Jak wziąć dziecko na rowerze: 10 klawiszy

Teraz wraca do szkoły, jestem pewien, że zorientowali się, jak wziąć dziecko na motocyklu. Oto 10 klawiszy trzeba wiedzieć, bo to nie jest tak proste jak się wydaje ...

średni wrzesień. Powrót korkówaglomeracje, koronki klockowej, aby zrównoważyćPrzeważnie rodziny ... i pytanie nieuchronnie nasuwa: co jeśli„Strzał” od dwóch kołach? ¿Jak wziąć dziecko na rowerze?Czy to jest legalne? Może być możliwe, ale nie jest to tak proste, jak to mogłoWydaje się, zarówno z punktu widzenia legalności ibezpieczeństwo. Oto wskazówki 10 powinieneś wiedzieć, zanimwybrać tę formułę dla Powrót do szkoły

1 Minimalny

Aby rozpocząć, należy wiedzieć, że „Reglamenteo ogólneCirculation „twierdzi, że w żadnym wypadku nie może prowadzićrower dla dziecka lub dziecko poniżej 7 lat. A jeśli już podawane,od 7 do 12, można to zrobić tylko jeśli jego ojciec, matkalub opiekun prawny. Od tego wieku, warunki będątak samo jak dla każdego innego pasażera. 

Dzieci Motocykl (6)

 • Carry-kids-moto-cole-Hull

  Czy podniesione niosąc dziecko na motocyklu z powrotem do szkoły? To nie jest tak proste, jak to brzmi ... Zdjęcia: Thinkstock.

 • Carry-kids-moto-cole-Hull

  7 do 12 lat, można tylko brać, jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem i kask. Przed, no.

 • Carry-dzieci-moto-front

  Dla wielu zabezpieczenia przewozu, do przodu, nigdy: To jest nielegalne i niebezpieczne.

 • przenoszenie dzieci-Moto-okulary

  Jeśli odległość jest trochę starszy, nie skąpić i pomyśleć o innych zabezpieczeń, takich jak okulary.

 • Carry-kids-cole-moto-zabawki

  Nawet z zabawkami, trzeba podjąć wszelkie środki ostrożności: monitoruje jego ruchy i nigdy nie opuszczają chodnikiem.

 • Carry-dzieci-cole-minimoto

  A jeśli są one w pojeździe silnikowym? Bez odpowiedniego prawa jazdy, byłoby możliwe tylko bez przechodzenia przez ulicę

Pojazd homologowany 2

Inną rzeczą, którą trzeba sprawdzić to, że rower jestI zatwierdził więc mogą podróżować dwie osoby (prosimy o potwierdzenie wLog Book). W niektórych przypadkach, dwa pojazdyKoła nie są przygotowane do podjęcia kogoś odwiedzającypakiet ", ponieważ nie ma wystarczającej mocy, alboponieważ jego konstrukcja nie jest wystarczająca (siedziba nie to, co jestsificientemente wystarczający dla dwóch osób, który nie jest uznawany za miejscew którym pasażer musi posiadać lub umieścić swoje stopy). Ponadto istniejemotocykle przewożące standardowe lub akcesoria miejsc dla jednegoOsoba, więc nawet jeśli towarzysz zmieściłoby się za ciebie, niebyłoby prawny lub wskazane ze względów bezpieczeństwa.

3 Ubezpieczenia

Jeżeli pojazd nie jest dopuszczony do dwóch, ubezpieczenienie obejmują w razie wypadku (patrz tutaj ubezpieczenie komparatorAUTOBILD.ES). Ale nawet jeśli masz rower dla dwóch osób do wszystkichEfekty należy sprawdzić umowę, aby zobaczyć, jeśli którykolwiektakie ograniczenie. Istnieją zasady, które obejmują zarównopasażerów; inni obejmują tylko kierowcy i pasażera nie sejfuzawodnik jest zaangażowany. Były nawet przypadki,w przypadku gdy ubezpieczenie nie obejmowało nawet sterowniki, ponieważOn ma na sobie towarzyszkę nie zawarte w umowie.  

4 Pozycja

Mimo, że dziecko ma więcej niż dwanaście lat pozycjęacompañente zawsze za kierowcą, nigdy między tym ikierownicy. Nie twój towarzysz może podróżować w nośnikulub w każdym innym miejscu nie zatwierdzony. 

5 kask, rękawice i okulary ochronne 

Jedynym wymaganym elementem swojego towarzysza, jakbydla ciebie, to jest kask. Muszą być właściwejego wielkości bez „tańczyć”, gdy abroches i zawszeto lepiej być niepełna być otwarta lub otwarte typu „jet”ponieważ były lepiej chroni twarz.  

okulary lub ekrany Zaleca się, choćdystans jest krótki, ponieważ oczy są bardzo wrażliwe elementemZimne i każdy -piedrecitas udarowe, owady,salpicaduras-, nawet przy niskich prędkościach.

rękawice pozwoli uniknąć przechodzenia na zimno lub do poddania sięmotocykl, ale przede wszystkim są bardzo zalecane przeciwkouderzenia i ścieranie podczas upadku.

Jak wziąć dzieci na motocyklu

Ubrania dla dzieci rower jest nieco rozszerzony, szczególnie wkrótkie, a czasem niekompatybilnych ścieżki z dniaszkoła. Starają się chronić dziecko z ciężkim płaszczem iodpowiednie spodnie. Ale są jeszcze gorące dni należy unikaćWszystko krótki rękaw szaty wybrzeże, spodnie na skórzejest narażona, pantofle ...    

6 lustra

Aby utrzymać przez cały czas widoczności do tyłu, możetrzeba umieścić lustratrochę bardziej w górę niż kiedy jesteś sam, ponieważ dodając masęna tylnej części roweru jest normalne, że korektynosił już nie służył. Czasami możliwe jest takie orientowaćdzięki czemu można zobaczyć trochę tak, że pasażerlepiej kontrolować swoje ruchy, aby upewnić się, że wszystko jestdobrze.   

7 Plecaki

Dzieci zazwyczaj nie chodzą do szkoły sama, ale „dobre” towarzyszyplecaki, które nie są zwykle ani mały, ani światła, i że dodakwestią do rozważenia przy podejmowaniu je: ciężar idystrybucja w zestawie.

- Zażycie walizki bagażnik dachowy, umieścić torbę nacentralny, a nie na boku, może zrekompensować chybadodatkowych kilogramów.

- W przeciwnym razie, można:

-Przyniesie Ci wisi i że dziecko czuje się wtedy.Ta opcja może być najbardziej wskazane, jeśli ważysz za dużo, aSiedzenie jest wystarczająco długi, aby pomieścićpasażer.

-Które prowadzą go powiesić. Ta druga forma jest ważna pod warunkiem,nie wystaje za siedzeniem lub pozostawać w tyle zana pokrycie opłat, oświetlenie regulacyjny lub pocieraniekoło.   

8 Jak podnosić i opuszczać motocyklem

Dziecko powinno wsiadanie i wysiadanie na rowerze po lewej stronie,od rury lub rury wydechowej, kiedy będzie można wskazać napojazd jest odpowiednio zapewniona na gruncie.Można usiąść. Umieścić sztalugi czy nóżka sprawę inakazać im właściwe. Po upewnieniu się, że wszystko jestAle zaczyna marsz. 

Aby niższa, będzie Ci, którzy dadzą wskazówkę. Wcześniej, nasilnik pozostawia w biegu napędza podpórki i jakpomagając obie nogi mocno na ziemi, powiedz mu wysiąść zprzecieki opieki. 

9 jazdy

Nosić dziecko na rowerze należy zachować ostrożność.Upewnij się, że nie poruszają lub obluzował się podczas podróży.Ćwiczyć jazdę defensywną i przewidywać sytuacjeniebezpieczeństwo. Brak Tumbes też uniknąć hamowania i przyspieszenia. kontoże w niektórych rowerach, dodając masę za kierownicąbędzie miał tendencję do „pływaka”, a to sprawi, że pojazd mniej stabilnycallejear. 

10 rowery i minibikes zabawka

Wydaje się to oczywiste, ale jest poważna. Jeśli dzieci są małe iiść na motocyklu zabawki, są one swoją odpowiedzialność i musitowarzyszą im przez cały czas na chodniku i spacer. 

W przypadku, gdy mają dostęp do minibike, podobnegaleriaZasady są bardzo jasne. Jeśli to nie jest dopuszczony dojazdy po drogach publicznych, a przynajmniej liczyć na minimalny wiekkonieczne do uzyskania odpowiedniej licencji (coś niemożliwego międzysiedem i 12 lat), chłopiec czy dziewczynka nigdy nie może uruchomićprzez wspomnianej drogi publicznej lub na chodnikach (byciepojazdów samochodowych). W razie wypadku, odpowiedzialnościspadnie bezpośrednio na ich opiekunów prawnych.  


Понравилась статья? Поделись с друзьями: