnie, choć zawarte w rozdzialeNajczęściej zadawane pytania (FAQ), że Skoda i Seat marki ujętew przestrzeni na swojej stronie internetowej poświęconej wyjaśnieniu wątpliwości tesilniki i szukać, numer podwozia pojazdównaruszone.

jednak zachować spokój: można nadal korzystać z samochodunormalnie.

Nie przegap: VolkswagenHiszpania przeprasza swoich klientów

Po poznaniu skandal kluczeVolkswagen na razie lista samochodów i silników dotknięteVolkswagen Został on zamknięty 10 1.6 TDI i silniki2,0 TDI z kodem rodzina EA189 i 33 modeli zSeat, Skoda, Volkswagen i Audi. W sumie 11 milionów samochodówna całym świecie, z czego 800.000 krążyć w Europie. toŚroda, globalny wiceprezes Volkswagen, FranciscoJavier Garcia Sanz, spotkał się z Ministrem Przemysłu JoseManuel Soria, aktualizować status grupy i jejInwestycje w Hiszpanii.

Miedź, które już wpadły Volkswagen (6)

 • Heinz-Jakob Neußer i Michael Horn

  Heinz-Jakob Neußer i Michael Horn, dwa kierownictwo Volkswagen mógłby opuścić grupę w piątek

 • Ulrich Hackenberg dotychczas głowicy R & D z audi

  Ulrich Hackenberg dotychczas głowę R & D audi pojawia się również wspomniane w niektórych nośników

 • Michael Horn i Martin Winterkorn

  Michael Horn i Martin Winterkorn, z gubernator Bill Haslam Tennessee

 • Heinz-Jakob Neusser

  Heinz-Jakoba Neusser, dyrektor rozwoju marki Volkswagen może również opuścić grupę

 • Ulrich Hackenberg, Audi

  Ulrich Hackenberg, podczas jednego z najnowszych produktów prezentacji Audi

 • VW Golf został nazwany Car of the Year USA

  Co gorsza, to 2015 VW Golf został nazwany Car of the Year USA

Ponadto, 3,0 TDI Volkswagen takżeTo jest badany przez EPA. Mimo, że grupa kontynuuje niemieckitwierdząc, że silnik ten nie ma żadnego triku, Porsche ogłosił wczoraj, że przestał sprzedawać Cayenne DieselUSA jako środek ostrożności. Wkrótce potem, w całej grupiePodążył w jego ślady i publikowane dobrowolnie przestała umieścićsprzedaży wszystkich modeli z silnikiem wysokoprężnym 3.0 V6 w USAW szczególności są one Volkswagen Touareg 2014, Porsche Cayenne2015 i Audi Q5, A6 Quattro, Quattro A7 i A8L.

Jeśli chodzi o dotyczy modeli przez "dieselbrama”Tutaj są organizowane przez marki:

- modele Seat dotknięte przez skandalu Volkswagen:Alhambra, Exeo, Ibiza, Leon, Toledo, Altea i Altea XL.

- modele Audi Volkswagen dotknięte przez skandalu: A1,A3, A4, A5, A6, Q3, Q5, TT.

- modele Volkswagen dotknięte przez skandaluVolkswagen: Golf, Polo, Touran, Passat, Passat CC, Scirocco,Tiguan, Jetta, Multivan, Sharan, Amarok, Beetle

- modele Skoda dotknięte przez skandalu Volkswagen:Fabia, Octavia, Superb Rapid Rapid Spaceback, Yeti, Scout,Roomster.

Wiesz cozrobić, jeśli Twój samochód jest jednym z souped przez VW? Chwila, anie jest krajem, który podjął działania przeciwko manipulacjiEmisje Volkswagen: Szwajcaria zakazała sprzedażypojazdów dotkniętych przez ten skandal. Stay tuned dlaAUTOBILD.ES dla wszystkich szczegółów. Na razie, plusVolkswagen, Audi potwierdził, że 2,1 miliona swoich wozównaruszone. Jeśli strony Skoda potwierdza, że ​​w swojej flocie dotyczy 1,2 mlnszt.

hiszpański przypadek

Początkowo grupa Volkswagen poinformowałMinistrowie Przemysłu i Środowiska rządu HiszpaniiZidentyfikowaniu łącznie 683,626 pojazdy wyposażonesilniki wysokoprężne typ EA 189 EU 5 w obrocierynek hiszpański. Całkowitych, 257,479 pojazdówodpowiadają marki Volkswagen, Seat 221,783, 147,095 Audi,37,082 do 20,187 Skoda Volkswagen Samochody Użytkowe.

Zainteresowany: Volkswagenuruchamia sieci dla osób dotkniętych przez Dieselgate

Ponadto, Grupa Volkswagen ogłosił, żeznaki te opublikował na swojej stronie internetowej, od soboty 3Październik to numer bezpłatny kontakt z każdym klientemmożna zgłaszać stan swojego pojazdu, chociaż raportówWszystkie pojazdy, które dotknięte są całkowicie bezpieczne i sprawnedo obiegu.

Z drugiej strony, mówią, że robią wszystkoktóry jest w twoich rękach, aby rozwiązać problem z maksimummożliwa prędkość i jak mogłoby być inaczej, to zajmiewszystkich kosztów.

Należy również pamiętać, że wszystkie nowe pojazdyUE silnik wysokoprężny 6, obecnie sprzedawany w UniiEuropejskiej, spełniają wymagania ustawy i przepisówśrodowiska.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: