Pięć powodów, by kupić samochód benzyny

Pięć powodów, aby kupić samochód benzynowy

Pięć powodów, aby dzielić benzyny samochód, najważniejsze jest to, że gospodarka i jeśli się mniej niż 10.000 km rocznie z olejem napędowym, jesteś wyrzucanie pieniędzy od hotelu. Odkryj inne powody, aby zdecydować się na benzynę.

Przykro mi, ale muszę umieścić smak wśród pięćpowodów, aby kupić samochód benzynowy dla każdegoczuć się oszukany. Ja nie jestem wróg diesel dużomniej, uważam za najlepszy silnik jeśli jedziesz vanlub minivan pod względem zużycia i dać mi silnik wysokoprężnyczy co to jest, a nawet SUVnarzędzie, z którym będę podróżować od czasu do czasu. 

Nie przegap: "siedempowodów, aby nie kupować diesel"

Jednakże, jak już mówiłem na drugi dzień, problem z olejem napędowymw porównaniu do benzyny jest to, że masię rodzajem standardu, takie jak dym burz kurzuczarny, którzy pojawiają się w korkach. Więc, powiem moim pięćPowodów, aby kupić benzynę zamiast oleju napędowego iPrzede wszystkim będzie gospodarka, ale na pewno nie będzie więcejKto może zaprzeczyć własnych danych, są one tutajkopalnia.

1. Gospodarka

Koszt nabycie samochód benzyna zwyklesetki mniej niż jego odpowiednik euro oleju napędowego, tak abyczasami jest zapisz z samochodu benzynowego. To zależy od marki, alezwłaszcza w kategorii samochodów, ale kwota ta możesię w zakresie od 500 do 2000 euro. Jeśli do 10.000 km / rok zZużycie 5 l / 100 km zamiast 7 l / 100 km, do zawyżeniatrochę, jest różnica w zużyciu może zaoferować,można wypełnić co najmniej 200 litrów oleju napędowego. Oznacza to, że chcesz wziąć2,5 roku amortyzacji, co stare konto naTe dane, 2,000 euro, aby amortyzować zrobić trzeba 10 latpodróżowanie 10.000 km każdy. I że sam, bezstanowią te, które mają wersje droższe i części zamiennejak zawory, filtry i dysze, części, któreZepsute znacznie więcej w samochodach z silnikiem diesla. 

2. Comfort.

Tutaj będę przedstawić kilka powodów, aby kupić benzynęktóre mogłyby być niezależne doskonale ponieważ gładkośćDziałanie silnika benzynowego nie ma nic wspólnego zkażdy diesel dla nowoczesnych niego. Zwłaszcza przezwibracje, ponieważ poprawę izolacji akustycznejSamochód sam uczynił swój największy hałas jest postrzegany znacznie mniejw przedziale pasażerskim.

Jeśli szukasz nowego samochodu, pozwól nam pomóc w naszychrecommendersamochody

Co więcej, to jest jazda, benzyna jest znacznie bardziej postępowyi elastyczna, z drugiej strony nie stoisko równie łatwo jak robią, które silniki wysokoprężne czasem kiedy jest start / stoppomiędzy czasem zdarza się w najgorszym możliwym czasie. 

3. Sprzątanie

silniki benzynowe są czystsze. przed IWspomniałem o ile nie lubię widząc czarny dymNiektóre strumienie wysokoprężnych. Podkreślam niektórych, a nieKierowcy, którzy nie dbają o środowisko, alergiea nawet raka, ale faktem jest, że mimo dobrej dieselutrzymywane nie trzeba tworzyć tych ekranów każdy czarny dympodczas przyspieszania lub zaczyna, zawsze nadal wydawać wiele więcejszkodliwych cząstek na powietrzu. W tym kilka bardzo rakotwórcze. wJeśli już, to są one zawsze brudne, stąd Pogłoski, które mogłyby blokować ich w Madrycie. benzynąNie jest to czysta 100% rozwiązanie, ale na razie nie ma niclepiej, jeśli tylko mają możliwość zakupu jednego samochodu typasuje do wszystkich. 

5 najlepszych samochodów z silnikami turbo benzynowe (5)

 • Continental GT Convertible Prędkość boczna

  Bentley Continental GT Convertible prędkości jest nie tylko bardzo luksusowy, posiada również silnik turbo z 635 hp.

 • Przód Bugatti Veyron

  Silnik Bugatti Veyron W16 z jego ogromnych czterech turbcompresores i 1,001 CV nie mogło zabraknąć na tej liście.

 • McLaren P1 przednia

  McLaren P1 używa biTURBO blok V8 z napędem elektrycznym. Czy swoją maksymalną moc? Nie mniej niż 919 KM.

 • Nissan GT-R ismo przodu

  Nissan GT-R Nismo ma w jego zabytków Porsche 911 Turbo i 600 KM z nim ma się czego obawiać.

 • Porsche 911 Turbo S przodu

  Porsche 911 Turbo S jest to samochód, który oferuje druzgocący silnik turbo 560 KM, który pozwala mieć rakietę.

4. Smak

dla mnie Nie ma to jak dobry silnik benzynowy iJeśli to możliwe, atmosferyczny. Zawsze wiesz, co otrzymujeszi jeśli znasz dobrze silnika można jechać bez nawet patrząccuentavueltas. Słysząc wiesz, jeśli jesteś przy 3000 lub 5000 obr./min. przezNawiasem mówiąc, to kiedy życie kończy diesel, jeśli nosiszsilnik benzynowy nieco sportowy, to gdzie można rozpocząć zabawy.

5. Zawsze można konwertować do LPG

Zamienić samochód na LPG kosztuje około 1800euro i mimo wszystko ma swoje wady, w tym przypadkuzabraknie bagażniku, z tego paliwa prawiecałkowicie czyste można zaoszczędzić nawet do 40%. w moimopinia jest dobrym rozwiązaniem, jeśli dużo kilometrów, a jeśli zrobićMieszkam w mieście, można również korzystać samodzielnie, aby uzyskaćcharakterystyczny zielony samochód. Nie diesel może zaoferować to,w szczególności, ponieważ nie może być przekształcona na gaz płynnydiesel samochody. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: