KYMCO przodu dwóch swoich modeli EICMA 2017: Hulajnoga przygodowych i trirueda

KYMCO oferują niewielką podgląd swoich nowych produktów na EICMA 2017

KYMCO nie chciał czekać na jego konferencji prasowej Hall of Milan 2017 i już zaproponował nam małą próbkę tego, co widzimy w dniu 7 listopada na EICMA.

KYMCO: wszystkie skutery i zaktualizowane ceny

KYMCO przodu dwóch swoich modeli EICMA 2017: Hulajnoga przygodowych i trirueda. Tajwański firma nie chciała czekać do Wtorek, 07 listopada, kiedy jest planowane ich konferencję prasową, aby odsłonić swoje nowe modele w 2017 Mediolan Pokaż i mamy dwa bardzo znaczące, co azjatycki producent ma zaliczek ręcznych. 

Oba modele są częścią koncepcji Seria C, nowa generacja skuterów z jasnego przygód podejścia i pozostawiając trochę na bok koncepcję „supermini” z resztą pasma. Jest to szczególnie widoczne w pierwszym z modeli widać na zdjęciu i można powiedzieć, że będzie jasne konkurentem Honda X-ADV

Obecność nadaje tej maxiscooter czysto off-road a także zdjęcie jest robione na polnej drodze, jednoznaczny znak, że ten rower powinien działać sprawnie w tego typu terenie. Wydaje się również, że regulowane szyby przednie będzie i będzie zawierał tarcze promieniowe zarówno z przodu jak iz tyłu. bardzo ciekawy konstrukcja fotela Jest kończąc w podporze, która spoczywa na górnej części obudowy w celu zapewnienia komfortu pasażerów. 

Z drugiej strony, i który jest dla nas miłym zaskoczeniem jest pojazd trirueda, dużo jak jego imiennik projektowania przygody. W rzeczywistości, tylko najbardziej zauważalny na pierwszy rzut oka, po prostu znać szczegóły techniczne silnika i innych, różnica jest w kołach, które są mniejsze, aby ułatwić obecność dwóch pociągów na przedniej osi. W obu przypadkach, opony są podpisane przez Metzeler. Czy zakład KYMCO walczyć przeciw nowej Yamaha Niken?

To będzie bardzo interesujące dowiedzieć się więcej informacji na temat koncepcji serii C w Sali Milan 2017. Dwa maxiscooters z wyraźnym odniesieniem do innej bazie modelu podejmowania, która jest niczym innym niż KYMCO AK 550. Jest oczywiste, że KYMCO są zakłady ta nowa partia Modele większej wyporności i poziomu wyposażenia. I świętujemy to.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: