Kupić samochód w Niemczech: wszystko, co musisz wiedzieć

Kupić samochód w Niemczech: wszystko, co musisz wiedzieć

Jest to największy rynek samochodowy w Europie, ponieważ jest niemal nieograniczone dostaw. Czy kiedykolwiek myślałeś zakupie używanego samochodu w Niemczech? Podróżowaliśmy tam, aby powiedzieć, że należy zrobić, jeśli chcesz kupić samochód używany Mekka.

Jak z aukcji samochodowych kupić samochód w Niemczech Jest to jedna z tych kwestii w rozmowach często przychodzą prawie zawsze dlatego, że ktoś zna kogoś, kto upadł bardzo dobrze. Jednak, gdy ktoś jest poważnie o wykonane z samochód z drugiej ręki w Niemczech, tak wiele wątpliwości, że w końcu wycofać więcej niż jeden powstać. Nie martw się, będziemy musieli Wszystko, co musisz wiedzieć:

Dlaczego Niemcy to idealne miejsce, aby kupić rynek samochodów używanych?

Istnieje kilka powodów, dla których zakup samochodów w Niemczech Co ciekawe, najbardziej oczywistym jest objętość: 65% wielkości Hiszpanii, ma prawie dwa razy więcej ludności (80 mln), z małym bezrobociem i znacznie wyższych płac całkowitych tutaj.

Ponadto, wielkie luksusowe marki jak Mercedes, Audi i BMW, są tam siedzibę. Tak więc, w południowych stanach, zwłaszcza w Bawarii, gdzie BMW ma siedzibę wyższe stężenia za samochód tej marki, niż gdziekolwiek indziej na świecie. Producent oferuje pracownikom zniżki 30% i, jak ITV zaczyna poruszać się po upływie trzech lat, to jest o częstotliwości, z jaką Bawarczycy odnowić swój samochód. 

Jak kupić samochód w Niemczech, krok po kroku

Jeśli budżet nie jest bardzo nieporęczne, najbardziej ekonomicznym jest to, że, którzy podróżują do Niemiec i Przyniosę jazdy samochodem.

AUTOBILD.ES zrobiliśmy w procesie powiedzieć krok po kroku, jak widać poniżej. „My” to z budżetem w wysokości 20.000 euro.

 1. wyszukiwarka internetowa.
 2. Podróż do Niemiec.
 3. Zlokalizować pojazd.
 4. Zakup i sprzedaż samochodu.
 5. wymagana dokumentacja.
 6. Zarejestrować samochód w Hiszpanii.

 

1. Szukaj w Internecie

 • Aby kupić używany samochód w Niemczech jest bardzo potrzebne kryteria związane wyszukiwarka internetowa, a wśród nich są pieniądze.
 • Istotne jest również, że są jasne, o jaki rodzaj pojazdu trzeba.
 • Wśród różnych stron wzorcowych, należy zalogować się w ustępie Gebrauchtwagenbörse (Rynek używany), a raz tam, piszesz w poszukiwaniu wszystkich kryteriów, które odnoszą się do Ciebie, marki, modelu i typu silnika (benzynowy lub diesel), ceny (pomiędzy maksymalna i minimalna) i maksymalnego przebiegu.
 • Nie zapomnij również zaznaczyć "ziemia„(Państwo, w którym szukasz) i plz O 'Postleitzahl„(Kod pocztowy), który ogranicza pewne rezultaty, ale należy: nie chcą być patrząc na samochód w Hamburgu i skończyć się zejść do Monachium, bo tam go znalazłeś.
 • można zobaczyć wszystkie kody pocztowe w Niemczech. Jeśli informacja ta nie wydaje się na tyle, tutaj można sprawdzić, jak znaleźć samochód w Niemczech w Internecie.

 

2. Podróż do Niemiec

podróż samochód kupić w Niemczech Ma swoje wady i zalety.

Po pierwsze, trzeba wiedzieć, że bilety lotnicze w jedną stronę iść droższe. Jeśli chcesz uniknąć podczas jazdy z powrotem bicie Monachium i Madrycie między 2100 km- tam, firmy transportowe wprowadzą go w ciężarówce na około 500 euro. Jeśli wybierzesz drugą opcję, to zaleca się, aby zatrudnić dobrego ubezpieczenia (około 100 euro), ponieważ w przeciwnym razie można zrobić niesmak, gdy w pięciu lub sześciu tygodni, co potrwa do traerlo- osiągnie swoje ręce.

Dzięki tanich linii lotniczych, opcje loty do Niemiec, aby kupić samochód Są one niemal nieograniczone, choć w wielu przypadkach ulegają postoju w Palma de Mallorca (zrobiliśmy dobrze, aby zmniejszyć koszty).

Przed wyjazdem, polecam, aby zaplanować trochę drogi powrotnej, jeśli masz zamiar zrobić w swoim nowym niemieckim samochodzie. Będzie przydatna, aby załadować dowolny z aplikacjami dla podróży zalecamy w tym artykule.

3. Znajdź pojazd

Raz tam, szukając samochodów w Niemczech zaczyna. można płynnie przechodzić do transportu publicznego.

sklepy motoryzacyjne, jak w Hiszpanii, są na obrzeżach miast, a bez pojazdu do poruszania się, to już jest główną przeszkodą. Ponadto oficjalne centra -visitamos wielki jeden z BMW do 1200 jednostek Zdjęcie- i dużych dealerów wielu marek, powiedziano nam, To może potrwać kilka dni, aby dostarczyć pojazd. Jeśli chcesz, aby do zwiedzania, w porządku, ale jeśli nie ...

Więc jeśli jesteś w pośpiechu, unikać dealerów. W rzeczywistości, moja rada jest taka, że ​​masz się jednostki, które Cię interesuje i na wszelki wypadek, plan B i plan C w tym samym obszarze, zwłaszcza jeśli znalazłem kilka okazje oferowanych przez osoby prywatne.

Jeśli odwołać się do kupna i sprzedaży, muszą dać ci mechaniczny jeden rok gwarancji i masz inną zaletę: prawem, musi poinformować, czy samochód nie doznał lub wypadki. W rzeczywistości, na plakatach, że pojazdy wyglądają na te informacje, zwykle pojawia Campas'unfallfrei( „Unfallfrei” znaczy wolny wypadek «a jeśli niosący»nicht„Z przodu, odwrotnie).

W końcu znaleźliśmy Samochód: BMW 320d Touring cztery lata stary i 73.811 km, który kosztował 16.500 euro, bez negocjacji. Model ten stosowany jest jednym z najbardziej poszukiwanych w Europie.

 

4. Kupno i sprzedaż pojazdów

Przed wyjazdem należy poinformować bank o tym, co jest najlepszym sposobem zapłacić przy zakupie samochodu w Niemczech.

Zawsze można wziąć gotówkę, gdyż w 500 notatek prawie każda ilość wybrzusza się bardzo mało, ale jeśli masz skrupułów, najbezpieczniejszym środkiem płatności jest przelew Swift, ale powinien być powiadomiony, gdy bank jest załączony do niniejszego układu i wszystko proces trwa od 24 do 72 godzin.

Zaleca się, aby wziąć dowód osobisty zamiast paszportu, bo w tym dokumencie nie zawiera adresu. Inną rzeczą, należy wiedzieć, że wszystkie zamówienia kupna i sprzedaży samochodu w Niemczech To odzwierciedlenie VAT, dzięki czemu nie będzie musiał zapłacić w Hiszpanii.

Także przez prawo, gdy dostawa kupno i sprzedaż pojazd musi przejść przed krótkim przeglądem technicznym niezależnego podmiotu. Po mechanika zaszło BMW, powiedziano eksperta z firmy ITV się zdarzyć, aby ogólną inspekcję dwunastu istotnych punktów i innych gazów spalinowych, które w tym przypadku odbywa się w samej dystrybucji.

Jeśli zakup konkretnego samochodu w Niemczech, będzie odpowiedzialny za przeprowadzenie tej operacji w autoryzowanym centrum (Dekra, ADAC, TUV, itd.) na około 100 euro, z taką wadę, że w tych ośrodkach nie ma tłumaczy przetłumaczyć z języka niemieckiego na język angielski lub hiszpański.

Inne procedury zakup samochodu w Niemczech Są one wykonane w biurze ruchu (Verkehrsamt) Miejsca pracy.

Zobacz, gdzie jesteś i harmonogram, ponieważ nie mogą być duże różnice: w Monachium, na przykład, tylko otwarte między 9.00 a 12.00 h h. Na szczęście, mieliśmy się BMW w miasteczku o nazwie Starnberg i „” -nie Verkehrsamt wszystko jest descentralizado- miał wspaniały otwarty od 7 rano do 19 wieczorem.

W każdym razie, podczas zakupu i sprzedaży lub indywidualnego oczekiwaniu na potwierdzenie z banku, że przelew został wykonany, to jest normalne, masz dostępne co najmniej 24 godzin, w tym zarządzania. Poniżej można zapoznać się z dokumentacją programu muszą wypełnieniem

 

5. Dokumentacja wymagana

W sprzedaży, wydatki agencji wola Łącznie w cena pojazd.

Jeśli kupujesz jednostki, można wynająć z usług agencji, czy wszystkie dokumenty samodzielnie. W galerii ty role muszą nosić do biura rejestracji (Zulassungsstelle), A także w paszporcie:

 • Świadectwo, które przeszły remont: 100 euro
 • Abgasuntersuchung (Zaświadczenie o przejściu przeglądu gazów): 30 euro.
 • Fahrzeugbrief (dokumenty samochodu).
 • Międzynarodowy certyfikat ubezpieczeniowy.
 • Versicherungsbestätitung (Certyfikat ubezpieczenia tymczasowa): 100 euro.
 • Rejestracja odbywa się w 5 minut. Sklepy są blisko do urzędów publicznych. Aby opuścić Niemcy z samochodu, trzeba podjąć pewne płyty przejściowe, który kosztował około 100 euro, w tym procedur. Termin ten sam (związane z ubezpieczeniem termin) przychodzi po bokach.
 • Kontrakt i dane techniczne: Jeśli pójdziesz do niemieckiego zakupu, są szanse, że dostaniesz Certyfikat Zgodności Format Europejskiej. w tym dokument przyjść określony wszystko cechy techniczne pojazd. W przypadku, gdy nie oferują go, pytam go, bo inaczej będziesz musiał dokonać jeden w Hiszpanii. masz dwie opcjeTen, który sprawił, że stacja ITV, który kosztuje około 90 euro, lub jeden urzędowy wydany przez producenta może pójść nawet droższe. Ponadto, można spowolnić dość wszystkich formalności.


 

6. zarejestrować samochód w Hiszpanii

Po dniu i szczytowej jazdy, przyjechaliśmy w Madrycie w czasie weekendu. do dać dokumenty do niemieckiego samochodu w Hiszpanii nie było zbytniego pośpiechu, ponieważ mamy do dyspozycji, aby przynieść krążących tablice rejestracyjne i ubezpieczenie tymczasowe pan-europejskich, które były ważne przez okres jednego miesiąca.

Raz w Hiszpanii, aby zarejestrować samochód zagraniczny musi przejść ITV z następującymi dokumentami:

 • karta ITV (kopie)
 • Oryginalna faktura za samochód oraz tłumaczenie na język hiszpański (w ruchu nie konkretnego, ale zostało ono zalecane przez tłumacza sądowego).
 • Dowód, który zapłacił podatek od pojazdów silnikowych (kwota jest ustalana przez poszczególnych miejscowości) • Rozliczenie podatku od niektórych środków transportu (za pośrednictwem Internetu).
 • Formularz wniosku o rejestrację otrzymany w ruchu może download'm tutaj-. Inną opcją jest to zrobić za pośrednictwem agencji, gdzie na około 300 euro, należy zapisać ten biurokracji.

 

Ile to kosztuje, aby kupić samochód w Niemczech (np zakup BMW 320d Touring)

Lot 2 osoby w jedną stronę:€ 498,00
Hotel pokój dwuosobowy na 2 noce:€ 228,00
odbudowa:112.08 €
Pozostałe koszty:€ 5.90
Transport publiczny:€ 33.10
taksówki:€ 82.20
paliwo:174.46 €
opłaty za przejazd:€ 103,70
ITV w Hiszpanii:€ 169,87
Zapisy w Hiszpanii:838.95 €
Hiszpański tablice rejestracyjne:23,00 €
Cena pojazdu:16.500,00 €
Razem: 18,769.26 €

Co kosztowałoby w Hiszpanii

cena GANVAM (bez VAT):19,720.00 €
Cena sprzętu 
Asystent parkowania:€ 650,00
Adapter Telefon:1.600,00 €
Wielofunkcyjna kierownica sportowa:€ 300,00
podłokietniki:€ 200,00
Razem: 22,470.00 €
Mamy zapisane: 3700.74 €