Auris 1.4 D-4D, spotřebuje pouze 5,0 litru

Toyota Auris 1.4 D-4D není tak sexy jako Ferrari kabriolet, také běží hodně a jeho chování je poněkud nudná. Ale vaše kompaktní vůz je ideální, pokud nemáte mnoho kilometrů ročně po dálnici. Kromě toho náklady na 18,550 eur a má propagační slevu ve výši 2400 eur.

Přiznám se Toyota Auris 1,4 D-4D Nejdeauto zadáte očima jeho odvolání. Navíc, kdyžvyjedete s motorizaci D-4D 1,4litry 90 hp, není to motivuje mnoho. alejako kilometry ubíhají, začnete vidět ctnostineznámé až do současnosti. Například při provozu, který jste světelUvědomujete si, jak klidný to je hnací plyn z málavibrace a síly nabídla právě odzvedněte spojkový pedál.

Ano, tento blok nezíská výkon závrať, aleMá léčit sám zlepšit oficiální hodnotu v 0 až 100 km / hv osm desetin (to se snížil z 11,9 až 11,1 sekund), a protožerealistický, nic víc budete muset jít do 120 km / h zadálnice. Díky, že jste se domnívají, že jejich není postoupittruck na polní cestě s Toyota Auris 1.4D-4D naloženo na zuby, budete mít většínevýhody. Je to oběť, kterou musí zaplatit mítSkutečná průměrná spotřeba 5,0 l / 100 km. Není pochyb o tom, velký postava sže můžete zvýšit cestovat ekonomicky věčný.

Dotykem mechanických prvků, jako je adresa nebo pákouzměn Nová Toyota Auris Je to dobré. to jeKromě toho, budete vždy cítit příjemný pocit kvalityKonstrukce a mi dává příležitost říci, že výraz:„Tam vůz pro mnoho let.“ Mark požadoval 18,550 eur za toToyota Auris 1.4 D-4D. Říkám dobře, zeptal: protožeNyní se říznete 2400 eur. Jistě velmi atraktivní cenyvůz, který může dělat téměř všechno dobře. Její vybavení jezcela plná a žádné chybějící položky, jako jsou klimatizační jednotky,kontrola stability nebo připojení USB audio. avšakMožnosti jsou málo. TomTom omezena na 900 eur prohlížeče nebometalíza po dobu dalších 400 eur.

Pokud uvažujete chladně hlavou, to Toyota Auris1,4 D-4D To může být alternativou k tradičnímsegemnto králů tohoto typu Seat Leon nebo Volkswagen Golf.