Hyundai i40 Test 2015: velmi zřetelné zlepšení

Hyundai i40 2015 i jako rodinný sedan tělo přichází s novými estetickými, složky s vyšší kvalitou, vyšší technologie a zvláště motory, které jsou v souladu s EURO 6.

Hyundai i40 2015 je společenská místnost, která neměladostačující pověst na španělském trhu, ale to se může změnitv důsledku hlubokého restyling ukazuje nový model. A to jeNový začátek i40 ve své obnovené frontě, kterýTo zahrnuje nové funkce značku hexagonální mřížkyKorejský a již ukázali své útlmos modely. K tomu se přidávátaké nový nárazník, nové světlomety a zadní světla,a přepracovaný dvoubarevné kola 16 a 18palců.

Uvnitř je Hyundai i40 2015přijímá kvalitnější materiály a nové barvy na čalouněníkůže zvané 'Russet Brown'. skok poznámka ohledněluxus a pohodlí na palubě, zůstat co nejblíže ke skutečnémusedan 'premium'.

mechanická EURO6

Je to čára následuje většiny výrobců a Hyundainebude pozadu: přizpůsobit své motory náročných standardůEURO6 která vstoupila v platnost dne 1. ledna tohoto roku. Nyní je novýi40 bude k dispozici s jedním zážehovým motorem (napřMechanické představují pouze 5% z prodejů v tomto modelu) a dvadiesel. Prvním z nich je 1,6 GDI 135 hp, a dieselmají stejný blok 1.7 CRDi, ale se dvěma různýmipravomoci: 115 a 141 hp. Snažil jsem druhý a ne měpřekvapen, zřejmě jeho výkonnostní úroveň, ale toZjistil jsem, že je to příjemné pro její nízkou úrovní vibrací azvuku uvnitř prostoru pro cestující.

hyundai-čelní-PEQNení to auto běžet, aleI pozře silnici, hlavně kvůli velmi šestkudlouhá, připravený ke snížení rychlosti a spotřeby, stejně jako je to možné.Proto je minimální sklon, jít sám nebo plně naložené,muset snížit marchas.Pero klid: Nemyslím si, že budete házetvíce energie je zapotřebí i proto, že točivý moment se zvýšil na340 Nm, máte víc než dost. A řízení změnšestistupňová manuální je také vynikající. měkké vložkya dotykový podle obecného pohodlí auta, které odměňujecestující s měkkým polstrováním, než buď požitínepravidelnosti byste mohli potkat na silnici. žeAno, jak dlouhé rohy Všimněte si auto mírně houpe,ale jakmile podporován, váš průvodce nebude problém.

Hyundai I40 2015 (6)

 • hyundai frontální

  Z estetického hlediska je hlavní změnou Hyundai I40 2015 spočívá v jeho přední části, s novými mřížka, nárazníků a světel.

 • hyundai-back

  Zadní světla mají také nový vzhled.

 • hyundai vůz předního

  Všechna zlepšení se rovněž vztahuje na známé verze Hyundai I40.

 • hyundai-wagon-trasra

  Verze CW (Crosswagon) má trup s kapacitou 553-1719 litrů.

 • hyundai-pomlčka

  Přístrojová deska nové I40 má kvalitnější materiály a nové kůže s názvem ‚Russet Brown‘.

 • hyundai-change

  Jednou z hlavních novinek je nová automatická DCT dvouspojková sedmistupňová.

Ani v těchto nebo v ostrých zatáčkách. A je to, že i40 takéTo zahrnuje kontrolu trakce ATCC, který emulujeChování samosvorný diferenciál vzatáčení, zlepšuje přilnavost a manipulace a brzdění kolaUvnitř otáčky a přenáší točivý moment na vnější kolo.

Je také k dispozici s románem automatickýmDCT Duální spojka sedmistupňová vačkavolant. Samozřejmě, že dodatečné náklady ve srovnání s příručce 2100eur.

Vznětové motory těžit z technologie'BlueDrive‚Umbrella automatické zastavení a start,pneumatiky s nízkým valivým odporem, systém řízeníSpeciální alternátor a přední mřížka aerodynamikaaktivní, který snižuje odpor.

moderní technologie

Hlavní novinkou začlenění 2015 Hyundai i40Podmínky vybavení, je výklopných zadních dveří hands free(Hyundai ji nazývá "Smart Power Tailgate‚), Který se otevírábrána automaticky, když ho řidič přiblíží sklíče v kapse. Velmi užitečné, pokud přijedete s rukamazaneprázdněný, ale musíme posoudit jeho praktičnost v testupozadí, neboť má-li být otevřen pokaždé, když se projít zacar ...

hyundai-wagon-PEQKromě toho tato zadní plocha, známá verzeCW má zadní odpružení udržuje výšku, bez ohleduzátěž, s níž ‚naplnit‘ velký kufr 553 litrů(1719 s složených zadních sedadlech). Ale pohodlí i nadále zlepšovatjak v těle s novým vyhřívaný volant, sedadlavpředu i vzadu i vytápění a prohlížečplátno TFT dotykový 4,3 palce a do fotoaparátupozadu.

hyundai - Sedadlo topení-PEQA bezpečnost, dodává asistentNáklady roztrhaný v devět airbagů, včetně kolenního kloubu,mimo jiné různých prvků. Vyvolávací cena začíná na23,550 eur benzín verze s 135 hp kvznětový motor s 141 hp a styl trim, která máNáklady na 37,630 eur. Zvyšování cen od 900 do 1200eur předchozí verze, ale s evidentním vylepšeníodůvodňující předražování. Chcete-li pomoci s vaším rozhodnutím,hyundai To poskytuje záruku pět let bez omezenínajetých kilometrů a dokonce i závazek plnou náhradunáklady na vozidlo v případě, že první měsíc nebo první 2,000 kmnepřesvědčí dokončení. Ale myslím, že pokud jste se rozhodli pro něj,nebudeš se vrátit ...


Понравилась статья? Поделись с друзьями: