Seat Leon ST 4Drive: ucelenou rodinu

Univerzálnost Seat Leon ST 4Drive se exponenciálně zvyšuje s příští generace pohonu všech kol. To nemá SUV estetický, ale ani jeden z nich chybí.

Seat Leon ST 4Drive Jde o zvýšení rozsahuKompaktní prodávány ve Španělsku více. Rodina je na prvním místě. a projak se starat, nic nepřekoná prostor vozidla svůz typ těla, např. AWD přidá kVarianta se známým tělesem, volal ST, a to prostřednictvímpáté generace spojky Haldex.

Leon-ST-front

Můžete být jen znamená dobrá trakcetotální spojen s tělem SUV, tím, žeodstranění asfaltu a čelit nerovných cestách vícedůvěry. Ale ... co když se nad tím zamyslíte typických silnicseverní Španělsko, klikatých a častotrochu lepkavé asfaltu kvůli dešti nebo led? No tamletecký dopravce má hlavní důvod pro Nový Leon ST4Drive. Je umístěn ve stejném segmentu jako Volkswagen Golf, Citroen C4, OpelRenault Megane či Astra, SeatLev nyní zvyšuje jeho univerzálnost adhezikomplikované.

Na příchod této tažné síly, která odchyluje osuzadní, je upraven tento dotování se suspenzeMultilink. Tyto změny, kromě hmotnosti Haldexpáté generace, poskytují další 124 kilogramů z normální ST ataké zvyšují spotřebu, který zaznamenal další náklady 0,7více než půl litru každých 100 km. Přesto model TDI s 150 hpTo bylo mírně zkrácené vývoj manuální převodovkašestistupňová, aby byla zachována stejná výkonnostmodel front-drive. Tento motor je mnohemJe zajímavé, že další verze, která má tento pohonkomplexní se 105 hp. Vzhledem k tomu, zde, pokud vynutitprakticky každý otáčky motoru a nechybíodolnost.

leon-st-logo

Také zadní kotouče vzrostla v průměru od 253 do272 mm a objem nádrže se také zvýšil v 5 litrechkompenzovat vyšší náklady na pohonné hmoty, které se lišíautonomie jen asi 100 km. To znamená, že trakčníPřední dosahuje 1.300 km a dosahuje 1.200. nic mocsignificativo.Y Oba modely mají stejný koloNouzové náhradní série.

Vzhledem k centrálnímu systému tohoto pohon všech kol Seat Leon ST 4Drive, že je založen na lamelovou spojkouHaldex páté generace řízenéelektrohydraulicky. Pracuje v kombinaci s samosvornéhoXDS elektronické a rozděluje točivý moment na nápravu s menší adhezi k98% z celkového počtu zaměnitelně. Kdysi tam, ale také vám dává vícetažná síla na kolo, které má větší přilnavost, cožideální pro plochy s komplikovanou adheze. danýtest byl proveden v měsíci silnice červencev blízkosti města Segovia, mohl bych zkontrolovat sspolehlivosti nebo účinnost této pohonem všech kol.

lev-st-haldez

Seat jsou velmi hrdí na tento systém, aby snížila1,4 kilo hmotnosti z předchozí generace, a které máúdržba prodloužena na tři roky, pro změnuolej.

nová Seat Leon ST 4Drive Nyní je k dispozici se dvěmaverze: 105 hp 1,6 TDI a 2,0 TDI 150 hp a to jak vStyl a šestistupňovou manuální převodovkou povrch. posledníMůže být také možné objednat s úpravách sportovní linieFR.

leon-st-back

Na začátek off velmi chutný dort, cenu, pokud sevítáte Plan PIVE6, finanční situace vlastním přičiněním Seatpropagační značku, může být snížena v 26330eur ceník až 21.230 ... určitě mnohemauto za to hodně peněz. Zajímavé ...

V následujícím videu můžete vidět Nový Seat Leon ST4Drive v akci: