Śledź na żywo prezentację Ducati na EICMA 2017

Ducati prezentacja na EICMA 2017 na żywo

Ducati prezentuje swój nowy 2018 z Mediolanu Show. Śledzić na żywo w Internecie, że wszystko, co się dzieje i nikt nie wie, zanim nowych modeli włoskiej fabryce.

Ducati: wszystkie rowery i ceny zaktualizowane w Hiszpanii

Śledź na żywo prezentację Ducati na EICMA 2017. producent Transalpine jest pierwszy ogłosić światu swoje nowe modele 2018 i robi to w wielkim stylu. z 21,00 można nadal żyć i Internecie kierować pochodzących out nowego domu 2018 Bolonii. 

Aby to zrobić, wybiera Ducati stadium na wysokość wielkości jak w Liniowy Ciack Teatr Mediolan. Ze sceny teatru, CEO Ducati Claudio Domenicalli będziemy stopniowo wyrecytował wszystkie nowe rowery Ducati, które można zobaczyć w salonach już w przyszłym roku. Zdarzenie, w którym z pewnością liczyć z obecnością marki dwóch pilotów jak MotoGP Andrea Dovizioso a Jorge Lorenzo.

Na razie to, co wiemy jest to, że EICMA 2017 będzie świadkiem oficjalną zapowiedź jednego z najbardziej oczekiwanych modeli na całym świecie, takich jak Ducati Panigale V4. Mityczna generacja domu sport Borgo Panigale podchodzi do silników dwu-cylindrowych i powitać nowy silnik V4 z korzeni wyścigów MotoGP i konkretnie. 

Obok V4 Panigale, Ducati jest całkiem prawdopodobne, aby również wnieść coś nowego w zakresie śladu, być może z Multistrada 950 a kto wie, czy aktualizacji górnej Multistrada. To samo odnosi się do Scrambler, wiemy już nową wersję jak jest Mach 2.0 i model 2017 Zawrotna. Niektóre pogłoski twierdzą również, że obecna wersja ostateczna z 959 Panigale aby odrzucić wszystkie obecnie podwójny model.

Możesz śledzić na żywo, online i za darmo prezentacja Ducati na EICMA 2017:


Понравилась статья? Поделись с друзьями: