Co jest lepsze, Volkswagen T-Roc lub Hyundai Kona?

Dwa SUV kompaktowy i stylowy. Teraz, co jest lepsze?

Nie przegap test Volkswagen T-Roc

I nadal spada. gorączka SUV upadł z ostrego stać się przede wszystkim przewlekłą objawy stanu. I możemy już mówić o tendencji, ale raczej trend, który nie zatrzyma chłosty na rynku od kilku lat. Wszystkich kompaktowych SUV biorą dużo, sytuację, że marki nie chcesz przegapić. Volkswagen i Hyundai uruchomiła właśnie swój nowy kompaktowy SUV, dwa produkty o podobnym podejściu. teraz Co jest lepsze, Volkswagen T-Roc lub Hyundai Kona?

Segment B-SUV jest jednym z najbardziej interesujących. Ten typ todocamino przemijania cztery metry ale zatrzymać się w pobliżu, że długość staje się naprawdę interesująca, aby dowiedzieć się o produktach. Jego konstrukcja jest kluczem, dlaczego widzimy coraz więcej marek są zagrożone z „pop” koncepcji, zrelaksowany i osobowych. Volkswagen T-Roc jest poważnym kandydatem w tym zakresie, jako estetyczny dzieło Kona również wymienione.

VIDEO: To jest Hyundai Kona

W sekcji estetycznej zarówno spotkać. korpus dwutonowy, dobrze oznaczone linie lub funkcje są dobrze zuchwały obecny w obu przypadkach. Volkswagen T-Roc jest nieco większy niż Hyundai Kona, która mogłaby przeważyć szalę, ale nie dla K.O. Podobnie, niemiecka jakość jest kluczem, a być może czystsze i nakazał Korei Południowej wnętrze.

5 zalety i wady Hyundai Kona (7)

 • 5 zalety i wady Hyundai Kona

  Virtue: zewnętrzna konstrukcja tak agresywny i śmiały Kona Hyundai wielu nabywców wybiorą nowego B-SUV z Korei Południowej marki.
 • 5 zalety i wady Hyundai Kona

  Cnota: dzięki jego zewnętrznych wymiarach, Hyundai Kona oferuje przestronne wnętrze dla pięciu pasażerów i nośność 361 litrów z możliwością rozbudowy do 1143 litrów.
 • 5 zalety i wady Hyundai Kona

  Cnota: nowy Kona oferuje szeroką gamę silników o mocy 177 KM. W 2018 roku rodzina została zakończona z olejem napędowym między 95 a 136 jednostek KM.
 • 5 zalety i wady Hyundai Kona

  Cnota: Kona Hyundai też będzie mieć przekładnie manualne i automatyczne sześć stosunki 7DCT podwójnego sprzęgła siedem-szybkości. Transmisje te kierowane moc na przednie koła lub wszystkie cztery koła, w zależności od silnika.
 • 5 zalety i wady Hyundai Kona

  Cnota w dziale technologii, Kona ma Head-Up Display, ekrany dla systemu Infotainment wysoki jak 8 cali, łączność 4G dla smartfonów, to kompatybilność z systemem Android i Apple carplay Auto i uczestniczy jazdy i pełną baterię systemów zabezpieczeń.
 • 5 zalety i wady Hyundai Kona

  Domyślnie: według badań zrobiliśmy do tej pory, zarządzanie, normy w Europie, pokazuje, rozproszone i nie czuć zwinny, mimo niewielkich rozmiarów. Nawet zmiana trybu Komfort jazdy na tryb Sport, zmiana jest prawie niezauważalna.

Zarówno T-Roc i uzyskać Kona dają kierowcy dobre wrażenie na asfalcie. Są ciężkie dla wycieczek miejskich lub drogowych, więc spacery wiejskie są ograniczone w obu przypadkach. Jeśli nie masz jeszcze decyzji pewni, że w tej chwili czytać wiersze, które zdarzają się, to jest to, że cena Hyundai Kona, który rozpoczyna się na około 14.000 euro, jest prawie 10.000 euro więcej treści dostęp Volkswagen T-Roc.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: